Gönderen Konu: Ankara Saç Ekimi Şahin ÇELİK'le ilgili  (Okunma sayısı 1763 defa)

ibrhmmccrr

• Yeni üye
  • *
Ankara Saç Ekimi Şahin ÇELİK'le ilgili
« : 08 Ocak 2021, 21:31:50 »
arkadaşlar saç ektirmeyi ve bu işlemi Ankarada yapmayı düşünüyorum kendim izmirde ikamet ediyorum ama ailem orada yaşıyor yanlarına gidip orada yaptırmayı düşünüyorum. İzmirdense Ankara ağır bastı. Fakat şöyle bir sorum var; Şahin hocadan genel itibariyle bi memnuniyet var fakat Şahin hocanın ekimlerinde bir şey dikkatimi çekiyor; çok fazla kararma ve morarma oluyor ilk başlarda ve bu durum biraz tedirgin etti beni çevremde de var ektirenler fakat böyle görüntü cok görmedim, hatta forumda bi iki konuda adı şu an aklıma gelmiyor ama görüntüde ondan süphelenen arkadaşlar olmuştu fakat sonraki süreçte sorun olmadı sanırım. bu neden oluyor ve neyle alakalı sizde dikkat ettiniz mi

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
Ynt: Ankara Saç Ekimi Şahin ÇELİK'le ilgili
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2021, 22:38:22 »
Dediğin konuda benimde tereddütlerim vardi.Ekim işlemi bittikten sonra baticon tarzı kırmızı renkli bir  losyon sürüyor Şahin bey  o yüzden öyle bir görüntü oluşuyor hatta kendisini bu konuda da uyardım ama sağlıklı bir ekim olması için sürülmesi gerekir dedi.
  • Ekim Tarihi: 22.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin ÇELİK
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20286.0

TAKVİYELER

Venatura Omega 3 Trigliserid Formlu günde 2 kapsül
Venatura D3 K2 günde 15 damla (D vitamini)
Çiğ Badem günde bir avuç
Taze sıkılmış nar suyu günde bir bardak
Limonlu su günde 2 litre
Evocapil Plus günde 2 kapsül

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2021, 02:28:42 »
Kurumuş kan bu gibi durumlarda insanlar biraz panik yapıyor şahin beyin ekimleri gayet kaliteli ve fiyat performans olarak güzel gayet.
Global Moderator

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2021, 03:26:37 »
Hiç tereddüt etmeden gidilecek ekimcilerden biri, için rahat olsun, pişman olmazsın.

Facebook Twitter Instagram