Gönderen Konu: Lifehair Ankara Şahin Çelik Saç Ekimi 24.11.2020 (Yaş:35 Greft:4100)  (Okunma sayısı 9051 defa)

Sunshine

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar merhabalar,

Saç ekimim 24.11.2020 tarihinde Lifehair Ankara Şahin Çelik Bey ve ekibi tarafından yapıldı. Sabah form okuma ve imzalama, saç tıraşı ve fotoğraf alma işlemleri sonrasında saat 11:30 gibi başlayan operasyon akşam 18:00'de sona erdi. Ekim öncesindeki, ekim sırasındaki ve sonrasındaki samimiyet, bilgilendirme, ilgi ve alaka için Lifehair Ankara ailesine teşekkür ederim. Saç çizgisi belirleme, greft alma ve ekim alanı hazırlama işlemlerini yapan Şahin Bey'e, karşılama, saç tıraşı ve anestezi işlemlerini yapan Ergin Bey'e ve greft ekim işlemini yapan Nihan Hanım, Çiğdem Hanım ve Elif Hanım'a tekrar teşekkür etmek istiyorum.

İşleme başlamadan önce koldan damar yolu açılarak serum verildi. Basınçlı ve enjektörlü anestezi işlemleri sırasındaki ufak acı dışında problemsiz bir işlem gerçekleşti. İki buçuk saat kadar yüz üstü yatılması gerekiyor ancak inanın zaman normalden daha hızlı akıyor ve hiç ağrı sızı hissetmiyorsunuz.

İlk akşam saç derisi altına enjekte edilen serum sıvısı yavaş yavaş donör bölgeden dışarıya çıkıyor. Bu nedenle ilk iki akşam yastığınızın üzerine gözden çıkarabileceğiniz bir örtü ya da havlu sermenizi tavsiye ederim. Ben daha rahat bir uyku için 70 TL'ye visco boyun yastığı aldım ve inanılmaz faydasını gördüm. ilk 10 günkü kritik süreçte daha rahat uyumamı sağladı  ve sağa sola dönmemi engelledi diyebilirim. Ben biraz aceleyle almıştım, medikalcilerden daha uygun fiyata bulabileceğinizi düşünüyorum.

Bir aksilik olmazsa tüm süreci sizlerle paylaşmak istiyorum ve değerli yorumlarınızı bekliyorum dostlarım.

Bu güzel ortamı hazırladıkları için Hintell ve bu forumda emeği olan herkese bir kez daha teşekkür ediyorum.

Leonidas

• Hero Member
Hayırlı olsun fotoları paylaşırsanız daha iyi olur

Sunshine

• Yeni üye
  • *
2. gün
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2020, 17:26:03 Gönderen: Sunshine »
  • Ekim Tarihi: 24.11.2020
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Ankara
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 35

Sunshine

• Yeni üye
  • *
3. Gün ilk yıkama sonrasındaki fotoğraflar
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 35

Sunshine

• Yeni üye
  • *
10. gün kabuk dökümünden sonraki fotoğraflar
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 35

Sunshine

• Yeni üye
  • *
Ekim yaptıracak arkadaşların almasını tavsiye ettiğim yastıkla tanıştırayım  :)
şişirmeli yastıklar da iş görür ancak sıkıntılı ilk günleri daha kolay atlatabilmek için visco yastığı öneririm arkadaşlar.
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 35

Sunshine

• Yeni üye
  • *
şu anda 22. günümdeyim arkadaşlar. 18. günde başlayan şok dökülme çok sert vurdu, kırdı geçirdi kısa sürede  :)
neyse, sonu güzel olur inşallah diyelim.

değerli yorumlarınızı beklerim.
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 35

Leonidas

• Hero Member
Planlama güzel gayet sık bir Ekim yaş olarak da avantaj hayırlı olsun takipteyim

123

• Yeni üye
  • *
Ekiminiz güzel duruyor umarım sonuç istediğiniz gibi olsun

Sunshine

• Yeni üye
  • *
Planlama güzel gayet sık bir Ekim yaş olarak da avantaj hayırlı olsun takipteyim

Güzel yorumun için teşekkürler dostum.
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 35

Sunshine

• Yeni üye
  • *
Ekiminiz güzel duruyor umarım sonuç istediğiniz gibi olsun

Çok teşekkür ederim, umarım herkes istediği sonuçları kısa sürede alır.
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 35

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saç ekiminiz hayırlı olsun planlama ve ön çizginiz güzel  22 gün şok sökülmeniz de başlamış görünüyor geçmiş olsun başarılı bir sonuç almanızı dilerim.
Global Moderator

Sunshine

• Yeni üye
  • *
Saç ekiminiz hayırlı olsun planlama ve ön çizginiz güzel  22 gün şok sökülmeniz de başlamış görünüyor geçmiş olsun başarılı bir sonuç almanızı dilerim.

Teşekkür ederim Hintell, süreç içerisinde değerli yorumlarını bekliyor olacağım :)
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 35

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim Hintell, süreç içerisinde değerli yorumlarını bekliyor olacağım :)

Takip ediyorum her ekimi forumda merak etme süreçleri zamanında paylaş yeter dostum
Global Moderator

Sunshine

• Yeni üye
  • *
Ekim merkezim şok dökülme günlerinde 15-20 defa parmak içi ile masaj yapmamı önerdi. Kan hareketini arttırdığı için faydalı olduğunu düşünüyorum ama şok dökülmeyi de çok hızlandırdı. Her masajda onlarca saç dökülüyor. Sizin düşüncenizi de merak ediyorum dostlar, bu aşamada masajın faydası hakkında bilgi verebilecek olan var mıdır?
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 35

Facebook Twitter Instagram