Gönderen Konu: NATURAL HAİR İSTANBUL SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 1063 defa)

Ysuf

• Jr. Member
  • **
NATURAL HAİR İSTANBUL SAÇ EKİMİ
« : 11 Aralık 2020, 23:59:31 »
Merhaba Arkadaşlar. 25 yaşındayım. Şakak bölgemde 17 yaşımdan beri saçlarım dökük tepe bölgesinde de hafif seyrekleşme var buraları dolduracaklarını söylediler. Ve bu saç durumu pskolojimi bozacak duruma kadar geld. Ben Natural saç ekimiyle konuştum açıkcası tatmin de oldum. Arap Türizm'de çalıştığımı bir video çekimi de yapmak istediğimi rehberlik yaptığım için tık almak için böyle bir şey istediğimi söyledim. Onlarda medya sorumlularının olduğunu memnuniyetle video çekebileceğimi söylediler. Özellikle video çekeceğimizden dolayı iyi bir ekim yapacaklarını düşünüyorum. Ve bana iyi bir ekip vereçeklerini de söylediler. Ekim ücreti de 7.500 lira.

Natural Hair hakkııda bilgisi olan varsa lütfen tecrübelerini aktarabilir mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: NATURAL HAİR İSTANBUL SAÇ EKİMİ
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2020, 10:39:47 »
forumu araştırın konularına ulaşırsanız hasta memnunuyetini sorgulayın sonuçlara bakın

forumda aktıf olan bır yer degıl kısaca çok başarılı yerler genelde burada kendını bellı eder dikkat edin iyi araştırın örnek görmediğiniz yerlerden uzak durun canlı süreç takip edin
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2020, 12:38:37 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Ysuf

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 14 Aralık 2020, 10:45:55 »
forumu araştırın konularına ulaşırsanız hasta memnunuyetini sorgulayın sonuçlara bakın

forumda aktıf olan bır yer degıl kısaca çok başarılı yerler genelde burada kendını bellı eder dikkat edin iyi araştırın örnek görmediğiniz yerlerden uzak durun canlı süreç takip edin

Peki abi teşekkürler :)
Asmed saç ekim merkezi

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Aralık 2020, 22:44:18 »
Size iyi bir ekip vereceklerini söyledikleri anda orayı terketmeniz gerekirdi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Aralık 2020, 23:10:55 »
Size iyi bir ekip vereceklerini söyledikleri anda orayı terketmeniz gerekirdi.

+1
Global Moderator

Murat Yakar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 09 Ocak 2021, 16:52:53 »
Merhaba Arkadaşlar. 25 yaşındayım. Şakak bölgemde 17 yaşımdan beri saçlarım dökük tepe bölgesinde de hafif seyrekleşme var buraları dolduracaklarını söylediler. Ve bu saç durumu pskolojimi bozacak duruma kadar geld. Ben Natural saç ekimiyle konuştum açıkcası tatmin de oldum. Arap Türizm'de çalıştığımı bir video çekimi de yapmak istediğimi rehberlik yaptığım için tık almak için böyle bir şey istediğimi söyledim. Onlarda medya sorumlularının olduğunu memnuniyetle video çekebileceğimi söylediler. Özellikle video çekeceğimizden dolayı iyi bir ekim yapacaklarını düşünüyorum. Ve bana iyi bir ekip vereçeklerini de söylediler. Ekim ücreti de 7.500 lira.

Natural Hair hakkııda bilgisi olan varsa lütfen tecrübelerini aktarabilir mi?

naturel hair daha önce hiç duymadım haklarındaki olumlu olumsuz bir gerçek yorum ve sonuç görmeden iyi cesaret doğrusu imam bildiğini okur bro bence seni deneme tahtası yapacaklar belkide yaptılar  :)

Facebook Twitter Instagram