Gönderen Konu: SAÇIM İLE İLGİLİ BANA YARDIM EDECEK BİLGİ SAHİBİ HERKES BAKABİLİR Mİ?  (Okunma sayısı 358 defa)

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba abilerim konuyu doğru yere açtığımı düşünüyorum. Fin den cinsellik için çok korkuyordum, mindende eskiden kullanıp baya bi yan etki gördüğüm için korkuyorum, procapil sprey denememiştim, procapil sprey + ketonazal dht baskılayan şampuan + biotin ve diğer kanda Eskik olan takviyeler+ günde bir diş sarımsak. Bu yolu izlemek istiyordum fakat baya kişi procapilden fayda göremediğini dile geitirip moralim baya bi bozuldu galiba tek yol fin gibi görüp ama cinsellik yönündende çekiniyorum epeyy. Ürolojiden randevu aldım durumu anlatıp doktor kontrolünde devam etmek için hormon vs sonuçları olarakda. Sizce iyi mi böyle ne önerirsiniz procapil de kullanmak istiyorum fin olmasa bile önerileriniz varmı lütfen yardm edin ( Finasteridi nasıl kullanmaliyim günde 0.5mg ve her gün mü yoksa gün Aralıklı mı?)

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba abilerim konuyu doğru yere açtığımı düşünüyorum. Fin den cinsellik için çok korkuyordum, mindende eskiden kullanıp baya bi yan etki gördüğüm için korkuyorum, procapil sprey denememiştim, procapil sprey + ketonazal dht baskılayan şampuan + biotin ve diğer kanda Eskik olan takviyeler+ günde bir diş sarımsak. Bu yolu izlemek istiyordum fakat baya kişi procapilden fayda göremediğini dile geitirip moralim baya bi bozuldu galiba tek yol fin gibi görüp ama cinsellik yönündende çekiniyorum epeyy. Ürolojiden randevu aldım durumu anlatıp doktor kontrolünde devam etmek için hormon vs sonuçları olarakda. Sizce iyi mi böyle ne önerirsiniz procapil de kullanmak istiyorum fin olmasa bile önerileriniz varmı lütfen yardm edin
Abi yardım

orientis

• Hero Member
fotoğraf ekle
Yaşın kaç
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
SAÇIM İLE İLGİLİ BANA YARDIM EDECEK BİLGİ SAHİBİ HERKES BAKABİLİR Mİ?

başlık güzel de ortada saçın yok onu nasıl yapacağız ayrıca burası sohbet bölümü kısaca insanlar sohbet ediyor

doğru bölüm burası değil konu açmadan önce foruma biraz bakın bizi de yormayın lütfen

direk konuyla alakalı konuşalım bu uyarılar yoruyor

sürekli büyük harfle konu açıyorsun resim eklemiyorsun her soruna ayrı konu açıyorsun kısaca foruma zarar veriyorsun
tüm sorularını 1 konuta topla ya da ben sizi engellemek durumunda kalacağım
Global Moderator

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
SAÇIM İLE İLGİLİ BANA YARDIM EDECEK BİLGİ SAHİBİ HERKES BAKABİLİR Mİ?

başlık güzel de ortada saçın yok onu nasıl yapacağız ayrıca burası sohbet bölümü kısaca insanlar sohbet ediyor

doğru bölüm burası değil konu açmadan önce foruma biraz bakın bizi de yormayın lütfen

direk konuyla alakalı konuşalım bu uyarılar yoruyor

sürekli büyük harfle konu açıyorsun resim eklemiyorsun her soruna ayrı konu açıyorsun kısaca foruma zarar veriyorsun
tüm sorularını 1 konuta topla ya da ben sizi engellemek durumunda kalacağım
Tüm sorularımı toplu bi şekilde hangi bölüme açmalıyım

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
bu konudan devam et açmışsın işte daha ne kadar konu açaçaksın :)
Global Moderator

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu konudan devam et açmışsın işte daha ne kadar konu açaçaksın :)
Tamamdr düzelttim yazıyı, finasteridi yan etki görmemek için günde 0.5mg kullansak naısl olur öyle yapanlarda var mıştı birde gün Aralıklı mı içeliö nasıl içelim?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
tam etki görmek istiyorsan günde 1 mg
05 mg yan etki azaltmaz yan atki olacaksa bünyen uygun değilse fark etmez
Global Moderator

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
tam etki görmek istiyorsan günde 1 mg
05 mg yan etki azaltmaz yan atki olacaksa bünyen uygun değilse fark etmez
Yan etki olur bırakırsam sıkıntı olur mu birde bazılar 8e bölüp alıyormuş yada 6 emin değilim 0.8mg için oda etkili diyolar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
günde 1 mg kardeşim bırakırsan saçlarında dökülme varsa bir süre sonra tekrar zayıflamaya dökülmeye başlar
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram