Gönderen Konu: Estetik international Saç Ekim Merkezi  (Okunma sayısı 2294 defa)

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
Estetik international Saç Ekim Merkezi
« : 21 Aralık 2020, 01:29:30 »
Arkadaşlar birkaç gündür siteyi takip ediyorum konuları inceliyorum.Cok yararlı bir site olmuş siteyi kuran arkadaşın ellerine sağlık :) siteye bugün üye oldum. Birçok saç ekim merkezinin saç ekim örnekleri var sitede ancak merak ettiğim neden Estetik international gibi kendini kanıtlamış ve organik saç ekimini dünyada yapan tek kuruluş olmasına rağmen kimse bu merkezden bahsetmemiş.Acikcasi ben ciddi ciddi estetik international a saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum ancak burada kendileri ile alakalı hiç bir bilgi ve tecrübe ye denk gelmedim.
  • Ekim Tarihi: 22.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin ÇELİK
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20286.0

TAKVİYELER

Venatura Omega 3 Trigliserid Formlu günde 2 kapsül
Venatura D3 K2 günde 15 damla (D vitamini)
Çiğ Badem günde bir avuç
Taze sıkılmış nar suyu günde bir bardak
Limonlu su günde 2 litre
Evocapil Plus günde 2 kapsül
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Estetik international Saç Ekim Merkezi
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2020, 13:58:46 »
Arkadaşlar birkaç gündür siteyi takip ediyorum konuları inceliyorum.Cok yararlı bir site olmuş siteyi kuran arkadaşın ellerine sağlık :) siteye bugün üye oldum. Birçok saç ekim merkezinin saç ekim örnekleri var sitede ancak merak ettiğim neden Estetik international gibi kendini kanıtlamış ve organik saç ekimini dünyada yapan tek kuruluş olmasına rağmen kimse bu merkezden bahsetmemiş.Acikcasi ben ciddi ciddi estetik international a saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum ancak burada kendileri ile alakalı hiç bir bilgi ve tecrübe ye denk gelmedim.

Genelde saç ekimi araştırmaları yapanlar bu şekilde bir anlamı olmayan ticari tekniklere kanmadığı için Az satıda örnek oluyor ve tercih edemlerinde foruma gelip saç ektirmiş bir kişi olarak konu açması ile alakalı organik ekim ismi altında bir çok ekim yapan merkez var ayrıca tek değiller.

Saç ekimi araştırması yapan biri gideyim organik saç ektireyim demez planlamalara ekim kalitesine doğallığa saç yönlerinr müşteri hizmetlerine bakar. Başarı oranı yüksek merkezleri takip eder

Organik saç ekimi ticari bir teknik ya da sadece organik tekniğini kullanmak yetmiyor başarılı bir planlama doğru ön çizgiler referans noktlarına dikkat edilerek yapılmalı.

Hasta örnekleri olmayan merkez ancak lafta iyi olur. Kendi paylaşımları değil altını çizerim hasta paylaşımı.

Global Moderator

Facebook Twitter Instagram