Gönderen Konu: LifeHair Ankara Şahin Çelik - 4200 Greft Saç Ekimi - 25 Ekim 2021 -38 Yaş  (Okunma sayısı 6862 defa)

meemsa

• Full Member
Öncelikle bu siteyi kuran Hintell Bey ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu forum sayesinde isabetli bir tercih yaparak saç ektirme şansına sahip oldum. Bu sebepten saç ekim sürecimi paylaşmamın bir borç olduğunu ve ileride saç ekimi yaptıracaklara sürecimi anlatmak için bu paylaşımı yapmaya karar verdim.

Bu site sayesinde Şahin Çelik ve ekibi hakkında olumlu izlenimler edinerek canlı muayene bile olmadan ekimi orada yaptırmak istediğimi söyleyerek Ergin Bey'den 25.10.2021 tarihine saç ekimi işlemine randevu aldım. Süreç öncesinden başlayarak bugüne kadar iletişimi sağlayan ve en ufak sualimde bile yakından ilgilenen Ergin Bey'in yaklaşımları da, bu merkezin her türlü sorununuzla  her zaman yakından ilgileneciğinin en net göstergesidir.

Yapılan muayenenin ardından açık alanın fazla olduğu ve tek ekimle açık alanların kapanamayacağı Şahin Bey tarafından bana söylendi. Donör bölgeden 8000 greft saçın rahat çıkabileceği söylendi. Daha önce görüştüğüm üç yerde zaten aynısını söylemişti. Böylelikle ilk ekimde tepe bölgesine kadar olan yerin ekimi için 25.10.2021 tarihine karar verdik. Sonradan ikinci ekim planlanacak.

Operasyonda kanal açma ve donör bölgeden greft alma işlemi Şahin Bey tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Saç ekim işlemleride saç ekim uzmanları tarafında sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Operasyon günü tüm ekip muazzam bir ilgi gösterip saç ekiminin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için çok büyük bir çaba gösterdiler. Bu vesileyle Şahin Bey'e, Ergin Bey'e ve tüm ekibe teşekkür ediyorum.

Bu merkezde insan hayatı kesinlike çok değerli. Herşeyden önce insan hayatına değer veriliyor ve ekimin kusursuz geçmesi için tüm detaylar bir nakış gibi işleniyor. Şahin Bey en ufak detayları bile gözünden kaçırmıyor.

Bugün operasyonun 4. günü sona erdi. Dün ilk yıkama işlemi tamamlandı. Şu ana kadar olumsuz olabilecek bir durum saptanmadı.

meemsa

• Full Member
Resimleri devamı...
  • Ekim Tarihi: 25.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi LifeHair Ankara Sahin Celik
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi Evocapil Tablet

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekiminiz umarım güzel sonuç olur biraz morarma var sanki ? şahin bey bir uyarıda bulundu mu ?

ÖN ÇİZGİ VE EKİM PLANLAMASI gayet güzel umarım mutlu eder sonuç geçmiş olsun
Global Moderator

meemsa

• Full Member
Moraran noktaya dokundu ve aci hissedip hissetmedigimi sordu. Aci hissetmedim. Kendisi yakindan takip ediyor gunluk resim paylasmami istedi.
Morarmayi ilk yikama oncesine kadar ben farketmemistim kendisi farketti. Eger morarma artsarsa mutlaka haberim olsun dedi. Benim gozlemim azalma olduguna yonelik.
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 38

meemsa

• Full Member
Hayırlı olsun saç ekiminiz umarım güzel sonuç olur biraz morarma var sanki ? şahin bey bir uyarıda bulundu mu ?

ÖN ÇİZGİ VE EKİM PLANLAMASI gayet güzel umarım mutlu eder sonuç geçmiş olsun

Ilk yikama gunu Moraran noktaya dokundu ve aci hissedip hissetmedigimi sordu. Aci hissetmedim. Kendisi yakindan takip ediyor gunluk resim paylasmami istedi.
Morarmayi ilk yikama oncesine kadar ben farketmemistim kendisi farketti. Eger morarma artsarsa mutlaka haberim olsun dedi. Benim gozlemim azalma olduguna yonelik.
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 38

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
anladım hocam umarım sorun olmadan geçer bu süreç hayırlısı olsun azalma varsa güzel haber
Global Moderator

meemsa

• Full Member
Ekim işleminin üstünden tam bir hafta geçti. Geçtiğimiz çarşamba günü ekim merkezinde ilk yıkama yapılmıştı. Bugün 6. yıkamayı yaptım.
Donör bölgede yanma ve batma ağrıları oluyor. Bu ağrılarıda  ağrı kesicilerler ile atlatmaya çalışıyorum.

• Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 38

meemsa

• Full Member
Kabuk dökümü tamamlandı ve bugün sac ekiminin 12. günü.
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2021, 11:33:00 Gönderen: meemsa »
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 38

meemsa

• Full Member
Merhaba Arkadaşlar,
Bir aylık süreç tamamlandı. Şu an şok dökülme süreci devam ediyor. Ekim merkezinin tavsiyesi üzerine Prozinc Plus şampuana başladım. Evocapil tabletde günde 1 tane alıyorum.
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 38

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Selamlar kabuk sonrası görüntü çok güzel maşallah sağlıklı gayet saç yönleride çok güzel
Umarım güzel sonuç olur şok dökülmede başlamış.
Global Moderator

heprotar

• Sr. Member
Ekim bölgesi canlı görüntü ve kızarıklık bence olumlu bir sinyal ,erken çıkar bu saçlar.

meemsa

• Full Member
Merhaba Arkadaşlar,
Üç aylık süreç tamamlandı. Şu an itibariyle gidişattan memnunum.
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 38

meemsa

• Full Member
3 aylık süreç
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2022, 21:41:45 Gönderen: meemsa »
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 38

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Yavaş yavaş hareketlenmeler başlar yakında inşallah hocam. Inşallah güpgür saça sahip olursunuz.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Leonidas

• Hero Member
Hocam selamlar geçmiş olsun şimdi çıkışlar daha yeni başlayacak bundan sonrası beklemek sabır diliyorum ekim güzel

Facebook Twitter Instagram