Gönderen Konu: İstanbul Hairline 4000 Greft 06.2019  (Okunma sayısı 4597 defa)

Alp8787

• Yeni üye
  • *
İstanbul Hairline 4000 Greft 06.2019
« : 20 Aralık 2020, 17:31:02 »
Evet Arkadaşlar benim Ekim şuan 18 Ay oldu. Durumu zaten Ekim Sonuçlarında görebilirsiniz. Ben şimdi Bu İstanbul Hairline da yaşadığım olumsuzlukları anlatmak istiyorum.

Ekim 06.2019 tarihinde gerçekleşti. Geldimde bir kişinin Büro da bazı şeyleri şikayet ettine kulak misafiri oldum sonradan Adama hak verdim.

Ekim yapıldı Akşam Saatlerinde bitti. Başım dönüyordu midem bulanıyordu ayağa kalkmakta zorlandım ama en son ben kaldım ki herkes Çantasıyla kapı başında bekliyor haydi kalk git de bizde eve gidelim der gibi. Beni kaldırdılar Kafamda kanama vardı akıyordu kan. Sonra Servisleriyle beni Eve götürdüler nasıl geldim yattım hatırlamıyorum bile. Ertesi gün Servis geldi beni aldı Merkeze gittik ilk Bomba orda Patladı.

Elemanlar şaşkınlık la bana bakıyor sen ne yaptın diye soruyorlar. Bende ne yapmışım dedim. Kafamda Bez var Spanç mi nedir. Kafam kanıyor diye akşamdan elemanlardan biri kafama koymuş beni öyle ordan çıkarıp eve attılar. Bir gün geçmiş aradan bu bez şimdi kurudu çıkarırsak kökleri birlikte çıkarabilir dediler tabi o arada o bez parçasını kafama koyan Elemanı arıyorlar. Sonra geldiler onu şimdi ıslatıp bir şeyler sürerek yumuşatır çıkartırız dediler. Benim Moral orda zaten çöktü okadar zahmet boşa mı gitti diye. Kafamı ıslatırken O Eleman Telefonu açtı sonrasında benim yanımda olan Elemanla aralarında geçen Dialog tam olarak böyle duydum hoparlör açık o arada.

Sen ne yaptın öyle Spanç kafasında unutmuşsunuz böyle göndermişsin eve müşteriyi. Bunu şimdi nasıl çıkartacağız zarar vermeden?
- Lan sus hastanın yanında öyle deme sakın...

Tabi yanımdaki eleman afalladı kapattı telefonu.

Bende dedim böyle olmaz bu nedir naptiniz siz. Eleman dediki Abi dur sıkıntı yok ben onu alırım ordan. Bende dedimki sen onu ordan aldıktan sonra ben görmek istiyorum nekadar kök kaldı Spançta takılı. Tamam dedi sonra bir 10-15 Dakika uğraştı yavaş yavaş çekti. Ben göster dememe kalmadan Bezi suyun altına tutup ortadan kaybetti.

Ben tabiki sinirlendim Büroya geçince orda yetkili kişiye herşeyi anlattım. Dedim sizin yaptınız bir Hata var ve siz Hatayı düzeltmek yerine ört baz etmeye kalkıyorsunuz. Yetkili kişi defalarca özür Diledi ben Elemanla konuştum kökler zarar görmemiş zaten birkaç tane çıkmış Bezi alırken dedi. Sonra size ben bu olaydan dolayı bir PRP yazıyorum dedi. Ben içimden geçen herşeyi söyledim beni apar topar kaldırıp attınız kapıya siz hastalara böyle mi muamele yapıyorsunuz. Özür üstüne özür ilk defa başımıza geliyor Eleman diyorki size demiş Bez koyuyorum bunu alın sonra. Dedim yok öyle birsey hem ben ayakta zor duruyordum. Resimleri koyuyorum gördünüz gibi aynen öyle bir şekilde Beni eve gönderdiler.

Gelelim bugünlere. Sonuçlar ortada. Ben Alnım için gittim sadece ön bölgeye ektirmek için hiç memnun değilim. Birkaç ay önce gittimde çok güzel olmuş dediler ben olmadı çok seyrek dedim. Bundan daha sık olmaz dokuya zarar verir dediler. 5 Dakika sonrada Beyefendi isterseniz araları sıklaştırmak için bir ekim daha yaparız 1500-2000 greft ile tam istediniz sonuç alınır. Ekim Fiyatı 6000tl ama size o olaydan Dolayı indirim yaparız 5000tl ye olur bu iş.

Olay böyle oldu. Ben hiç Profosyonel bulmadım baştan sona okadar çok olumsuz şey oldu neresinden bakarsan bak.

Ben ozaman ekime 1000 Euro para verdim. Revizyon teklifi gelse bile istemem orada bidaha bir işlem yaptırmam. Sonuçlar Postunda gördünüz gibi kendi Saçlarım da zarar gördü azaldı. Senelerdir gittim Berber şaşırdı sana ne yapmışlar Olum Tepende sorun yoktu saç kalmamış neden okadar azaldı Tepende....

Şimdilik böyle Durumlar. Sonucun iyi olmaması için çok faktör var.
    1. güzel bir ekim yapamadılar çok seyrek
    2.Ön çizgi çok garip girintili çıkıntılı
    3.Greft 4000 dediler ama ondan da şüpheliyim düşünün aynanın karşısında önde olan saçları okadar az ki tek tek say belki 300 500 çıkar...
    4.Ve tabiki bu Spançı kafamda unutma olayı tamda o ön Bölgede kurudu kaldı Bez...

Başka ne diyim....
Gerisini sizin taktirinize bırakıyorum arkadaşlar.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: İstanbul Hairline 4000 Greft 06.2019
« Yanıtla #1 : 20 Aralık 2020, 18:51:26 »
 diğer resimleride koyarsan daha anlaşılır olur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2020, 18:55:19 »
Geçmiş olsun  Acemice Yapılan Bir Saç Ekimi İşlemi olmuş   

Alp8787

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2020, 19:21:16 »
Resim olarak Bezi aldıktan sonra iki tane bunlar var. Şok dökülmeden sonraki var ordan görüyorsunuz asıl ekilmesi gereken yerler ordan belli oluyor. Birde sonrası var yani şuan ki.

Alp8787

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2020, 19:23:17 »
Birde bu var buda orda görüşmeye gittiğimde çektiğim resim. Pek aydınlık olmamasına rağmen önden bakınca nekadar seyrek olduğu belli oluyor.

bilge

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2020, 22:31:19 »
çok geçmiş olsun büyük hatalar yapmışlar ve düzeltmek için para talep etmişler

üç kuruş için 100 ler ce hasta kaybedicekler ama vizyonları yok bunu iş yaparıyoruz dediklerinde anlarlar

ıtachı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2020, 23:39:19 »
Helal olsun abi sakin adammisin okurken öyle sinirlendim ki başıma geldigini düşünemiyorum ama yine de saçların güzel olmus

Alp8787

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 21 Aralık 2020, 00:19:07 »
Sen ciddimisin güzel olmuş derken 😅 orda olan saçlar zaten vardı benim kendi Saçlarım. Sonradan gelenler daha doğrusu pek gelmeyenler önde olan 4cm lik Bölge.

Ben o arada halaa şok altında oldum için pek düşünemedim nasil tepki versem sonradan aklıma çok şey geldi ama iyiki de yapmamışım haksız duruma düşerdim belki sinirle hareket etsem.

Helal olsun abi sakin adammisin okurken öyle sinirlendim ki başıma geldigini düşünemiyorum ama yine de saçların güzel olmus

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Aralık 2020, 17:50:25 »
Tekrar  olmamış hatalı yaptıkları ekim için para istiyor ise verdiğin 1000 eur nu iste adam gibi bir merkez de revizeni yaptır.

Global Moderator

Yeşil

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 25 Aralık 2020, 16:16:42 »
Çok geçmiş olsun... okurken sinirleniyor insan. Hairline dan fiyat almıştım şanslıymışım tercih etmediğim için. Bir daha ekim için para istemeleri skandal, paranın bir kısmını iade edip ücretsiz revizyon teklif etselerdi eh derdim ama bu ne yüzsüzlük
  • Ekim Tarihi: 01.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın Clinic
  • Greft Miktarı 3582
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Sabah Akşam Xpecia,Günde 1mg proscar

Alp8787

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 27 Aralık 2020, 00:12:31 »
Maalesef Durum böyle bizde buraya yazdık bekliyoruz belki doğru olanı yaparlar onca şeyden sonra..

Çok geçmiş olsun... okurken sinirleniyor insan. Hairline dan fiyat almıştım şanslıymışım tercih etmediğim için. Bir daha ekim için para istemeleri skandal, paranın bir kısmını iade edip ücretsiz revizyon teklif etselerdi eh derdim ama bu ne yüzsüzlük

babacan

• Full Member
« Yanıtla #11 : 27 Aralık 2020, 00:30:03 »
İstanbul Hairline Hakkında biraz bilgi verirmisin Saç ekim merkezi nerede kimler ekim yapıyor doktor var mı ?

Eksi sözlük

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 27 Aralık 2020, 04:03:50 »
geçmiş olsun bu olumsuzlukları yaşamınıza çok üzüldüm sesinizi duyurmanız için bu forum yeterlidir ama + destek isterseniz özelden ulaşın

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 27 Aralık 2020, 12:36:02 »
okurken sinirlerim bozuldu bir de üste para istemek Millet olmuş saça zorla revize yapıyor daha süper olması için sonuçlar. bunlar kendi maffettikleri saçtan para istiyor elbet gelir o adalet yakında merak etmeyin devam edin böyle siz

Alp8787

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 27 Aralık 2020, 14:07:19 »
Ben yaptırırken merkez Göktürkeydi bir Klinikte. Planlamayı bir Doktor yaptı. Kanallarıda Doktor açtı. Gerisini elemanlar yaptı.

İstanbul Hairline Hakkında biraz bilgi verirmisin Saç ekim merkezi nerede kimler ekim yapıyor doktor var mı ?

Facebook Twitter Instagram