Gönderen Konu: Şahin çelik life hair 4500 greft yaş 33  (Okunma sayısı 10704 defa)

?smail Öztürk

• Jr. Member
  • **
Şahin çelik life hair 4500 greft yaş 33
« : 10 Temmuz 2021, 14:05:05 »
8 temmuz itibariyle saç ekimimi yaptırdım. Öncelikle bu forumu kuranlardan Allah razı olsun.forumdaki ekimleri iki yıl süredir inceleyerek karar verdim.ekim merkezini merak edenler için şahin bey ve ekibini anlatmaya gerek yok gerçekten çok nazik çok nezih bir ortamda profesyonel bir şekilde işlerini icra ediyolar.sabah 10.15 gibi ekim merkezinde oldum ilk bilgilendirme ve sonrasında ön çizgiyi şahin bey çizdi.saç trasimi ergin bey yaptı yıkama işlemi sonrası anestezi işlemini ergin bey ve şahin bey yaptılar greft alımını nihan hanım yaptı ve şahin bey eşliğinde oldu..kanal açma işlemini şahin bey yaptı.saç ekimini de nihan elif ve çiğdem hanımlar yaptı.şahin bey ve ergin bey sürekli gelip gittiler süreci takip ettiler.çok güzel sohbet eşliğinde saç ekimini yaptılar.şahin bey ve ekibine teşekkür ederim tekrardan.ilk başlarda gerçekten ağrı ve kanal açma işlemleri gözümü korkutmuştu lokal anestezi sayesinde hiçbir ağrı sızı hissetmedim ortam o kadar güzel ki gülüşler güzel sohbet  eşliğinde bir saç ekimi oldu.umarım herkes istediği gibi bir sonuca ulaşır.fotograflarimi ekim öncesi ve sonrası olarak ekleyeceğim

Alpha

• Hero Member
Ynt: Şahin çelik life hair 4500 greft yaş 33
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2021, 14:56:08 »
Hayırlı olsun devam fotoğraflarını bekleriz hocam.
Şahin bey ve ekininin işlerini severek yaptıklarını az çok tahmin ediyordum sizin yazdıklarınızdan sonrada buna ayrıca emin oldum.Gerçekten bu detay her meslekte çok önemli .Umarım size verdikleri emeğinde karşılığını fazlasıyla alırsınız.Zor bir açıklığınız var ama saç telleriniz güçlü görünüyor .Güzel bir sonuç olmaması için hiç bir sebep yok bence.

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2021, 15:11:52 »
Hayırlı olsun umarım sonuç mutlu eder kardeşim.
Bu arada ekim toplamda kaç saat sürdü acaba?

?smail Öztürk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 10 Temmuz 2021, 15:54:11 »
Hayırlı olsun umarım sonuç mutlu eder kardeşim.
Bu arada ekim toplamda kaç saat sürdü acaba?
. Teşekkür ederim. Toplam 7 saat falan sürdü

?smail Öztürk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 10 Temmuz 2021, 19:45:05 »
Hayırlı olsun devam fotoğraflarını bekleriz hocam.
Şahin bey ve ekininin işlerini severek yaptıklarını az çok tahmin ediyordum sizin yazdıklarınızdan sonrada buna ayrıca emin oldum.Gerçekten bu detay her meslekte çok önemli .Umarım size verdikleri emeğinde karşılığını fazlasıyla alırsınız.Zor bir açıklığınız var ama saç telleriniz güçlü görünüyor .Güzel bir sonuç olmaması için hiç bir sebep yok bence.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Temmuz 2021, 19:52:20 »
Hayırlı olsun güzel temiz bir ekin alan geniş sık duruyor umarım güzel sonuç alırsınız
Global Moderator

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 10 Temmuz 2021, 20:05:10 »
Hayırlı uğurlu olsun hocam açık alan epey geniş konuyu takipte olcam lütfen sonuna kadar paylaşımları kesmeyin sizin açıklığınız da olan bi çok insan icin rehber niteliğinde bi konu olacağına inanıyorum. Ekim planlaması sanırım 2 Ekim olarak planlandı ? Tabi tepeyi problem etmiyorsanız bence bu Ekim de sizi memnun edecektir.

?smail Öztürk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 11 Temmuz 2021, 00:52:59 »
Hayırlı olsun güzel temiz bir ekin alan geniş sık duruyor umarım güzel sonuç alırsınız
teşekkür ederim hintell hocam umarım güzel olur sonu

?smail Öztürk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 11 Temmuz 2021, 00:55:53 »
Hayırlı uğurlu olsun hocam açık alan epey geniş konuyu takipte olcam lütfen sonuna kadar paylaşımları kesmeyin sizin açıklığınız da olan bi çok insan icin rehber niteliğinde bi konu olacağına inanıyorum. Ekim planlaması sanırım 2 Ekim olarak planlandı ? Tabi tepeyi problem etmiyorsanız bence bu Ekim de sizi memnun edecektir.
sağolasın leonidas iki ekim planlandi fakat eğer süreç iyi giderse saçlar arkaya doğru uzatirsan kapatabilir dedi ekim merkezi olmazsa istediğim gibi ikinci ekimde düşünüyorum seneye paylaşımlara devam edeceğim umarım faydası olur çünkü bende buradaki paylaşımlardan sonra karar verdim ektirmeye önemli bir konu bu bakalım umduğum gibi olur sonuç inşallah

?smail Öztürk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 11 Temmuz 2021, 14:53:11 »
hintell hocam ön çizgi nasıl olmuş sence

erkenekim

• Full Member
« Yanıtla #10 : 11 Temmuz 2021, 15:53:21 »
hadi bakalım bir mucize görecek miyiz takip
  • Ekim Tarihi: 2015 - 2021
  • Greft Miktarı 3200 + 3000

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 11 Temmuz 2021, 15:54:58 »
teşekkür ederim hintell hocam umarım güzel olur sonu

Açıklığınıza göre çok mantıklı bir çizgi olmuş bence bu tarz açıklıklarda çok doğru bir planlama ama açıklık az olsaydı bu çizgi olmazdı
Global Moderator

?smail Öztürk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 11 Temmuz 2021, 17:59:23 »
hadi bakalım bir mucize görecek miyiz takip
inşallah güzel sonuç alırım

?smail Öztürk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 16 Temmuz 2021, 18:18:09 »
inşallah güzel sonuç alırım
7.günüm

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 16 Temmuz 2021, 20:27:50 »
gayet normal görünüyor saçlarını kuru tutmamaya özellikle özen göster şu sıralar.

Facebook Twitter Instagram