Gönderen Konu: Hwt Clinic hakkında bilgi  (Okunma sayısı 324 defa)

darknesss

• Kel Oğlan
  • *
Hwt Clinic hakkında bilgi
« : 30 Aralık 2020, 02:49:53 »
Merhaba, sac ektirmeyi düsünüyorum. Epeydir de HWT Clinic'i takip ediyorum, Premier Lig'de bazı sponsorluklarını da gorunce biraz icime sindi gibi, ancak bu konuda daha net bilgisi olan, iyi kötü yorum yapabileecek, deneyimi olanların yorumlarını da almayı istiyorum, sizce tercihim dogru olur mu? Biraz pahalı ama sonucta saglikla alakalı konu riske girmek istemiyorum

darknesss

• Kel Oğlan
  • *
Ynt: Hwt Clinic hakkında bilgi
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2020, 12:39:15 »
kimse yok mu bilgisi olan?

Romanadam

• Full Member
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2020, 16:16:27 »
Hair World Turkey Hair Transplant Hospital googleye baktım bir şey bulmadım hocam sanırım yeni açılan bir yer olsa gerek .
saç ekim merkezinin ismi hair world turkey olarak  geçiyor ve sanırım manchester city'ye sponsor olmuşlar yada öyle bir söylenti var ben duymadım görmedim.
bu  ekim merkezi ile ilgili yorumları bende merak ettim şimdi  :) umarım bilen birileri çıkar.
https://www.hwtclinic.com/tr/ internet sitelerinde manchester city ye sponsor olduklarına dair reklam var  :) sanırım bunlar ingilizlere kafayı takmışlar hocam uzak durmakta fayda var ingilterede tanıdığım saç ekimi işiyle uğraşan aracı kurumun başında çalışan bir arkadaşım var onunla arada wp de konuşuyoruz söylediğine göre doğru dürüst saçı çıkan olmuyormuş ama genede ucuz olduğu için tr yi seçiyorlarmış.

Hürnuri

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2021, 20:35:50 »

twitterda şöyle bir haber gördüm bende geçenlerde
  hwt clinic:İstanbul merkezli Türk saç ekim firması olan “HWT CLINIC”, Manchester City ile Avrupa bölgesinde geçerli 5 yıllık bir sponsorluk anlaşmasına imza attı.

madem öyle pep gardiolaya saç eksinler ilk önce adam tam bir keloğlan .
o değilde bu  manchester city i çok büyük kulüp sanmıştım bende meğerse bir saç ekimi firmasına kadar düşmüş tabi gerçekse.
akıl alır bir şey değil ne kadar çok para kazanıyorlarsa artık manchester citye sponsor olmuşlar.

Onur2534

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Ocak 2021, 16:08:23 »
Ben orda ektirdim sürecimi incelersen ektirip ektirmemekte fikir sahibi olabilirsin
  • Ekim Tarihi: 13 Ekim 2020
  • Ekim Merkezi ismi: Hair World Turkey
  • Greft Miktarı: 4150
  • Yaşınız: 24

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Ocak 2021, 11:01:28 »
Abi ne dir bu her gün garip garip merkezler türüyor doktorun yanından ayrılan hemşire saç ekim merkezi kuruyor tabi hemşire olsa gene iyi sağlıkcı.

Facebook Twitter Instagram