Gönderen Konu: Ekim öncesi ve sonrası için önerileriniz ve Merkez seçimimle ilgili yorumlarınız  (Okunma sayısı 422 defa)

aduu22

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba;

Öncelikle forumda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum, bir çok konuda fikir sahibi olabildim forum sayesinde.

27 yaşındayım yıllardan beridir saçlarım yavaş yavaş dökülüyordu, dökülme ön taraftan olduğundan ve açıklık iyice arttığından rahatsız olmaya başladım. Birkaç gün sonra ise saç ekimi yaptıracağım. Forumdaki araştırmalarım sonucu ekimi Medeks te yapmayı kararlaştırdım. Dökülme tipime bakarak merkez seçimimle ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

Bunların dışında spor yapıyordum ekim yapacağım için şimdilik bıraktım, ekimden ne kadar süre sonra tekrar ağırlık çalışabilirim? Kullanmamı önerdiğiniz vitamin takviyeleri, şampuan vs var mıdır? Önerilen bazı takviyeler var her birinin ayrı ayrı yan etkileri olabiliyor bu sebepten takviyelerden ziyade beslenmeme dikkat edip bununla beraber önerilerinize göre bir şampuanla süreci devam ettirmek istiyorum. Düşüncelerimle ilgili varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Donör güzel ekime uyggunsun sanırım var olan saçlarını biraz da öne yatırdın kapatıcılık sağladı arka biraz daha kel diye düşünüyorum görüntüğünden

1 ekimle iyi bir sonuç alırsın

2 ekime gerek kalırsa da hafif bir sıklaştırma olur
Global Moderator

aduu22

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Donör güzel ekime uyggunsun sanırım var olan saçlarını biraz da öne yatırdın kapatıcılık sağladı arka biraz daha kel diye düşünüyorum görüntüğünden

1 ekimle iyi bir sonuç alırsın

2 ekime gerek kalırsa da hafif bir sıklaştırma olur

Hintell bey yorumunuz için teşekkür ederim. Yeşille çizdiğim gibi yanlardan ekim sizce olmalı mı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Olabilir asuman hair ekimlerine bak olsa güzel olur
Global Moderator

mıstık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun isabetli secim

aduu22

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yorumlar için teşekkür ediyorum. Ekim sonrası takviye önerileriniz varsa öğrenmek isterim

emekli kel

• Hero Member
  agresif dokulmen varsa ekime girmen saçma olur once dokulmeyi frenlemelisin.genetik 23 ve 28 yaslarında zıplama yapar derler.finasterid kullan.eskiden ekimden on gunde once şunu bunu alkol şu bu yasaklarlardı ekimden sonrada 10 gün yasaklar koyarlardı şimdi sallamıyorlar onları.ağır spor yapıyorsan dht arttırır saçı doker .kararında yapmalısın.3 5 ay sonra yaparsın.ilk 72 saat muhakkak kafayı carpma ekimden sonra hayati onem tasıyan nokta orası ve dokulmeni frenlemen
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

aduu22

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
  agresif dokulmen varsa ekime girmen saçma olur once dokulmeyi frenlemelisin.genetik 23 ve 28 yaslarında zıplama yapar derler.finasterid kullan.eskiden ekimden on gunde once şunu bunu alkol şu bu yasaklarlardı ekimden sonrada 10 gün yasaklar koyarlardı şimdi sallamıyorlar onları.ağır spor yapıyorsan dht arttırır saçı doker .kararında yapmalısın.3 5 ay sonra yaparsın.ilk 72 saat muhakkak kafayı carpma ekimden sonra hayati onem tasıyan nokta orası ve dokulmeni frenlemen

Dökülmem 7-8 yıldan beridir yavaş yavaş oluyor, tavsiyelerini değerlendireceğim teşekkür ederim

emekli kel

• Hero Member
 en onemlisi uzun uzun arastırmadan iş yapma
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

serenade11

• Hero Member

Hocam 3-5 kilo ile fitness de 3,5 ay sonramı yapılmalı? düşük kiloların bile zararı olabilir mi?
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
 hocam gec yapıver biraz bişi olmaz.ne olur ne olmaz .ekimden sonra isteren top oyna diyen ekimcide duydum ama kafa vurmak yok diyordu.genede garantiye almak en guzeli.

Facebook Twitter Instagram