Gönderen Konu: Saçlar kısa diye mi böyle seyrek gözüküyor?  (Okunma sayısı 2260 defa)

emremash

• Yeni üye
  • *
Saçlar kısa diye mi böyle seyrek gözüküyor?
« : 06 Ocak 2021, 00:37:37 »
Abiler çok konu açtım ama 2-3 gündür aşırı kafama takılıyor. Saçım aynadan bakınca çok seyrek gözükmeye başladı. Saçlarımı 3e vurmadan önceki hali böyle, kasım sonu. Aradan 1.5 ay geçti ve şu anki görüntü alttakiler gibi. Saç çok seyrekleşmiş mi yoksa görüntü normal mi?

Gregor59

• Hero Member
Ynt: Saçlar kısa diye mi böyle seyrek gözüküyor?
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2021, 00:45:59 »
Gitmiş kardeşim saçlar

emremash

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2021, 01:04:08 »
Gitmiş kardeşim saçlar
Bakalım hocam uykumu düzenleyip besinlere dikkat edicem aynı uzunluğa geldiğinde anlaşılır ne olduğu.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2021, 02:12:38 »
Krdesim teleas yapma sacın iyi güzel kusayken öyle görülebilir tedavi yap etken toparlanacak saç hafif seyrelme yasamıssın bu kadar stresten olabilir kafaya takma tedavi uygula xpecia 2 tablet gunde kerozan olabilir perfectil  olabilir sacın 6aya cok guzel bir sonu c alırsın sabır panik yok stres yok aynalara bakmak yok sürekli  okeyyyy
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2021, 02:18:07 »
Bence yasina gore cokta agresif dokulmen oldugu soylenemez. İyi yani. 30 a kadar goturur bence.  Ama tepe sanki seyrelmis ufaktan o kafami karistirdi. Sac telin ince, ince telli saclar kisayken boyle gozukebiliyor ve sac rengin acik.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

emremash

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2021, 03:18:37 »
Bence yasina gore cokta agresif dokulmen oldugu soylenemez. İyi yani. 30 a kadar goturur bence.  Ama tepe sanki seyrelmis ufaktan o kafami karistirdi. Sac telin ince, ince telli saclar kisayken boyle gozukebiliyor ve sac rengin acik.

Hocam evet saç telim çok ince ve çocukluğumdan beri seyrek yapıda zaten, 16-17 yaşımdaykende berberler hep saçın çok seyrek derlerdi.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 06 Ocak 2021, 03:49:46 »
Önlerde aga belirtisi var içeri doğru silikleşmeye başlamış, arkalar normal o çekim açısında, o kısalıkta saç fotoğrafa yansımaz. Önlerden endişelen. Yaş kaç bu arada?
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

emremash

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 06 Ocak 2021, 04:24:12 »
Önlerde aga belirtisi var içeri doğru silikleşmeye başlamış, arkalar normal o çekim açısında, o kısalıkta saç fotoğrafa yansımaz. Önlerden endişelen. Yaş kaç bu arada?
23 hocam. Önlere bakıyorum eski fotoğraflara oranla çok çok açılma yok. Tabi 18 yaşıma oranla 1-2 cmlik gerileme mevcut ancak yaşla da doğru orantılı şakaklar gerilermiş zaten. İlk fotoğraf aralık başı,yan profil olan yaklaşık 1-1.5 sene öncesi.

emremash

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 06 Ocak 2021, 04:28:35 »
Hocam bide son 2 aydır uyku düzenim çok bozuk, haliyle beslenme düzenimde bozuldu. Sabah uyuyup öğleden sonra uyanıyorum, bunun da dökülmeye etkisi olur mu? Toparlanabilir mi düzenli uyku düzenli beslenmeyle birlikte?

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 06 Ocak 2021, 13:46:20 »
Hocam bide son 2 aydır uyku düzenim çok bozuk, haliyle beslenme düzenimde bozuldu. Sabah uyuyup öğleden sonra uyanıyorum, bunun da dökülmeye etkisi olur mu? Toparlanabilir mi düzenli uyku düzenli beslenmeyle birlikte?
Hiçbirimizin uyku düzeni kalmadı ki :)

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 06 Ocak 2021, 14:18:57 »
duzenli uyuyalım tedavimizi uygulayalım sabırlı olalım 6 aydan sonra gelismelere hayran kalalım cok basit.
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 06 Ocak 2021, 15:09:57 »
duzenli uyuyalım tedavimizi uygulayalım sabırlı olalım 6 aydan sonra gelismelere hayran kalalım cok basit.
hocam xpecia yı aldım.
günde 2 xpecia, solgar biotin ve b12 vitamini kullanıyorum.
haftada 1 dermaroller ypaacağım.

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 06 Ocak 2021, 15:15:53 »
hocam xpecia yı aldım.
günde 2 xpecia, solgar biotin ve b12 vitamini kullanıyorum.
haftada 1 dermaroller ypaacağım.
      cok degil sabret  birde bak oralminoxidilci arkadas bir masaj teknigi paylastı onuda banyoda  uygula    6 ay sabret bak bunu ozellikle diyorum 6 ay birsey bekleme gelismeler sonra olacak  cok guzel sonuc alırsın insaallah solgar biotin i bırak bence xpeciada aldıgın iki hapta toplam biotin ihtiyacı var 5mg  buna vercegin parayla kerozan al o daaha iyi b12 de var cok vitamin var onun icinde kıs gunlerindeyiz d vitaminide var gunesten alamadıgımız vitamin  gunde 1 tane al  daha faydalı ve multivitamin cok iyi minerallerde var ben cok begeniyorum onu kullanırsan daha iyi olur senin icin   sonuclar harika olacak senin icin
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 06 Ocak 2021, 16:37:35 »
      cok degil sabret  birde bak oralminoxidilci arkadas bir masaj teknigi paylastı onuda banyoda  uygula    6 ay sabret bak bunu ozellikle diyorum 6 ay birsey bekleme gelismeler sonra olacak  cok guzel sonuc alırsın insaallah solgar biotin i bırak bence xpeciada aldıgın iki hapta toplam biotin ihtiyacı var 5mg  buna vercegin parayla kerozan al o daaha iyi b12 de var cok vitamin var onun icinde kıs gunlerindeyiz d vitaminide var gunesten alamadıgımız vitamin  gunde 1 tane al  daha faydalı ve multivitamin cok iyi minerallerde var ben cok begeniyorum onu kullanırsan daha iyi olur senin icin   sonuclar harika olacak senin icin
Hocam çok güzel konuşuyorsun. İnşallah düzelecek.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 06 Ocak 2021, 16:47:01 »
Bariz erkek tipi saç dökülmesi var...önler kırık ve seyrelmiş...ayrıca cansizlasmış...uzunluk veya kısalıkla alakası yok...kabullenin ve dökülmeyi ertelemeye çalışın...zaten dökülme olmasa bu sitede niye gezesiniz...

Facebook Twitter Instagram