Gönderen Konu: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...  (Okunma sayısı 26868 defa)

Kel123

• Hero Member
Ynt: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...
« Yanıtla #30 : 12 Ocak 2020, 01:17:54 »
Hocam kalbini kırmam istemem ama kellik sana yakışmıyor. Kafa şeklin güzel olsa kellik yakışıyor protez takma derdim. Ama protez tak bence. En azından 5 sene tak. Zaten yaşın itibariyle verimli geçireceğin az sene kalmış. O senelerini hareketli geçir. Hayırlısını diliyorum

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #31 : 12 Ocak 2020, 01:41:16 »
hocam sitede her olumsuz yoruma aldanma çok, müşkülpesent de çok. şu tiple git Antalya ya her gün bir rus düşürme ihtimalin de var, şeytan tüyün varsa.
Bence saçı biraz uzat öyle bir göster ekimciye, endokrinoloji, dahiliye, dermatolog bunlara git, git çünkü gitmen lazım saç ekimcisine gitmeden önce.
deride sacda hormonlarda mikro besin değerlerinde sıkıntı var mı gör. Sonra önlerdeki saçlara göre donör bölge nasıl o kadar seyrelmiş belki başka bir sıkıntı olabilir. ekimden önce bunları yap.
dökülmeyi minimize et.

Sonrasında ekim müsaitse ön bölgeler kendi saçın, arkalarda açıklık var. arkaya ektirsen önlerin dökülme riski var zamanla, sonra önlere de ektirmen gerekecek. Zaten daha da önlere gitmek riskli. o yuzden düzgün bir planlama yapın ekimciyle.

bunları bilmek hayat kurtarır hocam. yardımcı olmaya çalıştım.
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2020, 01:50:43 Gönderen: anonymous0 »

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 12 Ocak 2020, 02:04:43 »

şöyle bir video var, donörü sizden iyi arkadaşın ama açıklığı fazla, azar azar ekerek donörü ekim saçıyla homojen hale getiriyorlar. Sizde gördüğüm kadarıyla güzel sakal var.

Yani saçtan çıkacak 3k-4k greft ve sakaldan aynı civarı greftle tüm kafada homojen görüntü olabilir niye olmasın, ama bu her ekimcinin ve her kişinin harcı değil. Çünkü donörü sağlam adam en kasap doktora gitse 2.şansı olur ama sizin plan patladığı an düzeltmesi imkansız olur. Ve tek ekimde çözmeniz zor. en az 3 ekim geçirirsiniz yavaş yavaş. Özellikle donör bölgeyle ön tarafın homojenliği sağlanırsa size yeter gibi geliyor o yüzden sakal alanve donörü yormayan ekim merkezlerini tercih edin gerçekten ekim düşünüyorsanız.

Mesela ilk ekimde sadece ön bölge, ikinci ekimde öndeki uyumsuzluklar ve arka taraf, üçüncü ekimde ise seyrek kalmış yerler şeklinde bir plan size uygun.

Bir de yaşınız önemli, dökülme ilerleyecekse vertexe yaptırmanızı önermem ön tarafa yapın yeter.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #33 : 12 Ocak 2020, 02:09:28 »
Fotograflar,dayimin..on alin cizgisi birda ekim basirilimi degilmi..samimi fikir ve gorusler lutfen

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #34 : 12 Ocak 2020, 02:15:11 »
Samimi yorumlariniz icin tesekkurler..ozeliklede sana  ANONYMOUS0

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #35 : 12 Ocak 2020, 02:18:44 »
Video çok başarılı, seyrek donör bölge sıklığında bırakmış ekilen bölgeyi. Tam bir zanaat işi. Madrid teymiş yeri. Paylaşım için tebrik ve teşekkür ederim.

şöyle bir video var, donörü sizden iyi arkadaşın ama açıklığı fazla, azar azar ekerek donörü ekim saçıyla homojen hale getiriyorlar. Sizde gördüğüm kadarıyla güzel sakal var.

Yani saçtan çıkacak 3k-4k greft ve sakaldan aynı civarı greftle tüm kafada homojen görüntü olabilir niye olmasın, ama bu her ekimcinin ve her kişinin harcı değil. Çünkü donörü sağlam adam en kasap doktora gitse 2.şansı olur ama sizin plan patladığı an düzeltmesi imkansız olur. Ve tek ekimde çözmeniz zor. en az 3 ekim geçirirsiniz yavaş yavaş. Özellikle donör bölgeyle ön tarafın homojenliği sağlanırsa size yeter gibi geliyor o yüzden sakal alanve donörü yormayan ekim merkezlerini tercih edin gerçekten ekim düşünüyorsanız.

Mesela ilk ekimde sadece ön bölge, ikinci ekimde öndeki uyumsuzluklar ve arka taraf, üçüncü ekimde ise seyrek kalmış yerler şeklinde bir plan size uygun.

Bir de yaşınız önemli, dökülme ilerleyecekse vertexe yaptırmanızı önermem ön tarafa yapın yeter.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #36 : 12 Ocak 2020, 02:24:57 »
Anoymos0...yasim 39...40 girecem..sanirsam dokulmeler yavaslayacak veya kesilecek

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #37 : 12 Ocak 2020, 02:44:40 »
Baktim,fotograf goremedim.sadece yorumlar vardi....bir cok yerlen gorustum.fiyat olrak asagi yukari aynilar..performans bilemiyorum...hepside sonuc olarak riskli...bakalim hakkimizda hayirlisi...ama iyi birseyler olacagini hissediyorum...fotograf yollayacam..forum sayfamda gore bilirsin...senin sahsi fikrince hangi ekim merkezini onerirsin hepside ok.problem yok..ekime musaitsin dediler.ciddenmi yoksa ticarimi bilemiyecem..sadece korayla,keser bey..kabul etmedi.medeks hair de max graft ekiyorlarmis..5500 tl..minumum 500 greft...clinikizmirde paket ekim 11.000 tl
2 sans 2 gun arayla..nekadar saglikliysa artik. senin sahsi dusuncen,hangi merkez daha basarili,benim gibiler veya geneli icin...

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #38 : 12 Ocak 2020, 02:48:46 »
Izmir

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #39 : 12 Ocak 2020, 02:59:24 »
Abi saçlar ne zamandır böyle sizin vertex ve şakaklar kaç yaşından beri böyle

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #40 : 12 Ocak 2020, 03:02:15 »
20 yasinda basladi dokulmeye ama 10 senedirde bu durumda..ama su ekim yapilmis fotograf bsna ait degil..dayima ait.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #41 : 12 Ocak 2020, 03:04:18 »
Hocam sen beni dinle protez tak. Biraz saçın olsa takma, kendi şaçların zarar görür derdim ama zarar görecek saçında kalmamış

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #42 : 12 Ocak 2020, 03:07:58 »
Kel 123 sirf sana inat olsun diye ekecem...burdada yayinlayacam,soylefiklerinin hepsinide sana yutturacam...anlastikmi,hocam🤗🤗🤗🤗

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #43 : 12 Ocak 2020, 03:14:02 »
Kel 123 sirf sana inat olsun diye ekecem...burdada yayinlayacam,soylefiklerinin hepsinide sana yutturacam...anlastikmi,hocam🤗🤗🤗🤗
Bir daha düşünün abi
Pireye kızıp yorgan yakmayın 😁

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #44 : 12 Ocak 2020, 03:20:02 »
Yok ya,pireye ne kizacam..oylede boylede olecegiz..risk almayi severim. .bu arada pirede pireligini bilsin😃😃😃😃😃
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2020, 03:27:57 Gönderen: Sinan62 »

Facebook Twitter Instagram