Gönderen Konu: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...  (Okunma sayısı 26867 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...
« Yanıtla #15 : 11 Ocak 2020, 12:07:19 »
Tesekkur ederim hocam,yeni fotograf paylasacam...bu arada boyle bir forum hazirladiginiz icin,emegi gecen herkese ayri ayri tesekkur etsem azdir..sonucta daha saglikli karar vermemizde bize isik olup yol gosteriyor....bu ay sonu veya ocak basi,ekim yapmayi planliyorum...tabiki sizlerin destegi vede yorumlari kararimda etkili olacak...😃😃😃👍👍👍

Sende saol kardeşim teşekkürler ama ekim planlanını biraz ertele donörü uzat doğru bir planlama düşünelim ilk önce sonra doktora karar verirsin

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #16 : 11 Ocak 2020, 12:12:23 »
Sizin saç ekiminden beklentiniz nedir? Başlık çünkü fazla saç ekiminden beklentinizin çok yüksek olduğu izlenimi veriyor. Fotoğraf konusunda bende Hintell Başkana katılıyorum, uzun saçlı haliniz daha net fikir verilmesine yardımcı olacaktır.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 11 Ocak 2020, 12:12:51 »
Hintell hocam,tamam siz nasil isterseniz oyle yapalim...su an bu gun itibariyle 10 ile 12 gunluk sacim..fotografi gonderiyorum...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 11 Ocak 2020, 12:15:00 »
Ters ışık :) sen uzat iyi ce oyle bakalım tüm forum olarak.
Global Moderator

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 11 Ocak 2020, 12:20:04 »
Beklentim,on cizgimin olmasi,sacimi tarayayim eski gunlerdeki gibi..cok siritmasin bu yeterli benim icin..tamam Hintell hocam,bir kac hafta sonra tekrar fotograf paylasicam..tum forum olarak destek vede yardimci olacaginiza inaniyorum 😃😃😃en azindan halen umutluyum...

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 11 Ocak 2020, 12:22:56 »
Dışarı da gün ışığı altında net bir fotoğraf çekip atabilir misiniz lütfen? Dönor bölgesindeki incelmeyi net görebilelim. Tabi saçların bu kısa hali fikir verilmesi için yeterli olmaz en az 1.5 - 2 ay saçlarınızı kestirmeden uzatmanız gerekli. Ben ilaçla toparlanabilir mi dönor bölgesi onu görmek istediğim için ışık altında görmek istiyorum mevcut halini.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 11 Ocak 2020, 12:35:47 »
Tamam ustam,yolluyorum....sanirsam bu  aydinlik cikmis...

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #22 : 11 Ocak 2020, 12:45:05 »
Ikinci foto...

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 11 Ocak 2020, 12:49:40 »
Sizin dönor bölgesi çok incelmiş bana kalırsa ekim için maalesef uygun değilsiniz ancak yine de saçlarınızı uzatıp son haline forum olarak bakalım. Tepe de saçlarınız yeteri kadar olsa yanetkileri olan finasterid tarzı takviyeleri araştırmanızı söyleyeceğim ancak yalnızca dönor bölgesi için bu tarz takviyeleri kullanmanızı bilemedim. Eğer her türlü duruma rağmen saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız forumda finasterid ve minoxil tarzı takviyeleri araştırabilirsiniz. Tekrar ediyorum üzülerek bana göre saç ekimine uygun bir aday değilsiniz çünkü dönor sahasında olası dökülmeler olacak gibi duruyor. Bu nedenle ilaç vs. kullanmak yerine bana kalırsa protez saç gibi seçeneklere yönelmeniz daha iyi olabilir.

Edit: Şunu da söylemekte yarar var medikal tedaviler dönor bölgesinizi güçlendirir ekim için yeterli duruma getirir ancak bu takviyeleri istikrarlı olarak düzenli olarak kullanmanız gerekir. Bıraktığınız zaman saçlar eski formuna dönmesi çok olağan bir durumdur.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 11 Ocak 2020, 12:55:54 »
Tesekkurler hocam,bekleyelim gorelim..ya ekim yapip risk alacagiz yada kaderimize boyun egecegiz....

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 11 Ocak 2020, 12:58:41 »
Rica ederim sakalların durumu iyi gözüküyor en kötü ihtimalle sakal destekli bir ekim yaparsınız. Siz dediğim gibi forumda finasterid ve minoxil tarzı takviyeleri araştırın derim ben. Ancak kullanıcı harici yorumlara değil de kullananların yorumlarına odaklanırsanız daha doğru fikir sahibi olmanızda fayda sağlar :). Dönor sahasını toparlar çünkü bu tarz takviyeler.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #26 : 11 Ocak 2020, 13:11:10 »
Sakallar evet fena,sayilmaz..sacin tam tersine cok sert va kalin...sacta cok ince ve zayif....sanirsam tepe bolgesine sakaldan veya gogus killarimdan takviye yapacam..gogus killarida sakallar gibi sert ve kalin..ihtiyacimiz olmayan bolgede killar sig ve kalin,kaderin oyunu ne diyelim...ilaclarida arastiracam,tekrardan tesekkurler...
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2020, 13:17:51 Gönderen: Sinan62 »

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 11 Ocak 2020, 13:24:01 »
Donör bölgenden sanki 6000-7000 greft alınmış gibi duruyor. Oradan 2000 alınsa bile çok kötü görünür. Dermatolağa gidip kan tahlili yaptır. Yanlış beslendiğin içinde, vitamin eksikliğinden böyle olmuş olabilir. Tahlillerinde olumsuz bir durum çıkmadığı takdirde, bence de ekim için uygun biri gibi durmuyorsun. Genel anlamda bir seyreklik var saçında.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 11 Ocak 2020, 13:25:10 »
Dupa hastasısın hocam. Donörden en az 3 4k greft kaybetmişsin. Sakın ekim yaptırma hayal kırıklığı olur. Proteze yönel

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #29 : 11 Ocak 2020, 13:29:19 »
Tesekkurler,egerki ekim mumkun degilse,protez sac kullanmayi dusunmuyorum,bu halimle kalirim daha iyi
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2020, 01:23:44 Gönderen: Sinan62 »

Facebook Twitter Instagram