Gönderen Konu: Minoxidil fiyatları  (Okunma sayısı 2559 defa)

ahmetbird

• Full Member
Minoxidil fiyatları
« : 08 Ocak 2021, 20:32:28 »
Arkadaşlar bu ülkede artık minoxidil kullanmak bile haram oldu geçen ay 100 liraya aldığım androvium %5 şu an 145 lira olmuş
Ham maddesini temin etmek zor mu, gramaj fiyatı pahalı mı ve ya temin ettik diyelim kendimiz yapsak zor olur mu?

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Minoxidil fiyatları
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2021, 21:16:35 »
 minoxidili ben internetten alıom.yarı fiyatına satıyorlar hep değişik değişik sitelerden alıom nerde ucuz bulursam yıllardır sorun çıkmadı netten al
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2021, 22:36:25 »
Arkadaşlar bu ülkede artık minoxidil kullanmak bile haram oldu geçen ay 100 liraya aldığım androvium %5 şu an 145 lira olmuş
Ham maddesini temin etmek zor mu, gramaj fiyatı pahalı mı ve ya temin ettik diyelim kendimiz yapsak zor olur mu?
ekim yapmak zorunda kalsınlar diye fiyatımı uçuruyorlar ne

Keloğlan30

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2021, 22:45:27 »
minoxil nette satışı yasak değilmiydi? ben mi yanlış biliyorum yoksa?

ahmetbird

• Full Member
« Yanıtla #4 : 08 Ocak 2021, 23:03:27 »
minoxil nette satışı yasak değilmiydi? ben mi yanlış biliyorum yoksa?

Çoğu sitede satışı var minoxil markası kullanmak istemiyorum 2 tanesi 150 tl alınabilir seviyede. En ucuzu bioxinin diğer fiyatlarla karşılaştırınca ucuz olması tabi güzel ama güvenilirliği ne kadar diğer markaların ortalama fiyatı 60 70 tl olsa belki düşünülebilir ama maalesef diğerleri pahalı olunca ucuz etin yahnisi yenmez mantığı devreye giriyor. Alopexy-t alınabilir, bir sitede 70 tl ye o da ne zamana kadar 70 tl kalır bilinmez 2 3 haftaya çekerler 100tl nin üstüne stoğundaki son ürünleri satıyor muhtemel geri kalan diğer sitelerde 3'lü set. Androvium'da aynı fiyat bazlarında 120tl 10 tl falan kargo derken eczane fiyatına çıkıyor. Yani kendim yapabilsem ne kadara patlar falan merak ediyorum gereksiz fiyat artışlarından dolayı para kazandırasım gelmiyor artık.
Akşamları 10 fıs minoxidil-(Başlangıç 26 Eylül 2019)

Sawpoo Şampuan
Konazol Şampuan (haftada 2 gün)

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 08 Ocak 2021, 23:09:46 »
  Emegine parana degseydi        sana soylerdim kesinlikle yap diye ama hic bir insanogluna bu illete bulasmayı onermiyorum para tuzagı zaman tuzagı  insan saglıgına zarar vermekten baska saca zararından baska hic bir halta yaramaz.   
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 08 Ocak 2021, 23:10:56 »
Çin'den direk toz şeklinde alırsan ucuza gelir diye düşünüyorum
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

ahmetbird

• Full Member
« Yanıtla #7 : 08 Ocak 2021, 23:21:18 »
Çin'den direk toz şeklinde alırsan ucuza gelir diye düşünüyorum

Forumda temin eden birileri varsa bilmek isterim.

Sawpoo Şampuan

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 09 Ocak 2021, 00:29:23 »
Çoğu sitede satışı var minoxil markası kullanmak istemiyorum 2 tanesi 150 tl alınabilir seviyede. En ucuzu bioxinin diğer fiyatlarla karşılaştırınca ucuz olması tabi güzel ama güvenilirliği ne kadar diğer markaların ortalama fiyatı 60 70 tl olsa belki düşünülebilir ama maalesef diğerleri pahalı olunca ucuz etin yahnisi yenmez mantığı devreye giriyor. Alopexy-t alınabilir, bir sitede 70 tl ye o da ne zamana kadar 70 tl kalır bilinmez 2 3 haftaya çekerler 100tl nin üstüne stoğundaki son ürünleri satıyor muhtemel geri kalan diğer sitelerde 3'lü set. Androvium'da aynı fiyat bazlarında 120tl 10 tl falan kargo derken eczane fiyatına çıkıyor. Yani kendim yapabilsem ne kadara patlar falan merak ediyorum gereksiz fiyat artışlarından dolayı para kazandırasım gelmiyor artık.
Oho 70 tlmi ben 83 tlye aldım diye seviniyorum çok araştırdım en uygun buydu aldıktan bir gün sonra fiyat 100 oldu

ahmetbird

• Full Member
« Yanıtla #9 : 09 Ocak 2021, 01:29:05 »
Oho 70 tlmi ben 83 tlye aldım diye seviniyorum çok araştırdım en uygun buydu aldıktan bir gün sonra fiyat 100 oldu

Valla içim acıdı 145 tl androviuma bayılınca 2 tane alırdım resmen alopexy

Sawpoo Şampuan

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 09 Ocak 2021, 01:42:07 »
Valla içim acıdı 145 tl androviuma bayılınca 2 tane alırdım resmen alopexy
Bu ilaçları kullanırken bırakmamak lazım ben 6 ay kullandım kombo etki aldım süperdi finasa geçince bıraktım nw 2 oldum süperdi finas yağlanma yapınca telaşla bıraktım 1.5 yıldır ne minox ne finas kullandım kazandıklarımı hepsini kaybettim 1.5 yılda şimdi tekrar minoxa başladım

kreca100

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 09 Ocak 2021, 02:15:10 »
İnternetten alırken hep şüpheci yaklaştım sahte olabilir mi diye, gün gün detay fotoğraflarla gelişimi takip ettim her siparişimde. Artık sahte olabilir şüphesine düşüp kontrol ettirme ihtimali bile kalmadı benim için, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz internetten fakat son kullanma tarihine dikkat edip en yakın tarihli olanı almaya çalışın. Bu arada kullanmaya başladığımdan beri günde 4-5 fısı geçmiyorum 2 aydan uzun sürüyor bir şişeyi bitirmem. 75 lira civarına geliyor 2 aylık kullanım

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 09 Ocak 2021, 07:28:48 »
İnternetten alırken hep şüpheci yaklaştım sahte olabilir mi diye, gün gün detay fotoğraflarla gelişimi takip ettim her siparişimde. Artık sahte olabilir şüphesine düşüp kontrol ettirme ihtimali bile kalmadı benim için, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz internetten fakat son kullanma tarihine dikkat edip en yakın tarihli olanı almaya çalışın. Bu arada kullanmaya başladığımdan beri günde 4-5 fısı geçmiyorum 2 aydan uzun sürüyor bir şişeyi bitirmem. 75 lira civarına geliyor 2 aylık kullanım

4-5 fıs tüm kafa derisine nasıl yetiyor? Ön şakak orta ve tepe? Bana 8 fıs bile yeterli gelmiyor:) 3.5 yıldır alopexy t minoksidil kullanıyorum ama hiç netten almadım hep çekindim riske etmek istemedim. İnternetten alabilecek cesaretim hala yok. Sözlerin bana biraz cesaret versin :)
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

ahmetbird

• Full Member
« Yanıtla #13 : 09 Ocak 2021, 10:36:36 »
Bu ilaçları kullanırken bırakmamak lazım ben 6 ay kullandım kombo etki aldım süperdi finasa geçince bıraktım nw 2 oldum süperdi finas yağlanma yapınca telaşla bıraktım 1.5 yıldır ne minox ne finas kullandım kazandıklarımı hepsini kaybettim 1.5 yılda şimdi tekrar minoxa başladım

1.5 sene olucak zaten bırakmayı düşünmüyorum o yüzden tepkim bu fiyatlara.

4-5 fıs tüm kafa derisine nasıl yetiyor? Ön şakak orta ve tepe? Bana 8 fıs bile yeterli gelmiyor:) 3.5 yıldır alopexy t minoksidil kullanıyorum ama hiç netten almadım hep çekindim riske etmek istemedim. İnternetten alabilecek cesaretim hala yok. Sözlerin bana biraz cesaret versin :)

sabah akşam 5 fıs şeklinde bende yedirmekte zorlanıyorum bi fıs atıyorum kafayı sağa sola arkaya eğerek akmasını sağlıyorum anca o şekil 8 9 fıs yapınca kaşıntı yapıyor geceleri.

Sawpoo Şampuan

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 09 Ocak 2021, 13:56:54 »
1.5 sene olucak zaten bırakmayı düşünmüyorum o yüzden tepkim bu fiyatlara.

sabah akşam 5 fıs şeklinde bende yedirmekte zorlanıyorum bi fıs atıyorum kafayı sağa sola arkaya eğerek akmasını sağlıyorum anca o şekil 8 9 fıs yapınca kaşıntı yapıyor geceleri.

Hacım damlalıkla kullanım daha rahat olmaz mı? Saçlar uzunsa, tellere daha az ulaşır diye düşünüyorum. Belki şırınga da bir başta metod olabilir.

Ben kullandığım tüm losyonları şırınga ile kullanıyorum, el alışınca rahat oluyor.

Facebook Twitter Instagram