Gönderen Konu: Ekim Randevu Öncesi Merkez Önerisi  (Okunma sayısı 1239 defa)

Kyrill07

• Yeni üye
  • *
  • Kyrill
Ekim Randevu Öncesi Merkez Önerisi
« : 01 Ocak 2021, 20:52:16 »
Merhaba Herkese Arkadaşlar

Herşeyden önce Yeni yılınızı kutlarım.

Yaklaşık 1 Haftadır Gece Gündüz Forum sitesinde yazılanları okudum ve artık okumakdan sıkıldım ve üyelik açarak aranıza katıldım. Antalyadan katılıyorum 33 Yaşındayım ırsi bir dökülmem mevcut.

Dökülme şeklim itibari ile hangi merkezi önericeğinizi ve genel önerilerinizi merak ediyorum.

Bu arada yaklaşık 13 14 yerle görüşüp teklifler ve özel fiyat şeklinde pazarlık yapmaya çalıştım. Ve her birini araştırmaya çalıştım.

Bütçe itibari ile Bilgehan Aydın, Kardelen Tıp Merkezi, Dr hakan doganay , Dr Serkan Aygın  arasında kaldım. Sikayetvar üzerinden de araştırmalar yaptım. Tabiki sizi direk kim dersiniz demicem ama önerilere açığım. Sitede esteworld ve transmed le ilgili az bilgi ve reklam agırlıklı yerler olsuguna inandım. Yani maddiyatı fazla bağlı.

Gönül ister Asmed, Hair of İstanbul ve Asuman hair olsun ama bu bütçe dahilinde değiller.

Bunun dısında ilk erapda ön ve orta kısımların sonra 1 yıl sonra arka kısmın ekimi önerilmekte. Ekim tarzı olarak safir fue daha çok istemekdeyim.

Kyrill07

• Yeni üye
  • *
  • Kyrill
Ynt: Ekim Randevu Öncesi Merkez Önerisi
« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2021, 03:15:39 »
Yanlış biryere yanlış bir konu mu açtım. Yardımcı olurmusunuz?
Burger Sound

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Ocak 2021, 15:33:15 »
3500 civarı bir Ekim yaptırabilirsiniz . Sonra duruma bakarsınız yeterli gelirse 2. ekim de olabilir ... Ektirecek yer konusunda forumda bir sürü konu mevcut araştırın ve öyle karar verin
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Kyrill07

• Yeni üye
  • *
  • Kyrill
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2021, 03:30:44 »
Hakan doganay ile gorusup gün belirlemeyi dusunuyorum baya arastırdım umarım hayırlı olan hakan beyin ekibi olur tesekkurler onlarda 3500 civarı dediler. 2. Secenek bilgehan aydın seklinde ilerleme karari aldim
Burger Sound

Kyrill07

• Yeni üye
  • *
  • Kyrill
« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2021, 00:07:38 »
3500 civarı bir Ekim yaptırabilirsiniz . Sonra duruma bakarsınız yeterli gelirse 2. ekim de olabilir ... Ektirecek yer konusunda forumda bir sürü konu mevcut araştırın ve öyle karar verin

Abi selam sana birsey sorucam bçhakan doganay ile gorusmemde alımı fue ama ekimi kalem ile yapıcaz 3500 greft civarı dendi bu durum dhi a mı dahil okuyor yoksa tamamen fue teknigimi olmaktadır. Bilgi verirseniz mutlu olurum
Burger Sound

Santa33

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 05 Ocak 2021, 13:54:49 »
hocam isterseniz fiyat bilgisi de paylaşın, bizler için de şeffaflık sağlanmış olur ve daha çok yorum gelir, sağlıklı saçlı günler diliyorum.
  • Yaşınız 28

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2021, 15:20:17 »
Abi selam sana birsey sorucam bçhakan doganay ile gorusmemde alımı fue ama ekimi kalem ile yapıcaz 3500 greft civarı dendi bu durum dhi a mı dahil okuyor yoksa tamamen fue teknigimi olmaktadır. Bilgi verirseniz mutlu olurum

fue tekniği dostum Tüm ekimler fue yöntemii ile yapılır
kullanılan aparatlar değişir kimisi kalem kullanır kimisi slit
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 05 Ocak 2021, 17:57:27 »

Evet fue tekniği ( herkes fue kullanıyor . ) Fue alım tekniğidir. Ekim tekniği dhi ( kalem tekniği ) kullanıyor Hakan bey . Dhi, slit ve iğne tekniği var şuan kullanılan . HErkes ayrı teknik kullanıyor . Bence en iyi teknik iğne tekniği ama her doktorun alıştığı teknik neyse en iyi odur.

Bunun dışında sapphire blade , ice fue , hiperbarik fue , organik fue  falan duyarsan hepsi aynı mevzu çok kafana takma .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 05 Ocak 2021, 20:00:16 »
asuman hanımın fiyatı nedir bilmiyorum ama orayı zorlaman iyi olur bence ,son zamanlarda ekimlerini çok beğendiğim nadir merkezlerden birisi asuman hair.

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 05 Ocak 2021, 20:19:14 »
Asuman hanım ile Serkan aygın arasında 3-4 bin TL fark var. Bence çok fark değil.
Asuman hanımın son zamanlarda ekimleri güzel. İnşallah bozmaz. Bu arada, ben biraz daha takviye sonrasında ne olacaklar diye de merak ediyorum çünkü hepsi minoksidil kullanıyor.

Facebook Twitter Instagram