Gönderen Konu: Hwt Clinic hakkında bilgi  (Okunma sayısı 1294 defa)

darknesss

• Yeni üye
  • *
Hwt Clinic hakkında bilgi
« : 30 Aralık 2020, 02:49:53 »
Merhaba, sac ektirmeyi düsünüyorum. Epeydir de HWT Clinic'i takip ediyorum, Premier Lig'de bazı sponsorluklarını da gorunce biraz icime sindi gibi, ancak bu konuda daha net bilgisi olan, iyi kötü yorum yapabileecek, deneyimi olanların yorumlarını da almayı istiyorum, sizce tercihim dogru olur mu? Biraz pahalı ama sonucta saglikla alakalı konu riske girmek istemiyorum

darknesss

• Yeni üye
  • *
Ynt: Hwt Clinic hakkında bilgi
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2020, 12:39:15 »
kimse yok mu bilgisi olan?

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2020, 16:16:27 »
Hair World Turkey Hair Transplant Hospital googleye baktım bir şey bulmadım hocam sanırım yeni açılan bir yer olsa gerek .
saç ekim merkezinin ismi hair world turkey olarak  geçiyor ve sanırım manchester city'ye sponsor olmuşlar yada öyle bir söylenti var ben duymadım görmedim.
bu  ekim merkezi ile ilgili yorumları bende merak ettim şimdi  :) umarım bilen birileri çıkar.
 internet sitelerinde manchester city ye sponsor olduklarına dair reklam var  :) sanırım bunlar ingilizlere kafayı takmışlar hocam uzak durmakta fayda var ingilterede tanıdığım saç ekimi işiyle uğraşan aracı kurumun başında çalışan bir arkadaşım var onunla arada wp de konuşuyoruz söylediğine göre doğru dürüst saçı çıkan olmuyormuş ama genede ucuz olduğu için tr yi seçiyorlarmış.
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2022, 17:44:52 Gönderen: Hintell »

Hürnuri

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2021, 20:35:50 »

twitterda şöyle bir haber gördüm bende geçenlerde
  hwt clinic:İstanbul merkezli Türk saç ekim firması olan “HWT CLINIC”, Manchester City ile Avrupa bölgesinde geçerli 5 yıllık bir sponsorluk anlaşmasına imza attı.

madem öyle pep gardiolaya saç eksinler ilk önce adam tam bir keloğlan .
o değilde bu  manchester city i çok büyük kulüp sanmıştım bende meğerse bir saç ekimi firmasına kadar düşmüş tabi gerçekse.
akıl alır bir şey değil ne kadar çok para kazanıyorlarsa artık manchester citye sponsor olmuşlar.

Onur2534

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 15 Ocak 2021, 16:08:23 »
Ben orda ektirdim sürecimi incelersen ektirip ektirmemekte fikir sahibi olabilirsin
  • Ekim Tarihi: 13 Ekim 2020
  • Ekim Merkezi ismi Hair World Turkey
  • Greft Miktarı 4150
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi 2500 Biotin

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Ocak 2021, 11:01:28 »
Abi ne dir bu her gün garip garip merkezler türüyor doktorun yanından ayrılan hemşire saç ekim merkezi kuruyor tabi hemşire olsa gene iyi sağlıkcı.

Shauny

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Şubat 2022, 11:08:50 »
Merhabalar, çevremde iki farklı kişi (birbirini tanımayan) burada saç ektirdi, fiyatları türkiye ortalamasının üzerinde olsa da şuanlık gidişattan ve sonuçtan gayet memnunlar. Sonuçta sağlık işi, fiyattan ziyade sunulan hizmetin kalitesi ve hijyen bana sorarsanız çok daha önemli. İlk fırsatta yerlerini ziyaret edip görüşme yapacağım bu ekim merkezinin 10 yıldır bu işi yaptığını söylediler, Türkiye'de çok duyulmamasının sebebi ana pazarının avrupa olmasıymış. Beni yakaladıkları nokta operasyonlarını kendi tesislerinde yapmaları ve ekiplerinin uzun süredir beraber çalışan insanlar olması,  günlük hastane içinde oda vs kiralayan, ekim için sürekli dışardan freelance çalışan hemşireler bulan yerler olduğunu da biraz araştırma yapan herkes bilir saç ekimi ile ilgili. Uzun lafın kısası siz araştırmanızı iyi yapın görüşmekten de çekinmeyin parayı verecek olanlar sizlersiniz bütün sorularınızı yanıtlamak zorundalar.

Görüşme sağladığımda bu yazıyı da editlerim, herkese iyi günler dilerim. 8)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 14 Şubat 2022, 17:48:17 »
forum üyeleri ya da forumu takip edenler öyle çevremde şuna ekti iyi oldu diye kimseye gidip saç ektirmezler geçiniz bunları

burada sonuçlar takip edilir ay ay saç ekim merkezlerine öyle karar verilir cahil yok burada

harika saç eken merkezler varken bilmedikleri yere biri gelip bizim bakkal ahmet ektirdi güzel oldu diyene inanıp saç ektirecek biri varsa forumdan zaten anında çıksın gelmesin
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram