Gönderen Konu: Saç Ekimi Yaptırmalımıyım  (Okunma sayısı 588 defa)

Alpaslanby

• Yeni üye
  • *
Saç Ekimi Yaptırmalımıyım
« : 27 Aralık 2020, 13:17:32 »

Herkese merhaba. Yaşım 30. Yaklaşık 6 yıldır dökülmem var, saç tellerimde biraz ince. Son 2-3 yıl içinde çok fazla dökülme oldu ve bu hale geldi. 3 farklı yerden saç ekimi için fiyat aldım fakat ekim konusunda şu an kararsızım. Ekim yaptırmalımıyım yoksa ek takviye ilaçlarla bi sonuç gelişme elde edebilirmiyim. Şubat ayı için randevu aldım ekim için fakat kararsızım. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Yaptırmalımıyım
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2020, 15:42:13 »
hem takviye alıp hem ekim yaptırmalısın kardeşim iyi araştır merkezi öyle karar ver acele etme
Global Moderator

Alpaslanby

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2020, 15:58:51 »
Serkan Aygın, Serkan Aydın, Şahin Çelik, Asuman Hair ve Antalyada Kalem tekniği ile ekim yapan bi klinik ile görüşme sağladım. Kalem tekniğini kullanan klinikte bi arkadaşımda 1 yıl önce ekim yaptırdı ve muhteşem bi sonuç aldı. Açıkçası kararsızım ekim yapıp yaptırmama konusunda, sonuç nasıl olur konusunda özellikle.
  • Yaşınız 30

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2020, 19:49:03 »
 finasterid dermoller ekim ister bu saç.antalyada serkanlaramı yaptırcan dısardan arkadasın yaptırdı gene onlara gidicek .butun ekimcilerle gorus saçları guclendir oyle ektir olanıda koru
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram