Gönderen Konu: Saç Ekimi Randevu Alındı öncesi ve sonrası tavsiye  (Okunma sayısı 920 defa)

kuralkan

• Yeni üye
  • *
Bir ay öncesinden 24 Ekim günü için Şahin Çelik Ankara'dan randevu aldım. Ekim sonrası başlığı diğer tarafta açacağım. Ekim öncesi yorumlarınızı merak ettiğimden öncesine buraya açıyorum konuyu.

Yaş 34, 4-5 yıldır pek dökülme hissetmiyorum.  resimleri 1 ay arayla çektim uzun ve kısa halindeki görünümü. Direk tepeden ışık geldiği durumda çekildi.

Ekim Öncesi ve sonrası tavsiyeleriniz varsa dinlemek isterim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Randevu Alındı öncesi ve sonrası tavsiye
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2019, 23:49:03 »
Hayırlı olmasını dilerim kararınızın

Saçlarınız tolejen fazla inmiş görünüyor incelmiş eğer desteklerseniz kalınlaşırsa ekimle birlikte daha da yoğunluk katar.
Global Moderator

kuralkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2019, 21:44:34 »
Sağolun Hintell Hocam, yıllar önce vichy dercos ürünlerini ve priorin besin takviyesini kullanmıştım. son 8-10 yıldır pek bir şey kulanmadım saç için, o zamanlar çok bilgi yoktu forumda baya alternatifler sunulmuş ekim sonrası inşallah biraz daha desteklicem medikal olarak da.

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2019, 04:52:25 »
bence Şahin çelik güzel bir seçim olmuş, güzel sonuç alacağını düşünüyorum, donör bölgende açıklığına göre yeterli gibi ama Hintell'in dediği gibi takviye lazım biraz daha, biotin, finas v.s. başladın mı?
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair

kuralkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 25 Ekim 2019, 13:53:51 »
bence Şahin çelik güzel bir seçim olmuş, güzel sonuç alacağını düşünüyorum, donör bölgende açıklığına göre yeterli gibi ama Hintell'in dediği gibi takviye lazım biraz daha, biotin, finas v.s. başladın mı?

dün ekimim gerçekleşti, takviye olarak xpecia verdiler klinikten, sonuçları diğer konuya yazacağım. inşallah sorunsuz atlarırız.

Facebook Twitter Instagram