Gönderen Konu: 24 saat içerisinde bir yardım gerekli  (Okunma sayısı 406 defa)

Yıldım

• Jr. Member
  • **
24 saat içerisinde bir yardım gerekli
« : 19 Ocak 2023, 00:11:40 »
Arkadaşlar merhaba. Benim 24 ocak tarihinde Serkan Aygın'da saç ekimi randevum var ve yarın iş yerine kesinlikle bildirmem gerekli.
Arkadaşlar çok korkuyorum. Kimisi kusmuş, kimisi bayılmış, kimisi acıdan ölmüş, kimisi hiçbir şey yaşamamış. Benim için bu önce saydıklarım psikolojik olarak kaldırabileceğim şeyler değiller. Çok geniş bir kaygı bozukluğum var, artık ne yapacağımı şaşırdım, iştahım kesildi, gece uykularım gitti. Bu süreç kişiye göre değişir biliyorum, fakat bu benim için çok zor.
Bana bir akıl verecek olan birileri yok mudur :(

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 24 saat içerisinde bir yardım gerekli
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2023, 01:06:53 »
Çaresi çok basit ekim yerine durumunu anlatıp rica edeceksin sedasyon yapmaları için .sedasyon yaparlarsa hiç bir şeyden haberin olmaz ekim esnasında yarı uyuyor durumda olursun.anlattıklarına bakılırsa şu halde ekime girmen senin için hiç iyi olmaz .bu yüzden sedasyonu mutlaka iste.
Saç ekiminde ölen yok bu arada bunu aklından çıkar yoksa panik atak olursun.milyonda bir ölen vardır ama onlarda öncesinde ciddi kalp hastalığı olanlardan oluşuyor.

Parzival

• Full Member
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2023, 02:46:09 »
Saç ekiminin en zor yanı sıkıcı olması saatlerce karşındaki tvyi izliyorsun onun dısında rahat ol 2. Defa saç ektirdim 3. Bile ektirebilirim rahatla diye söylemiyorum sorun edicek bir durum olmuyor
  • Yaşınız 24

Yıldım

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2023, 13:07:01 »
Zaten sedasyon olacak, fakat ikna olamıyorum

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #4 : 19 Ocak 2023, 13:18:29 »
Beni düşündüren konu şu; diyelim ki bir şekilde ekimi yaptırdınız (sedasyonla ),ekimden sonra tam sonuç için 10 ay - 1 sene beklemeniz lazım  :D Yani bu süreç uzun bir süreç. Bu kadar panik olmayın, ama engel olamıyorsanız kendinize destek almanız şart. Sonuçta iyi bir sonuç almak için ekim yaptıracaksınız, yaşayacağınız süreçte bu.

Yıldım

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 19 Ocak 2023, 13:48:56 »
Açıkcası, saçlarımın çıkışını beklemek, Ekim esnasında başıma bir şey gelmesini beklemek yanında devede kulak kalıyor. Çünkü haberlerde kalp krizleri ölümler görüyoruz, forumda kusma, bayılma durumları görüyoruz. Beni çok korkutuyor bu durumlar :( sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #6 : 19 Ocak 2023, 14:18:05 »
O saydıklarını yaşayanlar, yüzde 99.9 hatta 100 merdiven altı yerlerde, doktor bile olmayan insanlara daha doğrusu kasaplara "ekim" yaptıranlar... Sizin için böyle bir sorun yok.

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 19 Ocak 2023, 16:39:46 »
Açıkcası, saçlarımın çıkışını beklemek, Ekim esnasında başıma bir şey gelmesini beklemek yanında devede kulak kalıyor. Çünkü haberlerde kalp krizleri ölümler görüyoruz, forumda kusma, bayılma durumları görüyoruz. Beni çok korkutuyor bu durumlar :( sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
dostum sakin ol zaten sedasyonla yapcallar bitince ne kolaymış diyeceksin

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 20 Ocak 2023, 00:27:37 »
Ben ekimden once laylaydum .sonra ekim gunu geldi klinige gittim basladim titremeye kafamda senaryolar.sonra hoca ekmem dedi boyle olursa tansiyon yuksek falan sonra biraz muhabbet ettik tansiyon düştü anladi tansiyon hastasi olmadigimi.eger tansiyonun nabizin cikarsa ekmezler yada ekmemeleri lazim.zaten adrenelin yiyince kan dolasimin iki katina cikicak.sakin kal diycem ama elinde olmaya bilir.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 20 Ocak 2023, 14:32:21 »
Hiç bir şey olmuyor boş abartılar hastalığını söylemezsen olacak olan olur.

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 20 Ocak 2023, 15:34:25 »
Kardeşim rahat ol ya sedesyonla seni uyutacaklar zaten hiçbişey hissetmeyeceksin :) Artık çok kolay sedesyon ve basınçlı anesteziyle hiçbişey anlamıyorsun :)

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 20 Ocak 2023, 15:55:13 »
Kardeşim rahat ol ya sedesyonla seni uyutacaklar zaten hiçbişey hissetmeyeceksin :) Artık çok kolay sedesyon ve basınçlı anesteziyle hiçbişey anlamıyorsun :)

+1

Facebook Twitter Instagram