Gönderen Konu: Saç bakımım nasıl olmalı  (Okunma sayısı 1140 defa)

Atibaba

• Full Member
Saç bakımım nasıl olmalı
« : 24 Aralık 2020, 02:32:40 »
Arkadaşlar erkek tipi dökülmem var.Bunun için yeterli önlemi alıyorum.Bunun yanı sıra saçı güçleştiren yağ veya karışım ürün vs öneriniz var mı?Her gün değişde haftada bir ya da iki kez uygulayacağım?
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride,Minoxidil,Aga-E Tablet
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Spencer

• Hero Member
Ynt: Saç bakımım nasıl olmalı
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2020, 03:15:35 »
Böyle bir yağ veya karışım yok. Minoksidil, finasterid, dutasterid, ketokonazol, Saw Palmetto işe yarayan bunlar
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #2 : 24 Aralık 2020, 12:35:42 »
Böyle bir yağ veya karışım yok. Minoksidil, finasterid, dutasterid, ketokonazol, Saw Palmetto işe yarayan bunlar
zaten finasterid minoxidil ve saw palmeto içeren hap kullanıyorum onun dışında sormuştum
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride,Minoxidil,Aga-E Tablet
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Aralık 2020, 06:43:09 »
zaten finasterid minoxidil ve saw palmeto içeren hap kullanıyorum onun dışında sormuştum

Onun dışında kullandıkların para ve zaman kaybı olur ama ısrarla öneri istiyorsan, özellikle kadınların saç bakımında kullandığı ve onların dökülmesine iyi gelen ve doktorların herkese yazdığı bir karışım var.

Evigen
Bemiks
Bepanthen ampullerini badem yağına kır. ,-5'er ampül yeterli olur.- Sonra saç diplerine yedirip en az 4 saat bekletip yıka. Saçları da ciddi anlamda parlatır.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Facebook Twitter Instagram