Gönderen Konu: Serkan aygın saç ekimim  (Okunma sayısı 9621 defa)

Cemall Cemal

• Jr. Member
  • **
Serkan aygın saç ekimim
« : 21 Aralık 2020, 15:50:11 »
17.12.2020 tarihin de bir çok yer ile görüşmemden sonra serkan aygın da 3.600 kök saç ekimim gerçekleşti şimdilik sıkıntı yok kolay bir operasyon geçirdim 7 saat sürdü ve 5 saati uykuyla geçirdim diyebilirim operasyon öncesi çok ciddi korkularım vardı.2012 yılında zekeriya kulda yaptırdığım ekim zamanın şartların da çok acılı geçmişti çünkü.serkan beyin ekibi ofisi ameliyat ortamı gerçekten çok prfosyenel size çok kibar ve ilgililer şu an 5. Günüm sabırsızlıkla kabukların dökülmesini bekliyorum siteyi yeni keşfeden biriyim belli aralıklarla resim atmayı denicem inş

baldman

• Hero Member
Ynt: Serkan aygın saç ekimim
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2020, 15:54:54 »
Hayırlı olsun.
Zekeriya kul bu saçın neresine ekim yapmış ve ekilenler nerede  çok acaip cidden.
Ayrıca serkan aygın saç ekimi planlamasını kendisimi yaptı yoksa ekibimi?

Cemall Cemal

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2020, 15:59:25 »
Tesekkürler aslında o kadar seyrek değil ters ışıktanmı bilmiyorum ilk ekildiği yıllar memnundum ama sonradan eski saçlarım dökülünce çok seyreldi

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 21 Aralık 2020, 16:03:11 »
serkan aygın saç ekimi sonuçları genelde greft sayıları çok yüksek olmamasına rağmen güzel oluyor ,sizdede alana göre yüksek bir skor girilmemiş.
sanırım agresif saç ekimi yöntemlerini benimsemiyor serkan hoca ve planlamarı kişinin kendi saçları olumsuz etkilenmeyecek ve zarar görmeyecek şekilde yapıyor aynen sizde olduğu gibi.
bu arada kullandığın ilaçlar varsa duymak isteriz hocam ,ayrıca şu an kafanızdaki saçlar kendi saçlarınızmı yoksa ekim saçlarımı ?

Cemall Cemal

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2020, 16:07:44 »
18 günden sonra kullanmamı tavsiye ettiler propecia  ve xpecia kullanıcam saçların çoğu ilk ekimden kalan saçlar

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 21 Aralık 2020, 16:33:44 »
hayırlı olsun hocam.
serkan aygın güncel fiyatı ne kadar bilgi verebilirmisiniz ,özellikle bu kadar çok ekim yapmasına rağmen hakkında fazla şikayete rastlanmaması serkan aygın kliniğin bence en büyük başarısı .bende özellikle ektirenlerin sonuçlarını dikkatle takip ediyorum bu yüzden ,ilerde oraya ektirebilirim .umarım sizin saç ekimi sonucunuzda hayalinizdeki gibi olur hocam.

Slayer07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 21 Aralık 2020, 16:37:46 »
18 günden sonra kullanmamı tavsiye ettiler propecia  ve xpecia kullanıcam saçların çoğu ilk ekimden kalan saçlar
Neden 18 gün bekleyin dediler ki ? Ben de orada ekim yaptım hemen başlayabilirsin dediler bi sıkıntı olur mu acaba ?

Cemall Cemal

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 21 Aralık 2020, 16:44:06 »
Teşekkürler iki kişi gittik benden 12 bin tl (dhi fue) diğer arkadaşımdan (komple kel) 10 bin tl istediler operasyon koç üni yapıldı sedasyon yardımıyla ve ağrısız geçti çok şükür.operasyondan sonra bir çok ilaç kullanıldığı için ve ağır gelebilceği için olabilir 18 günlük ara

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Aralık 2020, 16:55:11 »
Dr.Serkan Aygın Saç ekiminiz hayırlı olsun umarım saçlarınız istediğiniz gibi sonuç alır
Planlamanız güzel saç ekiminiz de sık duruyor ilk 10 gün yıkamalarınızı dikkatlice yapım kabukları dökene kadar geçmiş olsun
Global Moderator

Cemall Cemal

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 21 Aralık 2020, 17:10:41 »
Teşekkürler🙏

Today

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 21 Aralık 2020, 17:42:05 »
Ekim öncesi donör bölgenizin fotoğrafı varsa atarmısınız?

Cemall Cemal

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 25 Aralık 2020, 09:14:43 »
9.gün

Cemall Cemal

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 25 Aralık 2020, 09:17:13 »
9.gün

Cemall Cemal

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 25 Aralık 2020, 09:21:08 »
Resimler neden ters veya yan yükleniyo nasıl düzeltebilirim  bilgisi olan varmı?

okanokay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 25 Aralık 2020, 09:44:05 »
ekimin hayırlı olsun son dönemlerde serkan aygın saç ekimleri arttı bununda sebebinin fiyat performans olarak değerlendiriyorum ama öyle aman aman diyebileceğim bir ekime fazla rastlayamadım çok fazla serkan aygının 1 yıl sonra bir çok kişinin sonuçları belli olacak forumda
  • Ekim Tarihi: 2017
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4017
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi 8 AY FİNANSTERİD
2017 asmed
4017 greft

Facebook Twitter Instagram