Gönderen Konu: 2. Saç ekimi HAİR ROT İSTANBUL  (Okunma sayısı 7369 defa)

Hkn-19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
2. Saç ekimi HAİR ROT İSTANBUL
« : 27 Şubat 2022, 15:55:54 »
Merhaba arkadaşlar 4yıl aradan sonra ikinci kez saç ekimi yaptırmaya karar verdim. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine İstanbul Mecidiyeköy’de buluna Hairrootistanbul adlı saç ekim merkezinde dün itibari ile 2.ekimi yaptırdım. İlk ekim çevre hastanesinde 3240 greft ekilmişti. Bu ekimde 4400 greft ekim yapıldı. İlk ekimi merak edenler için link bırakıyorum..
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3802.msg87414#msg87414

Bu ekim sürecimi de sizinle paylaşacağım inşaşallah..
Resimler sırasıyla 1.si ilk ekimden saçlar 5 numara hali ile uzun olunca kapatıcılık daha fazla bu arada ve ilk ekimde tepede hiç saç yoktu.
2.ve 3. Resim ekim sırasında ve ekimde 1 gün sonra

Murat_T

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 2. Saç ekimi HAİR ROT İSTANBUL
« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2022, 20:18:12 »
ilk ekim çok iyi sonuçlanmış bu ekimde ilk ekimin üçte biri kadar saç çıksa yeterli olurdu ama neden buna rağmen 4000 küsür greft ekildi doğrusu bence çok doğru olmamış greft sayısı.
donörde biraz rezerv bıraksaydın iyi olurdu.

Hkn-19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Şubat 2022, 00:04:20 »
ilk ekim çok iyi sonuçlanmış bu ekimde ilk ekimin üçte biri kadar saç çıksa yeterli olurdu ama neden buna rağmen 4000 küsür greft ekildi doğrusu bence çok doğru olmamış greft sayısı.
donörde biraz rezerv bıraksaydın iyi olurdu.
Valla hocam artık 3.ekim düşünmüyorum  o kadar çok canım yandıki normalde acı eşiği  yüksek bir insanım ama o uyuşturmak için yapılan iğneler ayrıca tamamen uyuşmuyor kökleri alırken ve ekerken bile canım yandı ilk ekimde de ikinci ekimde de . Aslında ilk ekimden memnundum uzun tutunca çok iyi duruyor saç. Arkadaşın gazına gelerek bir anda karar verdim yaptırdım umarım  bu ekimde diğeri gibi iyi olur artık noktayı koyarım
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2022, 14:24:05 Gönderen: Hkn-19 »
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Hayır

Hkn-19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Şubat 2022, 18:44:16 »
2.günüm yatmama rağmen alnım baya şişti ilk günkü ağrılarım tamamen geçti. Yalnız hem donör bölge hem ekim yapılan böyle o kadar kaşınıyor ki zor tutuyorum kendimi kaşımamak için.
Saç için herhangi bir takviye almıyorum ilk ekimde de almamıştım. Bu arada ilk açıklamada yazmayı unuttum yaş 35
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Hayır

Zahnarzt

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2022, 20:19:39 »
Geçmiş olsun. İkinci ekim daha bir zor geçiyor sizi anlıyorum. Ekim bölgesini nemli tutarsanız hem kaşınmanız azalır hemde iyileşme sürecinize faydası olur. Fısfıs yapan bir sprey şişeye serum fizyolojik koyup saat başı üç dört fısfıs yaparak ıslatabilirsiniz.
Hayırlı olsun ekiminiz.
Ekim sonrası saçlar korunmalı😔

Hkn-19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Şubat 2022, 20:21:37 »
Geçmiş olsun. İkinci ekim daha bir zor geçiyor sizi anlıyorum. Ekim bölgesini nemli tutarsanız hem kaşınmanız azalır hemde iyileşme sürecinize faydası olur. Fısfıs yapan bir sprey şişeye serum fizyolojik koyup saat başı üç dört fısfıs yaparak ıslatabilirsiniz.
Hayırlı olsun ekiminiz.
Sağolasın hocam teşekkür ederim yarın yapayım dediğinizi çünkü gerçekten inanılmaz kaşınıyor
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Hayır

Hkn-19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 02 Mart 2022, 15:22:51 »
Bugün 2.yıkamamı yaptım ekilen saçlar ve donör alan bu şekilde. Gece sürekli sağ tarafıma yattığım için ödem sağ gözümü hafif kapattı. Herhangi bir ağrım yok fakat ekilen alanlarda ki kaşıntı tüm şiddetiyle devam ediyor..
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Hayır

Hkn-19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 05 Mart 2022, 20:29:06 »
7 gün fotoları bu şekilde 9. Gün kabuk dökme işlemi gerçekleştireceğim
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Hayır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 05 Mart 2022, 20:46:22 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz açıklık fazla umarım tatmin eder ön çizgi tasarımında biraz smetri hataları var çok daha güzel bir ön çizgi tasarlamak zor değil biraz daha geliştirmeleri gerek kendilerini doğal görünümü etkiler sonuç alınca ön çizgi umarım saç yönleri dik değil yanal yatıktır sizi memnun eder
Global Moderator

Hkn-19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 05 Mart 2022, 21:05:02 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz açıklık fazla umarım tatmin eder ön çizgi tasarımında biraz smetri hataları var çok daha güzel bir ön çizgi tasarlamak zor değil biraz daha geliştirmeleri gerek kendilerini doğal görünümü etkiler sonuç alınca ön çizgi umarım saç yönleri dik değil yanal yatıktır sizi memnun eder
Merhaba hintel hocam sizinle daha önce konuşmuştuk önceki ekimimde sanırım hatırlamadın gerçi bir çok üye var hatırlamaman normal tabi. Ön saç çizgisine gelince aslında onlar bir hat çizmedi orijinal hattan devam ettiler.Tabi  çekim açıları sebebi ile sol taraf direk sağ taraf kavisli geliyor ama normal cepheden bakınca düz. Saç çıkışlar dikine olursa bende onları oturturum dikine vallahi çalıştığım karakol ekim merkezine 5 dakika ☺ Ama baya özenerek uğraşarak yaptılar 9 saat sürdü yanlış hatırlamıyorsam ama tabi bu işte tecrübe gerek farkındayım ama ekonomik şartlarda malum Türkiye’de yaşamak birazcık yoruyor insanı ama ekimden tatmin olacağımı düşünüyorum ilk ekim 3240 greft olmasına rağmen tatmin etmişti beni hatırlayabilirsen
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Hayır

Hkn-19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 05 Mart 2022, 21:13:14 »
Ekim günü 
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Hayır

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 06 Mart 2022, 12:47:41 »
Greft sayısı biraz fazla olmuş hatta bence hiç sıklaştırma işine girmeseydiniz iyi olurdu çünkü sonuç almak daha zor oluyor ilk ekime göre.
Ama olan olmuş artık bir yola girmişsiniz.
Umarım ekim başarılı olur ve sonuç istediğiniz gibi olur.

Hkn-19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 06 Mart 2022, 13:44:01 »
Greft sayısı biraz fazla olmuş hatta bence hiç sıklaştırma işine girmeseydiniz iyi olurdu çünkü sonuç almak daha zor oluyor ilk ekime göre.
Ama olan olmuş artık bir yola girmişsiniz.
Umarım ekim başarılı olur ve sonuç istediğiniz gibi olur.
Teşekkürler
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Hayır

Hkn-19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 06 Mart 2022, 13:46:09 »
9. Gün kabukları döktüm
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Hayır

Hkn-19