Gönderen Konu: Saç Ekimi İçin Uygunmuyum,Tedavi ve Merkez Önerileriniz  (Okunma sayısı 1527 defa)

ismetertekin

• Yeni üye
  • *
Herkese merhabalar,

Yaşım 32. Uzun süredir saçlarım bu şekilde açıkçası bu zamana kadar bir tedavi yöntemi denemedim. Fakat son zamanlarda bu yaşlarda saçsız gezmeninde mantıksız olduğunu düşünmeye başladım. Sac ekimi için İstanbul düşünüyorum fakat firma konusunda kararsızım. Esteworld ile görüştüm önümüzdeki hafta emphair ile görüşeceğim birde forumda bir kaç konu gördükten sonra medeks ile görüşmeyi düşünüyorum. Esteworld fiyat olarak yüksek terimler söylüyor. 20.000 tl ye de hoca var 5.500 euro ya da diyorlar. Bana bundan dolayı sıcak gelmedi. Donör bölgenin iyi olduğunu 2 seansı da kaldıracağını söylüyorlar. Fakat benim en büyük korkum mevcutta olan saçları korumak ve güçlendirmek. Üstler çok cansız ve inceldiler. Yanlar ve ense iyi durumda. Yeni biotin kullanmaya başladım. Mevcut saçlara zarar vermeden olanı da güçlendirerek açıkçası her erkek gibi dolgun saçlarım olsun istiyorum. Önümüzdeki hafta İstanbul'da olacağım sırf bunun için. Bu kliniklerden başka önereceğiniz yer varmidir. Ve mevcut saclar için önereceğiniz tedavi yöntemlerini okumak isterim. Aklımdaki sac ekiminden sonra düzenli prp yaptırmak dermaroller,biotin vs gibi takviyeler kullanmak ve sağlıklı serum ve şampuanlar kullanmak. Dogrumudur sizcede. Eger dogru ise neler kullanmam gerektiği ile ilgili önerilerinizi rica ediyorum.

ismetertekin

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç Ekimi İçin Uygunmuyum,Tedavi ve Merkez Önerileriniz
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2021, 14:16:11 »
Ense bölgesinin köklerinin görüntüsü de bu şekilde.
  • Yaşınız 33

Kel Değilim Saçım Az

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2021, 14:22:17 »
Hocam saç tellerinizin kalinlaşmasini ve dolgunlasmanizi istiyorsanız kesin çözüm: Finasterid

Yan etkilerini araştırın karar verin, özellikle verteksde daha fazla sonuç alındığı söyleniyor.
  • Ekim Tarihi: 18.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED- ASMED Team
  • Greft Miktarı 3534
  • Yaşınız 26

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2021, 14:25:21 »
medeks    doğru karar olur   senin için   form tarafından  beğenilen güvenli bir merkez   

ismetertekin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 23 Mayıs 2021, 14:40:00 »
Hocam saç tellerinizin kalinlaşmasini ve dolgunlasmanizi istiyorsanız kesin çözüm: Finasterid

Yan etkilerini araştırın karar verin, özellikle verteksde daha fazla sonuç alındığı söyleniyor.

Hocam finasterid i sürekli kullanmam mi gerekiyor. Bazi yazılarda bırakıldığında saçların eski haline döndüğü hatta daha kotu oldugu yazılmış dogrumudur
  • Yaşınız 33

ismetertekin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 23 Mayıs 2021, 23:09:40 »
medeks    doğru karar olur   senin için   form tarafından  beğenilen güvenli bir merkez   

Hocam dr. Serkan Aygın hakkında düşünceleriniz nedir.
  • Yaşınız 33

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 23 Mayıs 2021, 23:15:49 »
Aygın aydın  lari    hiç sormayın  bana   Son zamanlarda  irite oluyorum ☺

ismetertekin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 23 Mayıs 2021, 23:44:05 »
Aygın aydın  lari    hiç sormayın  bana   Son zamanlarda  irite oluyorum ☺

Bilmemiz gereken bir sebebi varmi üstad  :)
Bütçe olarak max 15.000 tl düşünüyorum. Haftaya sırf görüşme yapmak için İstanbula gideceğim. Bundan dolayı kimlerle görüşme yapmami önerirsiniz başka?
  • Yaşınız 33

Alipoyrazzz

• Full Member
« Yanıtla #8 : 24 Mayıs 2021, 15:48:39 »
tam saç ekimlerinin aradığı saç tipisin çok uygunsun, formu gunde 2 saat takip etmen sana doğru saç ekim yerini bulduracaktir

vinyj

• Full Member
« Yanıtla #9 : 24 Mayıs 2021, 17:25:38 »
serkan aygın ıyıdır ama oncesınde saçlarınızı güçlendirin ya da ekimle bırlıkte finasterıd kullanın

don vito isim karışıklığını fazla düzelttiği için öyle demiş :)

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 24 Mayıs 2021, 19:41:52 »
Yok isim karışıklık  ☺   aydınlar ayginlar 
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2021, 11:25:17 Gönderen: Hintell »

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 24 Mayıs 2021, 21:25:30 »
tam saç ekimlerinin aradığı saç tipisin çok uygunsun, formu gunde 2 saat takip etmen sana doğru saç ekim yerini bulduracaktir

|-onayisareti-|

ismetertekin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 26 Mayıs 2021, 00:47:01 »
Bugün emphair,medeks ve serkan aygin ile gorusmeler yaptım. Bu görüşmeler sonucunda emphair i eledim listemden. Medeks de Gökhan bey ile görüştüm. Finasterid i kesinlikle kullanmami önerdi. Ve bununla birlikte biz max grenft çalışırız enseden ne çıkarsa hepsini toplar ekeriz dedi. Bu sonrası süreçte 2. Bir ekime ihtiyaç duyarsam dusuncesinden dolayi biraz çekingen davranmama sebep oldu açıkçası. Tepe bölgesine garanti vermedi birde. Sanirim bundan dolayı finasterid önerdi. Birde ekim ile ilgili olan teknikleri küçümser gibi konuştu. Yani aslında bir ise yaramadığını hepsinin reklam olduğunu der gibi. Mesela dhi yöntemi diye bir şey çıkardılar ben 10 yıl önce kullanıyordum dedi. Safir uc fue diyorlar ama onda da kanalları hep aynı açar köklerin ince yada kalın olması durumunda daha kötü olur bize fue yapıyoruz dedi. Bu söylemler hakkında ki düşünceleriniz nedir? Son olarak da serkan aygin da finasterid önerdi kendisinin 21 senedir kullandığını söyledi. Tablet kullanmak istemezsen jeli var dedi. Oda onlere 3600 tepeye 1400 şeklinde toplam 5000 kok aliriz dedi. Ama enseyi çok yormayalim 4200 enseden 800 sakaldan alalım şeklinde bir planlama yaptı. Bu konular ile ilgili sizlerinde değerli yorumlarınızı bekliyorum. Açıkçası serkan Aygın şuan biraz ağır basıyor gibi hem konuşmaları hepte kliniği daha steril gorunmesinden dolayı. Ama yanlış karar da vermek istemiyorum. Herkese iyi geceler.
  • Yaşınız 33

SOMALI35

• Full Member
« Yanıtla #13 : 26 Mayıs 2021, 07:47:54 »
Bugün emphair,medeks ve serkan aygin ile gorusmeler yaptım. Bu görüşmeler sonucunda emphair i eledim listemden. Medeks de Gökhan bey ile görüştüm. Finasterid i kesinlikle kullanmami önerdi. Ve bununla birlikte biz max grenft çalışırız enseden ne çıkarsa hepsini toplar ekeriz dedi. Bu sonrası süreçte 2. Bir ekime ihtiyaç duyarsam dusuncesinden dolayi biraz çekingen davranmama sebep oldu açıkçası. Tepe bölgesine garanti vermedi birde. Sanirim bundan dolayı finasterid önerdi. Birde ekim ile ilgili olan teknikleri küçümser gibi konuştu. Yani aslında bir ise yaramadığını hepsinin reklam olduğunu der gibi. Mesela dhi yöntemi diye bir şey çıkardılar ben 10 yıl önce kullanıyordum dedi. Safir uc fue diyorlar ama onda da kanalları hep aynı açar köklerin ince yada kalın olması durumunda daha kötü olur bize fue yapıyoruz dedi. Bu söylemler hakkında ki düşünceleriniz nedir? Son olarak da serkan aygin da finasterid önerdi kendisinin 21 senedir kullandığını söyledi. Tablet kullanmak istemezsen jeli var dedi. Oda onlere 3600 tepeye 1400 şeklinde toplam 5000 kok aliriz dedi. Ama enseyi çok yormayalim 4200 enseden 800 sakaldan alalım şeklinde bir planlama yaptı. Bu konular ile ilgili sizlerinde değerli yorumlarınızı bekliyorum. Açıkçası serkan Aygın şuan biraz ağır basıyor gibi hem konuşmaları hepte kliniği daha steril gorunmesinden dolayı. Ama yanlış karar da vermek istemiyorum. Herkese iyi geceler.
serkan Aygin ve medeks 2 merkezde iyi guzel elemissin nacizhane tavsiyem finans kullanman yokSa tepe zor Medeks dogru soylemis
  • Ekim Tarihi: 22.042021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 44

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 26 Mayıs 2021, 11:39:45 »
emphair i listenden çıkart diğer iki merkeze yoğunlaş derim