Gönderen Konu: Sizce, Foruma gelmesi gereken özellikler ?  (Okunma sayısı 1040 defa)

Xeth

• Hero Member
Ynt: Sizce, Foruma gelmesi gereken özellikler ?
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2021, 21:02:22 »
Tedavi uygulayan üyelerin öncesi ve sonrasının paylaşıldığı bir sekme çok iyi olurdu. Ümit olması açısından
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

ThinBald

• Full Member
« Yanıtla #2 : 09 Ocak 2021, 21:09:54 »
Tedaviler için ayrı konu HairLossTalkta ki gibi mesela büyüme uyarıcılar için ayrı, anti androjenler için ayrı, anti inflamayuvarlar için ayrı gibi.
Ketoral ketokonazol %2 Şampuan iki günde bir

Ketoralin saçı yıpratmaması için gliss ultimate oil elixir bakım spreyi

Dermastamp 1.5 mm hafta da bir

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Ocak 2021, 21:15:41 »
Konu editleme
Resim kaldırma
Bağış kutusu(atıp atmamak mesele değil ama durması lazım sonuçta çok fazla kişi giriyor)
vb vb

Saçma sapan niteliksiz belirsiz net olmayan kapalı ortam ters ışık gibi fotoğrafları otomatik algılayıp engelleyen bir özellik eklenmeli..

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Ocak 2021, 21:33:40 »
Saçma sapan niteliksiz belirsiz net olmayan kapalı ortam ters ışık gibi fotoğrafları otomatik algılayıp engelleyen bir özellik eklenmeli..
+1

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 09 Ocak 2021, 22:03:54 »
 net olmayan resimlerle troller otomatik engellenmeli
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 09 Ocak 2021, 22:29:09 »
Bence
-Mesajlara beğeni özelligi gelmeli
-Medikal Tedaviler bölümünde losyon veya spreylerin isimleriyle başlıklar olursa insanlar kullanmak istedigi losyonu ya da spreyi o başlık altındaki konulardan ulaşarak daha rahat öğrenebilir
-Medikal tedavilerde başarıya ulaşmış kişilerin sonuçları ayrı bir başlık altında paylaşılabilir bir çok yabancı forumda var
bunlar gelirse çok güzel olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 09 Ocak 2021, 22:35:14 »
Bence
-Mesajlara beğeni özelligi gelmeli
-Medikal Tedaviler bölümünde losyon veya spreylerin isimleriyle başlıklar olursa insanlar kullanmak istedigi losyonu ya da spreyi o başlık altındaki konulardan ulaşarak daha rahat öğrenebilir
-Medikal tedavilerde başarıya ulaşmış kişilerin sonuçları ayrı bir başlık altında paylaşılabilir bir çok yabancı forumda var
bunlar gelirse çok güzel olur.

30 kişilik bir ekip kurarsak yaparız kardeşim bunları kolay yani daha forumu kullanan üyelerde dahil doğru bölüme konu açmıyor her gün gerek konuları sildiğim gerekse doğru bölüme taşıdığım halde.

Ama artık siliyorum çünkü taşıdıkça devam ediyor
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2021, 14:28:50 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 10 Ocak 2021, 15:18:44 »
30 kişilik bir ekip kurarsak yaparız kardeşim bunları kolay yani daha forumu kullanan üyelerde dahil doğru bölüme konu açmıyor her gün gerek konuları sildiğim gerekse doğru bölüme taşıdığım halde.

Ama artık siliyorum çünkü taşıdıkça devam ediyor
En iyisini yapıyosun hocam bir de eğer sitede düzenlemeye giderseniz bir gün ekim sonuçları bölümünde başlıkta yaş yazmalarınıda ayarlarsanız çok iyi olur herkes yazmıyo ve ekim yaptırcak kisiler genellikle kendi yaşıtlarına ya da yaş olarak yakın kisilere bakmak istiyolar o yuzden her konuya bakmak zorunda kalınıyo duzenlemeye gidilirse ona da bi el atıverirseniz çok yararlı olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 10 Ocak 2021, 15:21:05 »
En iyisini yapıyosun hocam bir de eğer sitede düzenlemeye giderseniz bir gün ekim sonuçları bölümünde başlıkta yaş yazmalarınıda ayarlarsanız çok iyi olur herkes yazmıyo ve ekim yaptırcak kisiler genellikle kendi yaşıtlarına ya da yaş olarak yakın kisilere bakmak istiyolar o yuzden her konuya bakmak zorunda kalınıyo duzenlemeye gidilirse ona da bi el atıverirseniz çok yararlı olur

Profiller de ayarladık yaş ilaç merkez adı vs
Global Moderator

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #10 : 10 Ocak 2021, 15:24:01 »

benim favorim , arac icinde günes gözlügü ile  8)

babacan

• Full Member
« Yanıtla #11 : 10 Ocak 2021, 16:39:30 »
adamlar işinin gücünün yanında elinden geldiği kadar şu forumu yönetiyor bence haksızlık etmeyelim kolay işler değil bir de merkezlerin avukatlarıyla boğuşuyorlar.

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 10 Ocak 2021, 18:05:18 »
adamlar işinin gücünün yanında elinden geldiği kadar şu forumu yönetiyor bence haksızlık etmeyelim kolay işler değil bir de merkezlerin avukatlarıyla boğuşuyorlar.
Ben katılmıyorum sonuçta bu konuyu açan arkadaşın amacı siteyi kötülemek için değil daha iyi olması icin neler eklenebilir diye açtığını düşünüyorum. Sonuçta yerinde saymak geriye düşmek demektir misal yeni bir ekim teknigi gelistirildi diyelim şimdi merkezler bu yeni ekim sistemini uygulamazlarsa ne olur yerinde saymış olur ve geriye düşer burdada amaç sitenin daha verimli olması için neler eklenebilir konusu yani amaç siteye haksızlık etmek için değil. Ki heralde saç konusunda ülkede ki en verimli sayfa ve admini de yanlış hatırlamıyosam diş hekimi. 5 yıl üniversite diş hekimliği gören birinin yeniliklere açık olduğunu düşünüyorum çünkü kendi mesleğide yeniliklere açık bir meslek o yüzden yapılan yorumları kötü bir amaçla yaptığımızı düşündüğünü düşünmuyorum. Haksızlık yapmayın diyince elinizdekiyle şükredin mantığı çıkıyo biraz :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 14 Ocak 2021, 18:51:45 »
Tedavi süreçlerine özel bir bölüm açılacaktır arkadaşlar. Bilginize saç ekimi gibi tedavi ile devam eden arkadaşlarda o bölümde ay ay paylaşım yapacak özel olarak saç ekimi bölümü gibi.
Global Moderator

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 14 Ocak 2021, 19:04:19 »
bence  paylaşılan konunun yanında ufak bi kutucuk olmalı ve ona bastığımızda direk ekimin sonucunu görmeliyiz sayfa sayfa geçmek yerine. İki  üç tane fotoğraf olmalı bence 1. gün 6. Ay ve 12. Ay diye.

Facebook Twitter Instagram