Gönderen Konu: Life Hair Şahin ÇELİK Ekim Öncesi İlk Görüşme ve Randevu Oluşturma  (Okunma sayısı 5046 defa)

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
Merhaba arkadaşlar,

Az önce Şahin hoca ve Ergin bey ile ekim öncesi görüşme sağladım.

Şubat ayının 22 sine randevumu oluşturdular.Aslında bir an önce ektirmek istiyorum fakat yoğunluk olduğunu en erken tarihin 22 şubat olduğunu söylediler.

Forum sayesinde fazla araştırma yapmama gerek kalmadı.Şahin hocanın başarısız bir ekimine forumda rastlamadım ve genel olarak da herkesi tavsiye ettiği bir hoca olduğu için Şahin hocayı kafamda soru işareti kalmadan içim rahat bir şekilde tercih ettim ve randevumu aldım. :)

Şahin hoca mekanını değiştirmiş Çukurambar tarafında bir yere taşınmış yeni mekanı da gayet güzel olmuş :) Ayrıca iş yerime de çok yakın olması büyük avantaj oldu 5 dk da gidip görüşmemi sağlamış oldum.

Şahin hoca saçlarıma bakıp kaç yaşındasın diye sordu bende 35 deyince biraz şaşırdı 30 yaşında ki birinin saçlarına benziyor vertex bölgen gayet iyi ekime ihtiyacı yok dedi temporal bölgeyi eksek yeterli olur dedi.

Açıkcası bu yorumu beni sevindirdi sonra da dedi ki saçlarının üst kısımları vertex felan uzuyor mu dedi uzuyor ama yanlara göre çok yavaş uzuyor dedim.

Hiç tahlil yaptırdınmı vitamin eksikliğin falan varmı dedi yaptırmadım deyince tahlillerini yaptır gerekirse takviye ürünler başlarız ekim öncesi biraz toparlar dedi.

Şahin hocayı baya bir uğraştırdım saç çizgisini neden her hastaya aynı şekilde çizdiğini sordum açıkcası ben beğenmiyorum yusyuvarlar ön saç çizgisini şakaklar çok içeride ve temple bölgesi sönük saç insanı yaşlı gösteriyor ve bu konuda baya bir tartıştık.

Özellikle temple bölgesine ekim istediğimi söyledim ekeriz dedi.

Saçımda 2500 greflik bir açıklık var ve donör alanım oldukça yeterli olduğundan ve 4000 grefte kadar ekim yaptıklarını bildiğimden bu 4 bin grefti ön saç çizgimi daha ileriye alsak ve ölümüne o 4 bin kökü oralar eksek nasıl olur dedim Şahin hoca gülümseyerek :) ekmem dedi neden hocam tutmazdı dedim tutar ama çok çirkin olur ekmem kendime küfür ettiremem dedi :)

Bir tane örnek gösterdiler sanırım benim istediğim gibi saç çizgisini baya bir ileriye 18 yaşında ki çizgiye kadar ektirmiş bir hastaydı.Hastanın kötü bir görüntüsü oluşmuş ve tekrar o ekilenleri söktürmek zorunda kalmış.

Biraz daha ısrar edince Şahin hoca saç çizgini çok öne alabilmem için ince telli greftlerinden bulmam lazım ve tekli greft olması lazım yoksa uyum sağlamaz ve kötü bir görüntü olur deyince daha fazla ısrar etmedim ve tamam siz nasıl diyorsanız öyle olsun dedim.

Biraz daha ısrar etseydim Odayı da Salona katalım mı diyecekti herhalde   ;D ;D

Ama temple bölgesi konusunda sözünü aldım Şahin hoca ekecem dedi tekli greftlerin yetmezse kırdırma yaparım oralara ince telli saçlarından ekerim dedi.

Sonuç itibariyle konuyu özetlemek gerekirse Şahin hoca düz bir ön saç çizgisine kesinlikle karşı önden şakaklara doğru kavisli bir şekilde içeriye doğru ilerleyen bir ön saç çizgisinin çok daha mantıklı ve orjinal olacağını düşünüyor ve öyle de yapıyor bu konuyu kendine prensip edinmiş.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.Özellikle Hintell hocamın düşüncelerini merak ediyorum.

Yorumlamak isteyen olursa fotoğraf atarım. :)

« Son Düzenleme: 05 Ocak 2021, 20:24:22 Gönderen: MyLifeBeLike »
  • Ekim Tarihi: 22.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin ÇELİK
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20286.0

TAKVİYELER

Venatura Omega 3 Trigliserid Formlu günde 2 kapsül
Venatura D3 K2 günde 15 damla (D vitamini)
Çiğ Badem günde bir avuç
Taze sıkılmış nar suyu günde bir bardak
Limonlu su günde 2 litre
Evocapil Plus günde 2 kapsül
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Canimo

• Sr. Member
güzel anlatımın ve paylaşımın için teşekkürler dostum yaptığın görüşmeyi yaşamış gibi oldum :) hayırlı olsun merakla bekliyoruz ekimini.

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
güzel anlatımın ve paylaşımın için teşekkürler dostum yaptığın görüşmeyi yaşamış gibi oldum :) hayırlı olsun merakla bekliyoruz ekimini.

Teşekkür ederim bro heyecanla 22 Şubat tarihini bekliyorum bir an önce saçlarıma kavuşmak istiyorum :)
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38

TAKVİYELER

Çiğ Badem günde bir avuç
Limonlu su günde 2 litre

LOESS

• Hero Member
Ekim öncesi fotoğraflarınızı yüklerseniz, bizde incelemiş oluruz. Ekim tercihi yerinde bir karar.

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
Ekim öncesi fotoğraflarınızı yüklerseniz, bizde incelemiş oluruz. Ekim tercihi yerinde bir karar.

Değerli yorumun için teşekkür ederim bro hemen fotoğraf atıyorum :) :)
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38

TAKVİYELER

Çiğ Badem günde bir avuç
Limonlu su günde 2 litre

sinan1924

• Yeni üye
  • *
Hocam merhaba yazını okudum ben de ankarada oturuyorum geçen sene şahin bey ile konuştum benim sorunum egzama sebebiyle ön saç cizgim geriye doğru gitti maalesef yoksa genetik bir dökülme yok hatta geçen gün Engin bey ile de konuştum. Ekilecekse benim Ekim alanım çok dar bir alan. Görsen zaten sana ekime gerek yok dersin ama mesela şu ben 20 senedir egzama sorunu yaşıyorum kaşıntılı saç derisi bu yalnız saçları çok kısa tutarsam ancak bu sorun sakinleşiyor. Bunu dile getirdim. Bu sebeple istediğim saç çizgisi yapılırsa artık 2 numara 3 numara gezecez. Saç çizgim geride olduğu icjn 3 numarada altın oran bozuluyor. Ben de bu sebepten ektirmek istedim.gecen sene gittiğimde şahin bey zaten ekime gerek yok birkaç sene sonra gel yine bakalım dedi. Bir de psikolojik bir sorun oldu bende bu durum. Sana iki soru soracam istediğimiz yani orta bir yol bularak saç çizgisi yapılır mı ikincisi de benim Ekim alanım çok az bir alan olacak belki 3-4 saat da bitebilir tek seansta olur dedi hatta. Ben şu anda pandemi nedeniyle 1 marta kadar izjnliyim kısa çalışma ödeneğinden faydalandım. 1 marta kadar bana bir randevu verebilir mi bunları.merak ediyorum şimdiden teşekkür ederim

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
Hocam merhaba yazını okudum ben de ankarada oturuyorum geçen sene şahin bey ile konuştum benim sorunum egzama sebebiyle ön saç cizgim geriye doğru gitti maalesef yoksa genetik bir dökülme yok hatta geçen gün Engin bey ile de konuştum. Ekilecekse benim Ekim alanım çok dar bir alan. Görsen zaten sana ekime gerek yok dersin ama mesela şu ben 20 senedir egzama sorunu yaşıyorum kaşıntılı saç derisi bu yalnız saçları çok kısa tutarsam ancak bu sorun sakinleşiyor. Bunu dile getirdim. Bu sebeple istediğim saç çizgisi yapılırsa artık 2 numara 3 numara gezecez. Saç çizgim geride olduğu icjn 3 numarada altın oran bozuluyor. Ben de bu sebepten ektirmek istedim.gecen sene gittiğimde şahin bey zaten ekime gerek yok birkaç sene sonra gel yine bakalım dedi. Bir de psikolojik bir sorun oldu bende bu durum. Sana iki soru soracam istediğimiz yani orta bir yol bularak saç çizgisi yapılır mı ikincisi de benim Ekim alanım çok az bir alan olacak belki 3-4 saat da bitebilir tek seansta olur dedi hatta. Ben şu anda pandemi nedeniyle 1 marta kadar izjnliyim kısa çalışma ödeneğinden faydalandım. 1 marta kadar bana bir randevu verebilir mi bunları.merak ediyorum şimdiden teşekkür ederim

Sinan kardeşim benimde saçımda seboroik dermatit vardı.

Cildiye doktoruna gittim bir kaç ilaç yazdı saçları da 3 ay önce iki defa mac 3 ile kazıdım ilaçları kullandım geçti gitti.

Şu an bir sıkıntı yok.

Sana tavsiyem egzema hayat boyu devam edecek ve tekrarlayacak bir cilt hastalığı bunun kesin çözümü yok.

Ama azlatmanın yolları var madem ki saç ektirmeyi düşünüyorsun hemen saçlarını sıfıra vur git marketten mac 3 al birde mavi jel köpük al kafaya bir güzel jel köpüğü yedir kazı saçlarını 2 gün bekle o arada kafa derisine doktorunun verdiği ilaçları kullan bir daha mac 3 ile kazı sonra ilaçlarını 30 gün boyunca bitene kadar kullan egzemadan eser kalmayacak.

Beslenmene dikkat et , baharatlı aşırı acı, tatlı , tuzlu , aşırı yağlı yiyeceklerden uzak dur.

Saçlarını sakın ola 1  günden fazla ara vererek yıkama yani günde bir kere en az yıka ki yağlanıp kepeğe dönüşmesin kafan da kaşınan yer olursa kaşıma ilaç kullan en azından bende ki durum bu şekildeydi.

Sana da faydası olur inşallah :)
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38

TAKVİYELER

Çiğ Badem günde bir avuç
Limonlu su günde 2 litre

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
Dostlar fotoğraflarımı ekledim yokmu yorum yapacak olan?

Özellikle Hintell hocamın yorumunu bekliyorum. :)
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38

TAKVİYELER

Çiğ Badem günde bir avuç
Limonlu su günde 2 litre

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun kardeşim :)
Global Moderator

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
hayırlı olsun kardeşim :)

Vaaay Hintell reissss :) Sağolasın şafak sayıyorum valla ekim günü gelse de ektirsem bol bol fotoğraf atsam foruma şimdiden heyecan başladı bende :) Temple ve şakaklar için ne düşünüyorsun kardeşim?
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38

TAKVİYELER

Çiğ Badem günde bir avuç
Limonlu su günde 2 litre

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
şahin temle yapmıyor ama sana güzel bir ön çizgi yapar
Global Moderator

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
şahin temle yapmıyor ama sana güzel bir ön çizgi yapar

Evet bana da başta yapmıyorum dedi ama sonra dan ısrar edince templeye de ekim yapacam dedi sözünü aldım.

Ayrıca şakak ve temple haricinde ekim yapılacak açık alanımda yok.

Sence temple yapılsa iyi olmaz mı ısrarcı olmakta haksız mıyım?

Birde şakakları biraz daha ileri aldırsam iyi olmaz mı?
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38

TAKVİYELER

Çiğ Badem günde bir avuç
Limonlu su günde 2 litre

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL

Resim ekledim kardeşim yorumunu bekliyorum
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38

TAKVİYELER

Çiğ Badem günde bir avuç
Limonlu su günde 2 litre

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Evet bana da başta yapmıyorum dedi ama sonra dan ısrar edince templeye de ekim yapacam dedi sözünü aldım.

Ayrıca şakak ve temple haricinde ekim yapılacak açık alanımda yok.

Sence temple yapılsa iyi olmaz mı ısrarcı olmakta haksız mıyım?

Birde şakakları biraz daha ileri aldırsam iyi olmaz mı?

yapılırsa ıyı olur yapılmasa da yasına göre çok bır sey kaybetmezsın ama madem ıstıyorsun ve yapıcam demıs
kı bence artık yapsın sahın bey :) güzel olur
Global Moderator

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
Benim kafa şeklim saç yapım açıklık alanım düşünüldüğünde en uygun ekim merkezi neresidir sizce ?
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38

TAKVİYELER

Çiğ Badem günde bir avuç
Limonlu su günde 2 litre

Facebook Twitter Instagram