Gönderen Konu: Dr. Serkan Aygın Greft: 4400| Yaş: 29 |  (Okunma sayısı 4396 defa)

Waves

• Yeni üye
  • *
Dr. Serkan Aygın Greft: 4400| Yaş: 29 |
« : 27 Aralık 2020, 10:31:31 »
Öncelikle herkese iyi günler dilerim.

Ekim işlemi 30 kasım tarihinde yapıldı iş güç durumları nedeniyle şimdi eklemek durumunda kaldım. Bu site sayesinde ekim için cesaret buldum ve konumu açmaya karar verdim. Serkan hocayı seçme sebebim ise donör bölgeyi hırpalamaması, doğal ön hat çizgisi ve ekim işleminin temiz yapılmasıydı. Benim veya kendisinin ekimle ilgili rahatsızlığı olduğu takdirde revize etmesi kendisini seçmemde en büyük etken oldu.

Süreçle ilgili çok fazla konuşmama gerek yok her zamanki gibi Dr. Serkan Aygın, ekim işlemini gerçekleştiren Halime hanım ve ekibinin ilgi alakası çok iyiydi. İlgi ve alakadan dolayı çok şaşırdım diyebilirim. Bugün 27.günümdeyim ve 27 günlük süreci paylaşıcam sizlere yorumlarınızı bekliyorum.

Ekim öncesi fotoğraflarım,

Waves

• Yeni üye
  • *
Ekimin ilk günü,

Waves

• Yeni üye
  • *
İlk yıkama sonrası,

Waves

• Yeni üye
  • *
Ekimin 5. günü,

Waves

• Yeni üye
  • *
Ekimin 9.günü,

Waves

• Yeni üye
  • *
Ekimin 11.günü,

Waves

• Yeni üye
  • *
12.gün kabuk dökümü,

Waves

• Yeni üye
  • *
27.gün şok dökülme hissettiriyor kendini,

Waves

• Yeni üye
  • *
Devamı,

Waves

• Yeni üye
  • *
İlaç olarak ekimin 18. Gününden itibaren günde 1 adet propecia ve günde 2 adet xpecia kullanıyorum.Yan etki hissetmedim şuana kadar ek vitamin önerisine açığım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
İki ürünü kullanıp yan etki hissetmiyorsan süper.
Serkan Aygın güzel planlama yapmış süreç de olağan akışında hayırlı olsun
Global Moderator

Calm_man

• Yeni üye
  • *
Saçlarınız hayırlı olsun. Çatlaklarınız bana benziyor. Çatlakdan dolayı olumsuz bişey yaşadınızmı?

canary

• Yeni üye
  • *
Ekiminiz hayirli olsun. Suana kadar gayet temiz ve saglikli sekilde ilerlemis. Kullandiginiz takviyeler gayet iyi. Bundan sonra sabirla beklemek kaliyor. Umarim basarili bir sonuc goruruz.

Waves

• Yeni üye
  • *
İki ürünü kullanıp yan etki hissetmiyorsan süper.
Serkan Aygın güzel planlama yapmış süreç de olağan akışında hayırlı olsun

Teşekkür ederim Hintell. Bunlara eklememde iyi olabilecek vitamin önerebilir misin peki

Waves

• Yeni üye
  • *
Saçlarınız hayırlı olsun. Çatlaklarınız bana benziyor. Çatlakdan dolayı olumsuz bişey yaşadınızmı?

İlklerde korkmuştum fakat hiçbir olumsuzluk yaşamadım normal bir durummuş.

Facebook Twitter Instagram