Gönderen Konu: Estem Hair Clinic hakkında somut bilgi sahibi olan var mı?  (Okunma sayısı 970 defa)

U?ur Yorulmaz

• Yeni üye
  • *
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19196.0

Fotoğraflı paylaşım yaptığım linkteki soruyu cevaplarsanız sevinirim.

Uzun zamandır saç ekimi için birçok sayfayı takip ediyordum ama Estem Hair Clinic ile anlaştım. Sonuçları oldukça iyi görünüyor, hiçbir yerde de şikayet görmedim ama uygulamaları ve başarıları hakkında bilgisi olan var mı? Sapphire Fue içim 4500 TL'ye anlaştım ama sanırım pazarlığa açıklarmış, ben sazan gibi tamam dedim ama tekrar konuşacağım. Yaşım 28 ve artık ciddi anlamda saç dökülmem kalmadı. Sizce doğru zaman mı artık saç ektirmek için?

U?ur Yorulmaz

• Yeni üye
  • *
Ynt: Estem Hair Clinic hakkında somut bilgi sahibi olan var mı?
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2021, 18:54:43 »
Yorum yapacak kimse yok mu? Leven ve GOP'ta bir özel hastaneyle çalışıyorlarmış. Haftaya gidip yüz yüze de görüşmeyi düşünüyorum. Tek ekim hakkım var, uygun fiyatlı ama doğru bir seçim yapmak istiyorum.

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2021, 19:09:22 »
Keşke  saçınızın fotoğraflarını da ekleseydiniz ekim yaptırmali mısınız yaptırmamalı mısınız ona göre daha rahat konuşabilirdik.  Saç ekimi basit bi  operasyon değildir ucuz diye  her merkezde yaptırmayınız, forumu inceleyin  fiyat/ performans olarak çok iyi merkezler ve çok iyi sonuçlar var. Foruma bi göz atın derim iyi forumlar.

U?ur Yorulmaz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2021, 21:10:32 »
Keşke  saçınızın fotoğraflarını da ekleseydiniz ekim yaptırmali mısınız yaptırmamalı mısınız ona göre daha rahat konuşabilirdik.  Saç ekimi basit bi  operasyon değildir ucuz diye  her merkezde yaptırmayınız, forumu inceleyin  fiyat/ performans olarak çok iyi merkezler ve çok iyi sonuçlar var. Foruma bi göz atın derim iyi forumlar.

Yeni bir başlıkta dediğiniz şekilde soracağım o zaman, teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 15 Ocak 2021, 12:37:01 »
saçlarınız zayıf nasıl bır planalama yapıcağınızı öğrenin bence önce kendiniz için ve merkez içinde konu takip etmediğiniz merkezleri diretmeyin araştırabileceğiniz merkezleri değerlendirin
Global Moderator

U?ur Yorulmaz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 15 Ocak 2021, 14:32:35 »
saçlarınız zayıf nasıl bır planalama yapıcağınızı öğrenin bence önce kendiniz için ve merkez içinde konu takip etmediğiniz merkezleri diretmeyin araştırabileceğiniz merkezleri değerlendirin

Bahsettiğim merkez bana sık ve başarılı bir ekim yapabileceklerini söylemişti. Yolunacak kaz olarak mı görüyorlardır peki acele edip ocak kampanyası diye tuzağa düşmemeli miyim?

U?ur Yorulmaz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 16 Ocak 2021, 19:14:38 »
Donör bölgesi tam görünmediği için net halini atarak güncelliyorum.

Facebook Twitter Instagram