Gönderen Konu: Saç ekimi için uygunmuyum  (Okunma sayısı 554 defa)

R'amaZan C'ankaYa

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi için uygunmuyum
« : 13 Aralık 2020, 14:02:49 »
Öncelikle iyi akşamlar , 16 yaşımdan beridir bu illetle ograsmaktayim, Yaşım 24 şuan , şahin hocadan 19.01.2021 tarihinde Ekim için gün aldım . Genel bir seyrelme mevcut saç cizgim kaybolmadi , kafayı yemek üzereyim . Durum ciddi ilk zamanlar takmıyordum pek ,
Sonuç ne olur acaba , özellikle hintell abide yorum yaparsa çok memnun olurum ,

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi için uygunmuyum
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2020, 14:21:44 »
 finasterid kullan olan saçında dokulme yavaslasınki ekim mana kazansın.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2020, 14:24:14 »
donör sağlam dökülme alanında incelen saçların var dökülme devam edecek onları medikal tedavilerle güçlendirebilirsin

başarılı bir sonuç alırsın saç ekiminden ama kendı saçlarını koruman önemli
Global Moderator

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2020, 14:36:02 »
Neden takıyorsunki anlamadım iyi bir yere karar vermişsin ayrıca saç çizgin bozulmuş dostum ayen duruyor demen doğru değil.

R'amaZan C'ankaYa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2020, 14:40:43 »
Medikal tedavi dediğiniz finasterit içerikli ürünlermi , hocam saç cizgim aynı duruyor demedim yanlış anlaşılma olmasın , bozgunluk geçirmedi dedim . Bariz belirgin yani ,

R'amaZan C'ankaYa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 13 Aralık 2020, 14:44:08 »
Şahin bey son kararım güvenim tam . Lakin Yaşım gereği birde mevcut saçlar ilerde bana sorun yaratacak diye çekiniyorum.
Saç yapim kıvırcık sert ve kalın ustlerde bu durumu biraz kaybettim lakin doner bölgem öyle .
Konya'nın Çumra ilçesinde 30 tane eczane gezdim finasteridi sordum o nedir dediler bunu 20 tanesi dedi . Xpecia da yok 😄

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Aralık 2020, 14:48:01 »
Şahin bey son kararım güvenim tam . Lakin Yaşım gereği birde mevcut saçlar ilerde bana sorun yaratacak diye çekiniyorum.
Saç yapim kıvırcık sert ve kalın ustlerde bu durumu biraz kaybettim lakin doner bölgem öyle .
Konya'nın Çumra ilçesinde 30 tane eczane gezdim finasteridi sordum o nedir dediler bunu 20 tanesi dedi . Xpecia da yok 😄

e biraz daha bekleye bilirdin ama ekim yaptırmak istiyorsun şahin bey yüksek greft çalışmadığı için donör ileriyi karşılar belli bir açıklığa kadar saçlarını korursan da daha çok garantiye almış olursun kendini
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram