Gönderen Konu: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...  (Okunma sayısı 26839 defa)

Sinan62

• Sr. Member
Ynt: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...
« Yanıtla #1 : 11 Ocak 2020, 03:10:26 »
Koray beyin cevabi.....(Peki siz nedersiniz.????) Bu arada sizlerin,samimi bir sekilde yorum vede fikirlerinize ihtiyacim var..Ne yapmaliyim?Sac ekimi icin yeterli donõr kapasitesi mevcutmu?simdiden herkese tesekkurler,saygilar..sinan

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 11 Ocak 2020, 03:53:58 »
asmed doğru cevap vermiş malesef sende hem normal saç dökülmesi hemde dupa var yani doner bölgendede dökülmeler var.
yerinde olsam finasteridi denerdim artı olarak dermaroller ve minoxil yalnız bunları kullanmadan önce detaylı bilgiye sahip olman lazım bilinçsizce kullanırsan sağlığına zarar verme olasılığın var.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 11 Ocak 2020, 04:12:01 »
Tesekkurler yorumun icin Erolkara,bu nalet Dupa kelimesini ilk senden duyuyorum..simdiden hevesim kacti moralim bozuldu..yalniz,30 un uzerinde ekim merkezine bas vurdum hic biride olumsuz bir cevap vermedi...5000 greft diyen oldu 3000 diyen 3500diyen 4000 diyen,ama hic biri dupa demediler....Kesinmi,senin analizin??? 😥😥😥

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 11 Ocak 2020, 04:42:12 »
donör alanın sanki 4 bin greft mikromotor alımı yapılmış gibi duruyor. çok kötü traş etmediysen orayı donör bölgende yer yer boşluklar var malesef, ekim biraz zor olur

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 11 Ocak 2020, 04:52:40 »
Thinkingme,yok sac ekimi yapmadim,bu bir haftalik sacim,komple ustura trasi olmustum....

Kazım

• Full Member
« Yanıtla #6 : 11 Ocak 2020, 07:53:55 »
Hacı sakın yaptırayım deme kardeş tavsiyesi. Ekime uygun değilsin iyice yolunmuş tavuğa dönersin. Bence böyle iyi saçların hatta biraz daha bir karizma sanki

sackavurma

• Full Member
« Yanıtla #7 : 11 Ocak 2020, 09:15:14 »
Malesef donör alanda dökülmeler yaşanmış çok seyrek.
Tüccar merkezlerde ekim yaparlar. Donör iyice kötü olur o ayrı ekilen saçlarda ilerleyen zamanda dökülür.

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 11 Ocak 2020, 09:42:57 »
Hocam sen donör bölgeni uzattıktan sonra tekrar gönder fotoğrafını koray hocaya, bu sırada da finasteride başla

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 11 Ocak 2020, 10:50:38 »
Butun yorumlar icin herkese teker teker tesekkur ederim...bende oyle dusunmustum...saclari birkac hafta uzatmak daha sonrada tekrar fotograflari gondermek ..yalniz bu bahsettiginiz ilacin epey yan etkileri varmis,birde biraktigin taktirde tekrar eski haline geri donuyormus..nekadar dogru bilemiyorum.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 11 Ocak 2020, 11:06:21 »
Hintell hocam,seninde gorusunu alabilirmiyim....

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 11 Ocak 2020, 11:23:19 »
Selamlar

Saçları çok kısa göndermek donör özellikle ekim merkezlerini yanıltabilir su an görünüşte çok güçlü bir donörünüz yok gibi görünüyor biraz uzatıp o sekilde paylaşım yaparsanız daha sağlıklı yorum yapabilirz
Global Moderator

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 11 Ocak 2020, 11:53:54 »
Hintell hocam,tesekkurler..sizin dediginiz gibi biraz bekleyecem sonra fotograf paylasacam..??????bir arkadas daha onceki yorumunda DUPA oldugunu yazmisti..sizcede oylemi???????????Bu arada 10  dan fazla ekim merkezinin gorusunu aldim,hic biride olumsuz yaklasmadi,en son Asuman hanimdan bugun teklif aldim...4500 greft  cok titiz calisma gerekiyormus...8000 tl..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 11 Ocak 2020, 11:57:20 »
Hintell hocam,tesekkurler..sizin dediginiz gibi biraz bekleyecem sonra fotograf paylasacam..??????bir arkadas daha onceki yorumunda DUPA oldugunu yazmisti..sizcede oylemi???????????Bu arada 10  dan fazla ekim merkezinin gorusunu aldim,hic biride olumsuz yaklasmadi,en son Asuman hanimdan bugun teklif aldim...4500 greft  cok titiz calisma gerekiyormus...8000 tl..

Yer yer donör bölgede seyreklik ve incelme var gibi bölgesel Ama fotograf ışık yanılmasıda olabılır donörü bir uzat daha net anlarız
Global Moderator

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 11 Ocak 2020, 12:04:51 »
Tesekkur ederim hocam,yeni fotograf paylasacam...bu arada boyle bir forum hazirladiginiz icin,emegi gecen herkese ayri ayri tesekkur etsem azdir..sonucta daha saglikli karar vermemizde bize isik olup yol gosteriyor....bu ay sonu veya ocak basi,ekim yapmayi planliyorum...tabiki sizlerin destegi vede yorumlari kararimda etkili olacak...😃😃😃👍👍👍

Facebook Twitter Instagram