Gönderen Konu: saç simülasyonu saç dövmesi hakkında görüşler..  (Okunma sayısı 8471 defa)

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç simülasyonu saç dövmesi hakkında görüşler..
« Yanıtla #16 : 07 Ekim 2017, 19:19:10 »
bu kadar soru işaretin varsa sana gidip görüşmeni tavsiye ederim. You tube olayına gelince bilmem onlara sor. ayrıca bir çok ünlünün you tube yada sosyal ağları yoruma kapalı ne var ki bunda. sanki kötü yorum olsa adam silemez mi. çokmu zor. ben dediğim gibi gittim yaptırdım zaten 1 yıl kadarda ara ara gidip örnekler gördüm. İstersen sende git göreceksin. adamla tanışmadan eleştirmek bence boş. gidersin bakarsın kafana yatarsa yaptırsın. ben gerçekten memnun kaldım. telimi verdim istersen gel görüşelim. Mecidiyeköydeyim. Dediğim gibi amacım Serkan beye faydası olsun diye yazdım bu yazıyı.Az öncede konuştuk bilgisi var. dediğim gibi ben yaptırdım memnunum tavsiyede ediyorum olay bu kadar net
Komedisin kardeş jargonun da ayri bir komedi bahsettigimiz kurum bir ticarethane o yüzden şeffaf liginin olmasi gerekir yaptiklari islemlere guvenmiyorlar ya da sikintili isleri olmus ki yoruna kapali anlami çıkar sac similasyonu konusunda basarisiz bir cok kişi var kaldi ki unluler bireyler keyifleri doğrultusunda yorumlarini kapatabilir satis elamanligi yapmiyor ozel hayatları yani kim ne diyebilir ben can siperhane savunma aşkına anlam veremedim kaldi ki daha aydinlatici fotoğraflar atabilirsin daha aydinlatici olur yardimci olmak istedigin arkadaşlara dedigimi de gormezden gelerek avukatliga gecis yapmis olman da ilginc

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: saç simülasyonu saç dövmesi hakkında görüşler..
« Yanıtla #17 : 09 Ekim 2017, 15:59:14 »
Arkadaş buraya reklam amaçlı gelmiş yazılarını silicem ama sizler yorum yaptığınız için bırakıyorum.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram