Gönderen Konu: Sac Analizi ! Sizce sac ekimi yaptirmalimiyim ?  (Okunma sayısı 715 defa)

Jeff

• Yeni üye
  • *
Sac Analizi ! Sizce sac ekimi yaptirmalimiyim ?
« : 14 Aralık 2021, 20:34:18 »
Merhaba arkadaslar, forumu 1 yildir takip ediyorum ve simdiye kadar cok önemli bilgilere sahip olmami sagladiniz. Basta Hintell olmak uzere bilgi saglayan herkese tsk etmek istiyorum. Sac ektirme konusunda cok kararsiz kaldim. Bende sacli deriye sikilastirma gerekiyor, Saclarim biraz ince telli
gibi geliyor bana.

Yas:34
Sac dökulmesi 14 yildir var, fakat bi ara finasterid kulanmisdim. Yan etkilerini duydugumda korkup birakmisdim 8 sene önce. Sac dökulmesi son 2 yilda hiz kazandi, ondan öncesi cok yavas ilerliyordu.

Sac ekimi icin sizce beklemelimiyim yoksa yaptirsam mi, ne dersiniz ? 1 yil boyunca finasterid kulanip gelismeyi mi takip mi etsem... minox nedense bende ise yaramiyor...
Eger ektirme karari alirsam düsündügum klinikler Serdar Görkem, Serkan Aygin veya Koray Aydin...

Kayser Soze

• Hero Member
Ynt: Sac Analizi ! Sizce sac ekimi yaptirmalimiyim ?
« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2021, 20:42:27 »
Dostum aynı şekilde dökülmemiz var.
Yaşımızda aynı.
Ben artık ekim düşünüyorum. Ama henüz cesaret edemedim.

Ekin yaptırmadan 2 ay evvelinde xpecia kullanıp ekim yaptırmayı düşünüyorum, eğer bir merkeze kanaat getirirsem.

Bu şekilde kafanı ekimi de biraz zor. Aralara girme mevzusu, diğer saçlara zarar verme mevzusu felan var.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Aralık 2021, 20:43:22 »
 tek medikal tamamen kapatıcılık sağlamaz kalınlaştırıp güçlendirir ama seni memnun etmez ekimde bu saça kolay değil 2 yıldır hızlanan dokulmen var dokulme yavaslamadan zaten ekim olmaz bu yastan sonra nadir gorulur ama sende hızlanmış.prp tarzı uygulama ve ekim olabilir saçları kalınlaştırıp dokulmeyi durdurup oyle girmelisin ekime
 ekimde dandik yer ekerse aralara girdiği yerdeki saçları doker iyi yer ekerse cılızlar gene ölür güçlendirip girmeli sonrada olanı korumalı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Aralık 2021, 23:39:37 »
Bu yaştan sonra finasterid kullanmak çok mantıklı değil,35 yaş biyolojik olarak bir dönüm noktası ,finin yan etkileri fazla olur.
Bence ektir ama sayı özellile orta bölgede düşük olsun .Ayrıca listende bir tek serkan aygın güven veriyor diğerlerine bence bulaşma.Hatta forumu biraz daha araştır acele etme derim.

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Aralık 2021, 01:16:19 »
Bu yaştan sonra finasterid kullanmak çok mantıklı değil,35 yaş biyolojik olarak bir dönüm noktası ,finin yan etkileri fazla olur.
Bence ektir ama sayı özellile orta bölgede düşük olsun .Ayrıca listende bir tek serkan aygın güven veriyor diğerlerine bence bulaşma.Hatta forumu biraz daha araştır acele etme derim.

35 yaş, biyolojik dönüm noktası ne demek kardeş

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Aralık 2021, 01:23:36 »
35 yaş, biyolojik dönüm noktası ne demek kardeş

Adam haklı  :) 35 ten sonra hormon durumu değişir,saç dökülmesi bile stabil hale gelir.
Kemik erimesi bile çoğu insanda 35 te başlıyor,atıyorum sana futbolcu bile 35 ten sonra oynayamıyor.35 yaş gençliğin bitip yaşlanma sürecinin hızlandığı bir dönüm noktasıdır insan hayatında.

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 18 Aralık 2021, 16:11:40 »
Dhi ile ekim yaptır özellikle ahd klinik ekimlerini incele senin için uygun olur gibi.

Facebook Twitter Instagram