Gönderen Konu: 22.06.2020 istanbul hairline 5500 greft yaş 29 the mossi london set  (Okunma sayısı 262 defa)

uzman

• Newbie
  • *
Herkese selam..bu forumu geç keşfettim o yüzden ekimin 40.günündeyim moderatörler izin verirse sürecin en başından itibaren paylaşımları yapmak istiyorum.saç ekim merkezini İnstagram dan buldum zaten takip ettiğim 4-5 yer vardı.her bir merkezin instagram paylaşımlarından yola çıkarak hastalarına ulaşıp konuşabildiğim ile konuşup İstanbul hairline da yaptırmaya karar verdim.saç ektirme olayımda bi anda gelişti pandemi dönemi zaten evdeyim bari gidip şu saçımı ektireyim dedim çok üzerine düşünmedim açıkçası:) ekim günü merkeze gittim Taner bey ve ekibi karşıladılar klasik süreçlerden geçtim saat 10 gibi ekim başladı saat 18.30 civarı bitti.arada yarım saat yemek molası verildi.bilerek ekim gecesi uyumadığım için ekim esmasının çoğu kısmında uyudum..ilk yapılan iğnelerin haricinde hiçbir acı hissetmedim.tavsiyemdir uykusuz gidin :) ekimin sonunda boyun yastığı antibiyotik ağrı kesici ve aspirin verildi başım sargılıydı o şekilde arabama atlayıp eve geçtim.herhangi bi baş dönmesi ağrısı yaşamadım.eve gider gitmez bişeler atıştırıp anlatıldığı şekilde boyun yastığı ile uyudum.Ekim öncesi ve ekimin 2.günü fotoğraflarını yüklüyorum

uzman

• Newbie
  • *
2.gün sargılı

uzman

• Newbie
  • *
3.gün ilk yıkama sonrası

secretservice

• Hero Member
hayırlı olsun ekiminiz, ön çizgideki girinti çıkıntılar biraz tuhaf geldi, kabuk dökümünden sonra görmek lazım bide

uzman

• Newbie
  • *
Teşekkür ederim ekliyorum onlarıda hemen

uzman

• Newbie
  • *
7. ve 9. gün kabuk dökümü öncesi
Bu süreçte hergün yıkamadan sonra the mossi london ozon yağı uygulamasını yaptım hem ekim alanına hem donör bölgeye

uzman

• Newbie
  • *
Kabuk dökümü sonrası
Kabuk dökümü sonrası ozon yağı+ themossilondon ın vitaminini kullanmaya başladım ekstra birşey almıyorum protein ağırlıklı beslenip düzenli masaj yapıyorum.Bu süreçte de sigara içmeyi tamamen bıraktım
13ve 16.günler)

uzman

• Newbie
  • *
41.gün(bugun ki) fotoğraflar şok dökülme

secretservice

• Hero Member
daha güzel gözüküyor hocam kabuk dökümü sonrası, sen takviyelerini aksatma inşallah mutlu sonuç alırsınız

uzman

• Newbie
  • *
Umarım , olur ya inanıyorum ben :)

Facebook Twitter Instagram