Gönderen Konu: 6 Nisan 2019 Randevu..Öncesi ve sonrası bilgi lütfen  (Okunma sayısı 1792 defa)

klinsi

• Yeni üye
  • *
Slm arkadaşlar,

6 Nisan tarihi için Arenamed'ten randevu aldım ve takdir edersinizki heyecanlıyım.Kafama takılan çokça soru var ve bu forumdaki çoğu kişinin objektif ve samimi şekilde cevaplayacağından şüphem yok.

-Ekim öncesi varsa tavsiyeleriniz
-Operasyon sonrası araç kullanımı
-Donör bölgenin ortalama iyileşme süresi
-İlk 10 gün yatış pozisyonları ve dikkat edilmesi gerekenler
-Kullanılacak krem ve vitaminler (hiçbir bilgim yok)
-Ekimden 2 ay sonrası(yani 6 haziran) ortalama donör ve görünüm (Çok merak ediyorum çünkü arkadaşın nikahı var)
-Dışarıda gezerken psikolojik olarak rahat hissetmek için kafayı örtme yöntemleri artıları eksileri (Şapka,bere vs)

Yardımcı olursanız çok sevinirim.. Fotoğraflarla bilgilendiricem

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 6 Nisan 2019 Randevu..Öncesi ve sonrası bilgi lütfen
« Yanıtla #1 : 29 Mart 2019, 23:14:09 »
kabuk dökümünden sonra bere takabilirsin
biotin kullanabilirsin. yan etkisinden çekinmezsen proscar kullanabilirsin
ill 10 gün sırt üstü yatman gerekir kabuk dokene kadar.
arenamed olunca konu 2 ayda donor bölge zor toparlar

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Mart 2019, 23:15:34 »
yolcu yastığı al uyurken rahat edersin.. araç kullanmasan iyi olur ama mecbursan dikkat et özellikle inip binerken.. kafa uyuşuk olduğun için farketmeden kafani surtebilirsin yada vurabilirsin.. başka merak ettiğin varsa sorabilrsin

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Mart 2019, 23:52:55 »
benim forumdan takip edebildiğim kadarıyla arenamedde mahir bey var onun yeraldığı ekimler genelde güzel neticeleniyor bence oraya gidince bir sorun mahir beyi.

klinsi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 30 Mart 2019, 01:20:45 »
benim forumdan takip edebildiğim kadarıyla arenamedde mahir bey var onun yeraldığı ekimler genelde güzel neticeleniyor bence oraya gidince bir sorun mahir beyi.
çok sağol bilgiler için.biotin ismi yabancı gelmedi.

klinsi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 30 Mart 2019, 01:21:23 »
inşallah orda olur.çok sağol

klinsi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 30 Mart 2019, 01:45:15 »
yolcu yastığı al uyurken rahat edersin.. araç kullanmasan iyi olur ama mecbursan dikkat et özellikle inip binerken.. kafa uyuşuk olduğun için farketmeden kafani surtebilirsin yada vurabilirsin.. başka merak ettiğin varsa sorabilrsin
Yanlış cvp atmışım  :) sağol.valla merakımın çoğu giderildi.Arenamed te arkadaşlarım ektirmişti ve sonuç gerçekten iyi.Evet ara süreç sancılı görünüyor.Bazen vazgeçsemmi diye düşünmüyor değilim açıkçası çok gel git yaşıyorum.bakalım hayırlısı

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 31 Mart 2019, 10:08:28 »
Yanlış cvp atmışım  :) sağol.valla merakımın çoğu giderildi.Arenamed te arkadaşlarım ektirmişti ve sonuç gerçekten iyi.Evet ara süreç sancılı görünüyor.Bazen vazgeçsemmi diye düşünmüyor değilim açıkçası çok gel git yaşıyorum.bakalım hayırlısı
:) arenamed in ektikleri çıkıyor hocam donor alanı hoyrat kullanıyorlar buda bir gerçek ben bu duruma dayanırım sıkıntı olmaz diyorsan, konuştuktan sonra sizi tatmin ederse yaptırım yada alternetif yer bakın. sakin su düşünceye de girmeyin evime yakın olsun aynı şehir olsun diye.. beğendiğiniz neresi olursa basın gidin bu sac ekimi bir yada iki kez yapılıyor.. ama size tavsiyem kel gezmeyin hocam.. madem imkanımız var ektirin saçlı gezmek gibisi yok herşey gönlunuzce olsun..

klinsi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 31 Mart 2019, 14:23:52 »
:) arenamed in ektikleri çıkıyor hocam donor alanı hoyrat kullanıyorlar buda bir gerçek ben bu duruma dayanırım sıkıntı olmaz diyorsan, konuştuktan sonra sizi tatmin ederse yaptırım yada alternetif yer bakın. sakin su düşünceye de girmeyin evime yakın olsun aynı şehir olsun diye.. beğendiğiniz neresi olursa basın gidin bu sac ekimi bir yada iki kez yapılıyor.. ama size tavsiyem kel gezmeyin hocam.. madem imkanımız var ektirin saçlı gezmek gibisi yok herşey gönlunuzce olsun..
Haklısın.Bencede kel gezmek kötü.Hatta bu iş için estetik operasyon deniyor.Bence estetik denmesi için sadece şakak bölgelerinden açılma olduğunda denebilir.Adamın saçı vardır ama şakaklardaki açılma hoşuna gitmezse yaptırır,adı estetik olur.Bizimki bence psikolojik ve zorunlu.Özelliklere beyaz yaka çalışansan ce sakalını kesmek zorundaysan,saçında olmayınca kendini bakımsız ve özgüvensiz hissedebiliosn.

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 31 Mart 2019, 16:48:13 »
fotoğraf yükleyebilme şansınız varsa görmek isteredik ekim öncesi durumunuzu arenamedin tarzı için uygunmusunuz değilmisiniz yorumlayabilmek için.

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Nisan 2019, 22:08:53 »
Haklısın.Bencede kel gezmek kötü.Hatta bu iş için estetik operasyon deniyor.Bence estetik denmesi için sadece şakak bölgelerinden açılma olduğunda denebilir.Adamın saçı vardır ama şakaklardaki açılma hoşuna gitmezse yaptırır,adı estetik olur.Bizimki bence psikolojik ve zorunlu.Özelliklere beyaz yaka çalışansan ce sakalını kesmek zorundaysan,saçında olmayınca kendini bakımsız ve özgüvensiz hissedebiliosn.
katılıyorum size ay gibi parlıyor insan saçta sakalda olmayınca umarim herşey gönlünüzce olur

klinsi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 01 Nisan 2019, 23:56:54 »
katılıyorum size ay gibi parlıyor insan saçta sakalda olmayınca umarim herşey gönlünüzce olur
İnşallah sağolun.Araç kullanmak risklimi operasyon sonrasında?evime uzak çünkü

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 02 Nisan 2019, 00:24:23 »

Bence riskli olur en iyisi yanına birini almak .birde aynadan sürekli saçına bakarsan trafiktede sıkıntı yaşarsın  :)

klinsi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 02 Nisan 2019, 03:13:32 »
Bence riskli olur en iyisi yanına birini almak .birde aynadan sürekli saçına bakarsan trafiktede sıkıntı yaşarsın  :)
Aynen ya bide öle bişey var  :)

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 02 Nisan 2019, 10:37:43 »

Benim operasyon sonrası boynum tutulmuştu.10 dk araba kullanmıştım biraz zor olmuştu.

Facebook Twitter Instagram