Gönderen Konu: oktay kaynarca saç ekimi nerede ektirdi?  (Okunma sayısı 10787 defa)

MelihH34

• Yeni üye
  • *
oktay kaynarca saç ekimi nerede ektirdi?
« : 03 Ocak 2021, 22:18:33 »
oktay kaynarca saç ekimini nerede yaptırdı arkadaşlar bilen varmı? aslında öyle çok muhteşem bir sonuç değil belki ama çok doğal ve adama çok yakışmış .
öncesi sonrası resimlerini ekliyorum .nerede saç ektirdiği ile hiç bir bilgi bulamadım ,bir söylentiye göre kısmı saç protezi kullanıyormuş ama pek mümkün değil galiba protez olamayacak kadar gerçekçi duruyor.

John Keller

• Sr. Member
Ynt: oktay kaynarca saç ekimi nerede ektirdi?
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2021, 22:25:44 »
Protezdir büyük olasılıkla, artık normal saça yakın protezler üretiliyor.Örneğin Selami Şahin ve Coşkun Sabah da protez kullanıyor.Ayrıca sanatçı yaptırdı diye o merkezi seçme çünkü sanatçıyı yem olarak kullanıyorlar.Gel size saç ekelim diyorlar ve ekimine özeniyorlar ama onu görüp ektirmeye gelenleri kasap gibi  saçlarını doğrayıp doğrayıp  göndriyorlar.Böyle bir hataya düşme derim.

MelihH34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2021, 22:33:50 »
Protezdir büyük olasılıkla, artık normal saça yakın protezler üretiliyor.Örneğin Selami Şahin ve Coşkun Sabah da protez kullanıyor.Ayrıca sanatçı yaptırdı diye o merkezi seçme çünkü sanatçıyı yem olarak kullanıyorlar.Gel size saç ekelim diyorlar ve ekimine özeniyorlar ama onu görüp ektirmeye gelenleri kasap gibi  saçlarını doğrayıp doğrayıp  göndriyorlar.Böyle bir hataya düşme derim.

yok hocam ben sadece meraktan soruyorum dizisini ne zaman seyretsem saçları hep gözüme takılıyor saç ekimini acaba kime yaptırdı diye içimden geçirmeden duramıyorum  :)

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2021, 23:37:16 »
bir ara bende çok merak ettim. saç ekimi camiasında bu işleri iyi bilen bir arkadaşıma sordum oktay kaynarca arenamed serkan aygına ektirdi dedi ama gizli kalmasını istediği için ekim merkezi bu bilgiyi veremiyormuş dedi yani anlaşılan eken arenamed ise bunu kullanması söz konusu değilmiş .
bu konuda helal olsun adama söylenenler doğru ise bence ekim yaptıran ünlülerin bu şekilde prensipli davranıp oktay kaynarca gibi gizlilik anlaşması yapması lazım .sonuçta memlekette onca cahil insan var ünlü ektirdiyse bu iş tamamdır diyip sazan gibi atlayan bir sürü insan var ,herhangi kötü bir sonuçta onlarında  vebaline almamak  lazım.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2021, 00:43:00 »
Aranemed ekimine hiç benzemiyor...onlar genelde öne ip gibi diziyorlar...arda kuralda olduğu gibi...ya da kaleci Rüştü Reçber gibi...

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2021, 00:51:55 »
Aranamed serkan Aydın kendisi ekmiş iyi biliyorum dizide çalışan yakın arkadaşım var kısaca aranamed ekimi
hatta iki ekim yaptırdı ikinci ekim sıklaştırma ikisi de Aranamed

sinan1984

• Full Member
« Yanıtla #6 : 04 Ocak 2021, 00:55:43 »
Bende Aranamed diye biliyorum serkan aydın instagramında paylaşmıştı

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 04 Ocak 2021, 12:06:35 »
Oktay kaynarcanın saçları özellikle bu yıl çok iyi gözüküyor geçen senelerde böyle değildi.bildiğim kadarıyla iki ekim yaptırdı ama son yaptırdığı ekim cidden güzel olmuş.

yasaksevdam34

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 04 Ocak 2021, 18:55:02 »
 Arenamed gibi duruyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 04 Ocak 2021, 20:32:07 »
Oktay kaynarca nın saçları ve sakalı adamı baya karizma yaptı
Global Moderator

froytabi

• Full Member
  • serkan aygın saç ekimi
« Yanıtla #10 : 04 Ocak 2021, 22:10:25 »
bu tip ünlü ekimlerinin tamamen sponsor ekim olduğunu düşünüyorum.klinik iyi ve ya kötüdür onu bilemem,ama ünlü biri orada saç ektirmiş diye geniş bir araştırma yapmadan saç ektirmek ne kadar doğru onu da bilemem. ;D
-60 gün Xpecia(şuan Perfectil)
-120den itibaren Rogaine Foam %5
-Biotin 5000
-D3K2
-Dax Supergro

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 04 Ocak 2021, 22:13:07 »
Arenamed gibi duruyor

güzel ekmiş adam valla

ferrarisini_satan_kel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 05 Ocak 2021, 01:07:09 »
Araştırmaya bile gerek yok adam ünlüyse arenamede ektirmiştir bu kadar basit daha bunun nesini araştıyorsunuz anlamıyorum.
Ünlü olupta arenamed değilde başka yere ektirenmi var ben hiç duymadım adam bütün camiayı ele geçirmiş.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 05 Ocak 2021, 09:48:19 »
Saçında topik var arkadaşlar
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 05 Ocak 2021, 15:47:43 »
Arkadaşlar saçları doğal duruyor fakat oldukça çok seyrek takip edenler bilir.o yüzden toppik tarzı şeyler kullanıyor.

Facebook Twitter Instagram