Gönderen Konu: 22.06.2020 istanbul hairline 5500 greft yaş 29 the mossi london set  (Okunma sayısı 5318 defa)

uzman

• Yeni üye
  • *
Herkese selam..bu forumu geç keşfettim o yüzden ekimin 40.günündeyim moderatörler izin verirse sürecin en başından itibaren paylaşımları yapmak istiyorum.saç ekim merkezini İnstagram dan buldum zaten takip ettiğim 4-5 yer vardı.her bir merkezin instagram paylaşımlarından yola çıkarak hastalarına ulaşıp konuşabildiğim ile konuşup İstanbul hairline da yaptırmaya karar verdim.saç ektirme olayımda bi anda gelişti pandemi dönemi zaten evdeyim bari gidip şu saçımı ektireyim dedim çok üzerine düşünmedim açıkçası:) ekim günü merkeze gittim Taner bey ve ekibi karşıladılar klasik süreçlerden geçtim saat 10 gibi ekim başladı saat 18.30 civarı bitti.arada yarım saat yemek molası verildi.bilerek ekim gecesi uyumadığım için ekim esmasının çoğu kısmında uyudum..ilk yapılan iğnelerin haricinde hiçbir acı hissetmedim.tavsiyemdir uykusuz gidin :) ekimin sonunda boyun yastığı antibiyotik ağrı kesici ve aspirin verildi başım sargılıydı o şekilde arabama atlayıp eve geçtim.herhangi bi baş dönmesi ağrısı yaşamadım.eve gider gitmez bişeler atıştırıp anlatıldığı şekilde boyun yastığı ile uyudum.Ekim öncesi ve ekimin 2.günü fotoğraflarını yüklüyorum

uzman

• Yeni üye
  • *
2.gün sargılı

uzman

• Yeni üye
  • *
3.gün ilk yıkama sonrası

secretservice

• Hero Member
hayırlı olsun ekiminiz, ön çizgideki girinti çıkıntılar biraz tuhaf geldi, kabuk dökümünden sonra görmek lazım bide

uzman

• Yeni üye
  • *
Teşekkür ederim ekliyorum onlarıda hemen

uzman

• Yeni üye
  • *
7. ve 9. gün kabuk dökümü öncesi
Bu süreçte hergün yıkamadan sonra the mossi london ozon yağı uygulamasını yaptım hem ekim alanına hem donör bölgeye

uzman

• Yeni üye
  • *
Kabuk dökümü sonrası
Kabuk dökümü sonrası ozon yağı+ themossilondon ın vitaminini kullanmaya başladım ekstra birşey almıyorum protein ağırlıklı beslenip düzenli masaj yapıyorum.Bu süreçte de sigara içmeyi tamamen bıraktım
13ve 16.günler)

uzman

• Yeni üye
  • *
41.gün(bugun ki) fotoğraflar şok dökülme

secretservice

• Hero Member
daha güzel gözüküyor hocam kabuk dökümü sonrası, sen takviyelerini aksatma inşallah mutlu sonuç alırsınız

uzman

• Yeni üye
  • *
Umarım , olur ya inanıyorum ben :)

uzman

• Yeni üye
  • *
60. GÜN
Süreç hakkında yorum yaparsanız olumlu olumsuz çok sevinirim..fotoğrafları ekliyorum

nickmickyok

• Sr. Member
Hayırlı olsun ben beğendim ekiminizi komple yaptırmanıza rağmen yalnız kendi saçlarınız zarar görmemiştir umarım yabana atılmayacak kadar fazlaymış üst bölge.

Ezel07

• Jr. Member
  • **
  • asuman hair saç ekimi
hayirli olsun, moralinin bozulmasini istemem dostum ama on cizgiyi begenmedim ben çok tuhaf yapmişlar, inşallah iyi bir sonuç alirsin, 180 gununden sonra belli olur hayirli olsun
  • Ekim Tarihi: 06/01/2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 3000
  • Yaşınız 27
Asuman Hair Transplant
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18943.0
Xpecia ( Sabah - Akşam )
Finastéride ( günlük 0.5 mg )
Şampuan ( Sawpoo Şampo- Mossi London )
Serum Dercos Aminexil Clinical
Dermastamp / dermaroller

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
ön bölge ekimin kaderini belirleyecek orta ve tepe ekim başarısız olsa bile belki kendi saçlarınız süreçten güçlenerek çıkar bazen böyle şeyler olabiliyor.

uzman

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun ben beğendim ekiminizi komple yaptırmanıza rağmen yalnız kendi saçlarınız zarar görmemiştir umarım yabana atılmayacak kadar fazlaymış üst bölge.

Ben de ondan korkuyorum şimdilik çıkanlar benim eski saçlar zaten umarım eksiksiz gelirler

Facebook Twitter Instagram