Gönderen Konu: Önerilerinizi bekliyorum  (Okunma sayısı 674 defa)

Az4p

• Yeni üye
  • *
Önerilerinizi bekliyorum
« : 25 Aralık 2020, 02:56:17 »
Merhabalar 22 yaşındayım yaklaşık 2 yıldır ciddi açılma ve güçsüzlük yaşıyorum saçlarımda asla uzamıyor ektirim yaptırmaya uygun mu bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim nasıl bir yol izleyebilirim şimdiden teşekkürler

1.fotoğraf dökülme başlamadan önce
2. 3. Ve 4. fotoğraf döküldükten sonra 3 numara yaptım saçlarımı tekrar uzatmaya çalıştığımda ortaya çıkan görüntüler
5. Fotoğraf son durum toparlanma olmadıkça psikolojim bozuldu tekrar kısacık kestirdim saçlarımı

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
Ynt: Önerilerinizi bekliyorum
« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2020, 02:59:42 »
Sadece bekle dostum, ekim için erken. Nasıl bir dökülme türü bilemiyoruz, agresif mi yavaş mı beklemek gerekir çünkü bugün ektirsen 2 yıl sonra kalanlar dökülürse berbat görüntün olur. Şakaklar iyice açılsın en kötü diğer taraflar sağlam kalırsa şakak odaklı ekim yaptırırsın.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Az4p

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2020, 03:01:27 »
Sadece bekle dostum, ekim için erken. Nasıl bir dökülme türü bilemiyoruz, agresif mi yavaş mı beklemek gerekir çünkü bugün ektirsen 2 yıl sonra kalanlar dökülürse berbat görüntün olur. Şakaklar iyice açılsın en kötü diğer taraflar sağlam kalırsa şakak odaklı ekim yaptırırsın.

Fotoğrafları ekledim hocam tıp fakültesinde öğrenciyim sınıfta kaldım terkedildim bir ton sorun yaşadım 19 un sonlarında ondan sonra dökülme sorun olmaya başladı genetik mi bilemiyorum moralim bozuluyor açıkcası

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Aralık 2020, 03:06:20 »
Finasterid filan uzun vadeli kullanmayı dusunmiyorsan ekim için belli bir süre beklemeni tavsiye ederim. Tamamen kel filan değilsin şu anda belli bir saçın var. Dökülme de genetik maalesef stres filan böyle dökülme olmaz maalesef.

Az4p

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 25 Aralık 2020, 03:08:38 »
Finasterid filan uzun vadeli kullanmayı dusunmiyorsan ekim için belli bir süre beklemeni tavsiye ederim. Tamamen kel filan değilsin şu anda belli bir saçın var. Dökülme de genetik maalesef stres filan böyle dökülme olmaz maalesef.

Sağolun hocam uzun kullanıyordum beni üzen şuan kısa bile kullanamıyorum saçımın üstü uzamıyor güçsüz

Finansterid düşünmüyorum hocam teşekkürler yinede

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #5 : 25 Aralık 2020, 03:10:26 »
Fotoğrafları ekledim hocam tıp fakültesinde öğrenciyim sınıfta kaldım terkedildim bir ton sorun yaşadım 19 un sonlarında ondan sonra dökülme sorun olmaya başladı genetik mi bilemiyorum moralim bozuluyor açıkcası

Bir doktora görünmeni tavsiye ederim, stresten dolayı dökülme durumu da olabilir, genetik bir durumda olabilir çünkü üst bölgelerde de bölgesel seyretmeler mevcut stres kaynaklı olabilir. Geçmiş olsun, hayat bir sınav ama yüklerimizi gereğinden fazşa taşımamalıyız. Sen kendine birileri yüzünden zarar verirsin, onlar da mutlu mesut hayatlarını yaşarlar. Bir bardak su kaç gramdır mesela, eline aldığında ağır bile değildir ancak sen o bardağı elinde tuttuğun sürece ağırlığı çoğalacaktır. Dertler, sıkıntılar da böyledir, bardağı daha fazla taşıma ve zamanı geldiğinde yerine bırak.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Az4p

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 25 Aralık 2020, 03:12:22 »
Bir doktora görünmeni tavsiye ederim, stresten dolayı dökülme durumu da olabilir, genetik bir durumda olabilir çünkü üst bölgelerde de bölgesel seyretmeler mevcut stres kaynaklı olabilir. Geçmiş olsun, hayat bir sınav ama yüklerimizi gereğinden fazşa taşımamalıyız. Sen kendine birileri yüzünden zarar verirsin, onlar da mutlu mesut hayatlarını yaşarlar. Bir bardak su kaç gramdır mesela, eline aldığında ağır bile değildir ancak sen o bardağı elinde tuttuğun sürece ağırlığı çoğalacaktır. Dertler, sıkıntılar da böyledir, bardağı daha fazla taşıma ve zamanı geldiğinde yerine bırak.

Hocam yani açıkcası bu foruma bir doktordan çok güveniyorum bende stajer doktorum biliyorum baştan savma tanı koyulduğu herkese genetik dökülme deniyor tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim

Gençevhamlı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 25 Aralık 2020, 03:30:21 »
Aynen.Kesinlikle genetik hocam zaten çoğu kişinin bu saçlarda başlıyor dökülmeye.Stres felan etkilemez ben ne stresli adamlar gördüm fırça gibi saçları var.

Az4p

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 25 Aralık 2020, 03:31:46 »
Aynen.Kesinlikle genetik hocam zaten çoğu kişinin bu saçlarda başlıyor dökülmeye.Stres felan etkilemez ben ne stresli adamlar gördüm fırça gibi saçları var.

Hocam tamamen dökülmesini bekleyip ektirmek en mantıklısı galiba

Facebook Twitter Instagram