Gönderen Konu: 1 hafta içerisinde saçımı ektirmek istiyorum önerilerinizi bekliyorum  (Okunma sayısı 2483 defa)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
sitede fiyatlar bolmu var orda yazar parası.1 hafta içinde ekim  yaptırmayı istemek tamamen acele olur arastır siteyi ertele saç işini ileriki tarihlere ektirenlerlen temasa gec daha net bilgiler alırsın
saçları ekmeydi dersin

kemal5858

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
açıkcası 3 merkez arasında kaldım aslı tarcan galata hair clınc esteworld bu merkez arasında kaldım sizce hangisi ?

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
içlerinde sadece estewroldu duydum bir arkadas ektirmişti sonuclarını bilmiom dediğin yerlere ektirenlerle temasa gec
saçları ekmeydi dersin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Biraz araştırmalısın
Global Moderator

Saban81

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Aishahair bi bak derim .

polska

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ektirme işini bu kadar aceleye getirmeniz doğru olmaz sonra çok pişman olabilirsiniz.Bu siteyi en azından 1-2 hafta incelemenizi tavsiye ederim.

Hakancnr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Her tarafın fiyatı farklı yaaa .koray bi dert İlhan bi dert Jale başka Ethichair farklı napıcaz anlamadım.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Gidip doktorlarla yüzyüze görüşün bence, burada insanların açtığı konular var takip edin. Yapmış olduğunuz işlem her ne kadar estetik operasyonu olsa da cerrahi işlem olduğunu da unutmamanız gerekli.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

horrigo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kesinlikle ben 3-4  ay araştırdığım halde sonuç  olarak yanlış karar vermişim.

siberalem

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hocam esteworld yaklaşma ben ekim yaptırdım çok pişmanım içinde 7 doktor var sanırım biri pahalı diğerleri ucuza ekiyor pahalı eken koray erdoğan ile saç ekimini türkiyeye getirmiş falan filan diyorlardı adını hatırlamadım ama benim şakaklar açıktı birde tepede açıklık vardı hadi tepeden vazgeçtim ektiler ama zaten olmadı ama ön kısımları sadede şakakların açık olduğu yeri bile ekemediler sonuç hüsran orta kısım kendi saçım sık ektikleri yer syrek ve çok kötü görünüyor sağ ve sol tarafta sıklık konusunda da problem var bi taraf diğerinden daha sık ekilmiş :(

Facebook Twitter Instagram