Gönderen Konu: LİFE HAİR ŞAHİN ÇELİK saç ekim merkezii 4500 greft 17.04.2024  (Okunma sayısı 4205 defa)

eses2626

• Jr. Member
  • **
herkese selam. şuan 35 yaşındayım. 25 yaşından beri saçlarım dökülüyor. Önler iyice seyreldikten sonra saç ekimine karar verdim. Şahin hocayı seçmemin sebebi bu forumdaki ekimlerini gözlemledim ve başarılı olduğuna kanaat getirdiğim için seçimim Life Hair Şahin Çelik'den yana oldu.Ergin beyle şahin bey birlikte çalışıyorlar. gerçekten ilgili bir klinik. bütün personel elinden geleni yaptı.Şimdi gelelim saç ekim sürecime sabah tok karnına saat 10 da ekim merkezine geldim. fotograflar çekildi saçlarımı kestiler. sonra Ergin hoca damar yolumu açtı. kafamı basınçlı anestezi ile iğnelerin acısını daha az hissedeyim diye yıkadılar.Basınçlı anestezi sinek ısırığı gibi birşey. Sonra kafama iğne yapıp uyuşturdular.Kök alımı gayet konforlu geçti. Anestezinin etkisi geçtikçe kafamı uyuşturup kök alımına devam edildi. 4500 GREFT kök alımı yapıldı.yaklaşık 2.5 3 saat bu işlem sürdü. Şahin hoca genellikle greftlerimin 2 li 3 lü çıktığını söyledi.Kök alımı bitince yemek molası verdik. yemek yedikten sonra,şahin hoca kafamdaki kanalları açtı. Bu İşlemde ağrısız gayet konforluydu.Sonrasında  ekipteki 4 hemşire greftleri kanallara yerleştirdi. saat 18 gibi saç ekim işim bitmişti.bugün ilk yıkama işlemim yapıldı. bundan sonra sürecimi aşama aşama paylaşırım. Sizlerinde yorumlarını bekliyorum saygılar.

eses2626

• Jr. Member
  • **
arkadaşlar kalan resimler nasıl ekleniyor. birde yorumlarınızı bekliyorum
  • Ekim Tarihi: 17.04.2024
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi 1×1Ecopirin,1×1 evocapil tablet,1x1 xpecia tablet. 2×1 5 fıs evocapil saç spreyi 1 avuç kabak çekirdeği,her sabah 1 kaşık bal+polen+arı sütü karışımı

eses2626

• Jr. Member
  • **
resimler bunlar
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi 1×1Ecopirin,1×1 evocapil tablet,1x1 xpecia tablet. 2×1 5 fıs evocapil saç spreyi 1 avuç kabak çekirdeği,her sabah 1 kaşık bal+polen+arı sütü karışımı

eses2626

• Jr. Member
  • **
Tecrübeli arkadaşlar yorum bekliyorum
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 35

Brkclk95

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı uğurlu olsun kardeş. Greftlerin 2 li 3 lu çıkması bereketli olmuş

eses2626

• Jr. Member
  • **
Teşekkür ederim. Inşallah iyi olur herşey
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 35

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun açık alan için güzel temiz bir saç ekimi verilen paraya göre saç ekim kalitesi ucuz kalıyor
ön çizgi greft dağılımı gayet başarılı güzel seçim yapmışsınız umarım güzel sonuç alırsınız

süreç olarak destek için araştırma yapın forumda ilaç vs
Global Moderator

eses2626

• Jr. Member
  • **
çok teşekkür ederim @Hintell inşallah sürecim güzel ilerler. Şuan merkezin verdiği seogen tablete başladım. Birde günlük yıkamalara devam ediyorum. 7 gün sonra merkeze çağıracaklar kabuk dökümü için. Bugün 3. yıkamayı yaptım. Başka ne tavsiye edersiniz vitamin ilaç vs. finaster tarzı sprey kullanmak istemiyorum
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 35

eses2626

• Jr. Member
  • **
arkadaşlar ekim olalı 4 gün oldu kabuklanma hafifden başladı birde. donör bölgem ve ekilen alanı paylaşıyorum. şuan kan sulandırıcı ve seogen tablet kullanıyorum. ekstra ne alabilirim fin tarzı birsey istemem.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 35

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
xpecia alabilirsin
Global Moderator

eses2626

• Jr. Member
  • **
6. Gün yıkama sonrası ekilen bölge ve donör
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 35

Eksi sözlük

• Sr. Member
Hayurlı olsun hem donör alım kalitesi hemse saç ekim kalitesi çok başarılı yapılmış sık güzel oturaklı estetik bir saç ekimi umarım sonuda güzel olur saç ekimini sonucunuzun

eses2626

• Jr. Member
  • **
Çok teşekkür ederim. Şuan sabah akşam  seogen vitamin içiyorum
1 tane aspirin
Haftada 2 d vitamini.  Merkez şimdilik başka bisey kullanma bu vitamin yeterli dedi.  Finaster veya minoxil kullanmayı düşünmüyorum.  Başka birşey var mı kullanmam gereken. Görüşe açığım
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 35

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Güzel süreç dostum hayırlısı
İşin gerçeği kullanman gerek saç ekimi için ama kullanmak kişisel tercih gerekmesi ayrı konu
Global Moderator

eses2626

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar bugün saç ekim merkezinin tavsiyesi ile kabukları döktüm görüntü nasıl bundan sonra neler yapmalıyım
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 35

Facebook Twitter Instagram