Gönderen Konu: Serkan Aygın - 4585 Greft - 15.12.2020 - Yaş 31  (Okunma sayısı 11601 defa)

Akif023

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Serkan Aygın - 4585 Greft - 15.12.2020 - Yaş 31
« : 31 Aralık 2020, 22:23:41 »
Merhaba Kader Arkadaşlarım,
Gerçekten bu forum sitesini kuran insanlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Vatana millete hayırlı insanlar deriz ya, tam karşılığısınız. Çok teşekkürler.
15 Aralık tarihinde saç ekim ameliyatına girdim. Detaylara girmeme gerek yok sanırım, çünkü çoğu kişi burada durumu belirtmiş. Benim serkan hocayı seçme sebebim çok zor olmadı. Şişlideki ofislerine gidip görmem yeterli oldu. Bir de mühendis olduğum için kalite maliyet açısından çok irdeliyorsunuz, bu yüzden tam aradığım yerdi.

Operasyon ve ondan sonraki 15 gün beklediğimden çok rahat geçti. Sadece donör bölgesinde bazı günler hafif ağrı/sızılar oldu. Onun dışında çok rahat geçirdiğimi söyleyebilirim. Operasyonu cüneyt bey ve ekibi yaptı. Serkan hoca hem daha önceki randevuda hem de operasyon sırasında ara ara gelip yönlendirme yapıyordu. Saçlarım ince telli olduğu için açıkçası çizgiyi geriden bilerek yaptırdım. Yalnız Cüneyt beyin dediğine göre çok fazla kök çıktığını ve şaşırdığını söyledi. Biraz sanırım 3lü ve 4lü graft konusunda şanslıyım. İnşallah sonuçlar da cüneyt beyin dediği gibi iyi olur.

Operasyon fotoğraflarını öncesi ve sonrası için ekliyorum. Serkan hocanın ekibi ile sohbet etme şansım oldu, uzun yıllar birlikte çalıştıkları için çok profesyonel ve tecrübeli bir ekip. Hatta ben inşaat mühendisi olduğum için onlara operasyon sırasında ev alımı ile ilgili baya bilgi verdim. Tabi buradan çalışan arkadaşların çok iyi paralar kazandıklarını da anlamış oldum. İyi bir ekibinin olmasının esas sebebinin işi ticaret modeline serkan hoca çok iyi dönüştürmüş, bu yüzden çalışan kişiler de çok iyi maaşlar alıyor. Bu yüzden neden ekibinin çok kaliteli ve profesyonel bir ekip olduğunu anlıyorsunuz. Serkan hocayı bir kere dünya piyasasında bizi çok iyi temsil ettiği için tebrik etmek gerekiyor.

Şuan 15. günümdeyim, kabukları döktüm. Bugün eczaneden xpecia ve finasteride gel satın aldım. Serkan hoca en son yurdışından getiremediği için bu jeli oradaki eczaneye artık yaptırtmaya başlamış. Eczane son 1 aydır bu jeli artık üretebildiğini söylüyor. Serkan hocanın formül yardımı ile bu işi başardıklarını söyledi. Proscar hapı almak istemediğim için şimdilik jel aldım. Yalnız birkaç gün xpecia kullanacağım. Jel veya proscar hapı Burcu hanım ile önümüzdeki hafta bir görüştükten sonra karar vereceğim.

2 hafta rahat olsun diye aile evimde dinlendim. Gördüğüm kadarıyla 1-2 haftalık izin alınıp evde dinlenmek yeterli olacaktır.

Elimden geldiğince sürecimi buradan paylaşıyor olacağım.

Akif023

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Aygın - 4585 Greft - 15.12.2020 - Yaş 31
« Yanıtla #1 : 31 Aralık 2020, 22:33:48 »
Operasyon sonrası kabuk dökümüne kadar olan fotoğraflarım. Düzenli olarak salonda ameliyat yatağı 45 derece olacak şekilde bir düzenek kurdum. İlk günler uyumak kolay olmadı ama sonraki günler daha kolay uyuyabildim. Her gün 1 sefer ılık su ile kafamı yıkamam yeterli oldu. Ağrı kesiciyi sadece 6. gün dönor bölgemde sızı var diye 1 gün kullandım. Onun dışında ihtiyacım olmadı.[/img]

Barbarez

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 31 Aralık 2020, 22:36:25 »
Ekiminiz hayırlı olsun, gayet sık ve sağlıklı görünüyor. Umarım sonuç istediğiniz gibi olur. Finasterid kullanmayacaksanız expecia yı mutlaka kullanın faydası olacaktır.

Mutlu yıllar.

Akif023

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 31 Aralık 2020, 22:37:06 »
Operasyon gününden 11 gün sonra kabuk dökümünü gerçekleştirdim. Şu sıvı yağı her gün düzenli kullandım. Belki bu yüzden kabuk dökümü çok kolay olmuş olabilir benim için. Yalnız tepe bölgemdekiler 1-2 gün sonra döküldü. Yarın 16. güne geliyorum. Yavaştan şok kısmına geliyorum sanırım. Hakkımızda hayırlısı artık[/img]

Akif023

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2020, 22:40:12 »
Ekiminiz hayırlı olsun, gayet sık ve sağlıklı görünüyor. Umarım sonuç istediğiniz gibi olur. Finasterid kullanmayacaksanız expecia yı mutlaka kullanın faydası olacaktır.

Mutlu yıllar.

size de mutlu yıllar üstadım. Finasterid bugün eczaneden jel olarak aldım. Serkan aygın kliniğin oradaki eczane 1 aydır jel üretmeye başlamış. Hap yerine jel kullanmayı düşünüyorum. Yalnız henüz karar veremedim. Yarın itibari ile xpeciaya başlayacağım. finasterid konusunu da haftaya baklım karar vereceğim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Ocak 2021, 11:17:33 »
Hayırlı olmasını dilerim çok  temiz güzel bir ekim planlamanda gayet güzel görünüyor.
Umarım sonucunda güzel olur.
Global Moderator

Akif023

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 01 Ocak 2021, 15:50:51 »
Çok sağol hintel hocam.
Proscar hap yerine eczaneden Jel satın aldım. Yan etki açısından finasteride hapa göre daha iyi değil mi? Forumda çok fazla proscar finasteride ile ilgili kuşkulu yorum okudum. Biran kullanmayacaktım yalnız bu jel şeklinde kafaya direkt masaj yapıp uygulayabiliyorsun. Bu uygulama da yan etkisini hap kullananlara göre azaltmaz mı? Normalde biyotin 1000 mg kullanacaktım. Jel finasteride konusu kafama yattı ne yalan söyleyeyim.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 01 Ocak 2021, 15:52:28 »
size de mutlu yıllar üstadım. Finasterid bugün eczaneden jel olarak aldım. Serkan aygın kliniğin oradaki eczane 1 aydır jel üretmeye başlamış. Hap yerine jel kullanmayı düşünüyorum. Yalnız henüz karar veremedim. Yarın itibari ile xpeciaya başlayacağım. finasterid konusunu da haftaya baklım karar vereceğim.

Nice yıllara, yeni yıl bolca saç getirir inş hepmiize 😂

Ekiminiz hayırlı olsun.

Jel i aldığınız eczanenin adını, mümkünse iletişim bilgilerini ve jel in bir aylık maliyetini paylaşabilir misiniz? Dışarıdan satın alabilir miyiz acaba?

Akif023

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Ocak 2021, 17:25:56 »
Serkan aygın kliniğin hemen yanındaki ezcaneden aldım. Jel üretimi ile ilgili sıkıntıları yokmuş. Son 1-2 aydır başladıklarını söyledi. Kargo ile de gönderiyorlarmış. Ben 470 TL'ye aldım. Aylık kullanım olduğunu söyledi. İlgili kişi Fulya Hanım.

Ultraslan10

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 01 Ocak 2021, 22:01:03 »
Akif hocam ekimin hayırlı olsun tekrardan. Ekime beraber gitmiştik :) Finasterid jel olayı biraz karısık ve tuzlu gibi.Kozmetik olarak piyasada bulunduğu için sağlık bakanlığı tarafından denetlenmez diye düşünüyorum. Fulya hanım etkinliği veya güvenirliği açısından bilgi verdi mi?

Raxtedy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 01 Ocak 2021, 22:27:07 »
Serkan aygın kliniğin hemen yanındaki ezcaneden aldım. Jel üretimi ile ilgili sıkıntıları yokmuş. Son 1-2 aydır başladıklarını söyledi. Kargo ile de gönderiyorlarmış. Ben 470 TL'ye aldım. Aylık kullanım olduğunu söyledi. İlgili kişi Fulya Hanım.

Hayırlı olsun hocam. Planlama ve ekim çok güzel görünüyor. Şok sonrasında beklediğinizden çok daha güzel sonuç alırsınız inşallah.

|-nazarboncugu-|
  • Ekim Tarihi: 21.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın Clinic
  • Greft Miktarı 4.500
  • Yaşınız 35

Akif023

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 02 Ocak 2021, 15:27:06 »
Akif hocam ekimin hayırlı olsun tekrardan. Ekime beraber gitmiştik :) Finasterid jel olayı biraz karısık ve tuzlu gibi.Kozmetik olarak piyasada bulunduğu için sağlık bakanlığı tarafından denetlenmez diye düşünüyorum. Fulya hanım etkinliği veya güvenirliği açısından bilgi verdi mi?

Selam hocam, hatırlıyorum tabi. Aslında ürolog doktoru olduğu için tam da sana soracaktım bu konuyu:) Ben ne olur ne olmaz diye satın aldım, kenarda dursun ileride duruma göre kullanırım diyorum. Jel konusuna başlama durumuna önümüzdeki hafta burcu hanımın yanına gidince karar vericem. Fulya hanım bakanlık onayı ile ilgili sorun olmadığını söyledi. Burcu hanım ve Serkan hoca ile görüşüp ona göre proscar hap veya jele başlamayı düşünüyorum. Biraz daha jel konusunu araştıracağım, bu hafta buradan aldığım net bilgileri size yazarım.

Jel konusunda daha öncesinde amerikadan getirtip burada kullananlar var. Belki onlar bize öncesinde buradan bilgi verebilir.

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 02 Ocak 2021, 17:58:31 »
Hayırlı Olsun Ekiminiz. Finasterid Jel sonunda burda da üretilmeye başlandı yani. Sonuçları merakla bekliyoruz  Yanlız fiyatı biraz yüksek gibi 1 aylık kullanım için 500 tl verıyorsun ve sonuç olarak finasterid 3-5 ay kullanıp bırakılcak bır urun degıl..

Akif023

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Ocak 2021, 18:05:07 »
Hayırlı Olsun Ekiminiz. Finasterid Jel sonunda burda da üretilmeye başlandı yani. Sonuçları merakla bekliyoruz  Yanlız fiyatı biraz yüksek gibi 1 aylık kullanım için 500 tl verıyorsun ve sonuç olarak finasterid 3-5 ay kullanıp bırakılcak bır urun degıl..

Kesinlikle katılıyorum. Ben de alırken proscar hap kullandığım zaman aşırı yan etki görürsem Jele geçerim diye bir ihtimal evimde bulunsun diye aldım. Henüz Jel'e başlama konusunda kararsızım. Dediğin gibi 12-18 ay kullanmak gerekir. Neredeyse bir ekim ücretine denk geliyor. Bu hafta içi daha net nilgi Serkan aygın klinikten alırım.

Akif023

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 03 Ocak 2021, 13:58:10 »
19. günümdeyim arkadaşlar. Xpecia kullanımına dün sabah akşam olmak üzere başladım. Saçları yıkayınca elime saç telleri gelmeye başladı. Sanırım şok dökülme yavaştan başladı. Çok sert yıkamamaya çalışıyorum. Özellikle kan dolaşımı hızlı olsun diye soğuk su ile yıkamaya dikkat ediyorum.Benim normalde saç tellerim ince ama şuan resimde gördüğüm saç telleri bir garip geliyor gözüme. Sonuçta dökülecekleri için çok dert etmiyorum ama yeni çıkanlar inş böyle kalın telli garip durmaz. Şok dökülme evresi ne kadar sürer, bilginiz var mı?[/img]

Facebook Twitter Instagram