Gönderen Konu: Finasterid Nerden Bulabilirim  (Okunma sayısı 637 defa)

Tuncay ?akır

• Full Member
Finasterid Nerden Bulabilirim
« : 19 Aralık 2020, 12:04:35 »
Merhaba abilerim kardeşlerim. Saç ekimi  25. Gündeyim şok dökülme başladı 3 gündür. Finasterid kullanmaya başlamalı mıyım? Ne zaman başlamalıyım? Finasterid'i nereden temin edebilirim? Ve finasterid kullanıp faydasını gördükten sonra bırakınca dökülmeler gibi benzer zararı olur mu?

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Finasterid Nerden Bulabilirim
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2020, 14:07:49 »
 bırakınca gene dokulur.eczaneye git proscar al.5 e böl.parcacıkları kapalı bir kapta sakla.internete yaz youtubede proscar finasterid yaz nasıl bolunceğini gosteren video var.kullancaksan bunları yap
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Tuncay ?akır

• Full Member
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2020, 22:59:16 »
Prosbar da bırakınca dökmez mi

Hair_Master

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2020, 01:19:41 »
Proscarı bırakırsan döker ömür boyu kullanmak zorundasın. Proscar bu arada uzun kullanımda prostatı küçültür saha sık idrara gidersin meni sıvılaşır. İnferrtilite riski ve erektil disfonksiyon riskide hastaların yüzde 1 nde görülmiştür. Bunları hesaba kat prospektüsünü oku öyle kullan. Burda bazı arkadaşlar kulakta dolma bilgilerle peynir ekmek gibi öneriyolar ama önce kendi araştırmanı yap.

Tuncay ?akır

• Full Member
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2020, 03:15:46 »
Teşekkürler hocam bende dht seviyesi yüksek galiba aşırı yağlanma var. Onu baskılamak istiyorum. Şampuan fayda edeceğini düşünmüyorum yağlanmayı geciktirmeye.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2020, 09:27:46 »
  yağlanmayı çözemeyenler genelde vichynin yağlı şampuanlar için olanınla care bulıuyorlar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram