Gönderen Konu: Avesin Şampuan  (Okunma sayısı 1460 defa)

LOESS

• Hero Member
Ynt: Avesin Şampuan
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2021, 11:57:04 »
Avesin şampuan kullanıyorum 2 aydır. Piyasadaki bütün şampuanları kullandım saçıma en iyi gelen şampuan Avesin oldu. İçeriği zengin, procapil Anagain kafein saw palmento vb içerik var denemeni tavsiye ederim.

Mac Dean

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2021, 13:12:11 »
Avesin şampuan kullanıyorum 2 aydır. Piyasadaki bütün şampuanları kullandım saçıma en iyi gelen şampuan Avesin oldu. İçeriği zengin, procapil Anagain kafein saw palmento vb içerik var denemeni tavsiye ederim.
Teşekkür ederim yorumunuz için.Ben yağlanma kepeğe karşı kullanıcam bunlara iyi geliyor mu ? Bide saça dolgunluk katıyor mu avesin ?

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2021, 13:34:15 »
Teşekkür ederim yorumunuz için.Ben yağlanma kepeğe karşı kullanıcam bunlara iyi geliyor mu ? Bide saça dolgunluk katıyor mu avesin ?
içinde climbazol var mantar öldürücü kepeğe karşı iyi geliyor sls prapen kimyasal yok buda çok önemli. Düzenli kullanımda gözle görülür fark yapıyor.

Mac Dean

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2021, 14:07:52 »
içinde climbazol var mantar öldürücü kepeğe karşı iyi geliyor sls prapen kimyasal yok buda çok önemli. Düzenli kullanımda gözle görülür fark yapıyor.
Teşekkür ederim deneyeyim o zaman .

atilla17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 09 Ocak 2021, 03:33:47 »
procapil içerikli olması bıraktıktan sonra bir etkiye sebebiyet veriyor mu sorusunu kafama düşürdü

ThinBald

• Full Member
« Yanıtla #6 : 09 Ocak 2021, 15:11:21 »
procapil içerikli olması bıraktıktan sonra bir etkiye sebebiyet veriyor mu sorusunu kafama düşürdü
Vermez bence etken maddelerden faydalanmak için en az 10 dakika kafa da durması lazım ki 10 dakika da içeriğinde ki etken maddelerin yapacağı en iyi şey saçı hızlı uzatmak olur dökülmeye faydası olacağını sanmıyorum, içeriğinde ki saw Palmetto zayıf bir bloker üstüne şampuan içine konulduğunda hiçbir fayda sağlamaz keza procapil de öyle.
Ketoral ketokonazol %2 Şampuan iki günde bir

Ketoralin saçı yıpratmaması için gliss ultimate oil elixir bakım spreyi

Dermastamp 1.5 mm hafta da bir

Facebook Twitter Instagram