Gönderen Konu: Dr Ali Osman Apaydın ile ilgili görüşleriniz  (Okunma sayısı 683 defa)

Cedenver

• Yeni üye
  • *
Dr Ali Osman Apaydın ile ilgili görüşleriniz
« : 27 Aralık 2020, 13:25:57 »
Merhabalar. Doktor Ali Osman Apaydın’ın adı neredeyse hiç forumda geçmiyor. Doktorumuz hakkında bilgisi olan, daha önce ekim yaptırmış olan var mıdır? Ben bir ekimini gördüm oldukça başarılı idi. Kendisinin fiyatları ucuz değil. Operasyonu kendisi yapması, menuel ve sabır gerektiren işçilik kullanması bu fiyatta etkili diye düşünüyorum. Öte yandan Serkan Aygın’ın sonuçlarını da beğeniyorum. Neredeyse yarı fiyatı. Bu fiyat farkına değer mi diye düşünmüyor değilim. Bu sebeple fikirlerinize ve yorumlarınıza ihtiyacım var.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Ynt: Dr Ali Osman Apaydın ile ilgili görüşleriniz
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2020, 13:43:52 »
fiyatlari ucuz degi ve forumda bir ekim bulamadiysan .
serkan ayginin birsürü ekimleri mevcutken .
maceraya gerek varmi ?

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2020, 14:02:04 »
Manuel alımın sonucu çok iyi olur gibi bir düşüncem vardı ama son zamanlarda bu düşüncem değişti.Manuel alımda donür biraz daha erken kendini toparlıyor. Ekimin sonucu ise yapan kişinin tecrübesine, o ekimi özenli yapmasına, açıklığın derecesi ve bölgesine göre değişiyor

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2020, 21:51:42 »
Bahsedilen doktoru hiç duymadım ama Serkan aygin ekim merkezinin iki katı olması normal karşılıyorum. Operasyon bir doktor tarafından yapılıyorsa ve manuel alım varsa normal fiyat .  Serkan aygin ekimlerde girmiyor ekipler ekiyor forumda bahsedildi .Iyi araştırın mümkünse canlı örnek görün ona göre karar verin .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Aralık 2020, 23:56:46 »
dr ali osman apaydını daha önce bende hiç duymadım ,bahsettiğiniz kadar iyiyse şu ana kadar keşfedilmiş ve bu forumda ektirenler olurdu diye düşünüyorum ama ekim yapmaya yeni başladıysa bir kaç sene gibi o zaman normal olabilir.

Facebook Twitter Instagram