Gönderen Konu: Saç dökülmemi durduran 3 yol KİMYASAL İÇERMEZ  (Okunma sayısı 10665 defa)

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
Ynt: Saç dökülmemi durduran 3 yol KİMYASAL İÇERMEZ
« Yanıtla #15 : 10 Ocak 2021, 21:07:46 »
Hadi ot isine girdik bir tanede benden gelsin hazır aktarcıyada gidiyorsun karanfil   bunu al cay gibi demle suyunu kafanda durulaaa ..
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

hairgrowthman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #16 : 10 Ocak 2021, 21:23:10 »
Bu, lavanta muhabbeti hep görüyorum bakalım deneyim bende merak ettim. Lavantayı aktarcıdan mı alacaz bildiğimiz ot galiba yağ falan değil?
aynen kardeşim aktara gidiyorsun bana 10 liralık kurutulmuş lavanta ya da lavanta çayı ver de küçük tohum halinde zaten.Yapılışı da 1,5 bardak suyu önce kaynatıyosun sonra üstüne lavantayı atıyorsun 8 dakika kaynat 10 dakika demlencek sonra hemen süzeceksin bi 10 dakika daha beklet yoksa başın yanabilir. Bide lavantayı kaynatırken ve demlenirken demlik ya da cezvenin üstü hep kapalı olsun özelliği içinde iyice emicek böylece kaybolmayacak.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 10 Ocak 2021, 21:37:04 »
Hadi ot isine girdik bir tanede benden gelsin hazır aktarcıyada gidiyorsun karanfil   bunu al cay gibi demle suyunu kafanda durulaaa ..
:D

aynen kardeşim aktara gidiyorsun bana 10 liralık kurutulmuş lavanta ya da lavanta çayı ver de küçük tohum halinde zaten.Yapılışı da 1,5 bardak suyu önce kaynatıyosun sonra üstüne lavantayı atıyorsun 8 dakika kaynat 10 dakika demlencek sonra hemen süzeceksin bi 10 dakika daha beklet yoksa başın yanabilir. Bide lavantayı kaynatırken ve demlenirken demlik ya da cezvenin üstü hep kapalı olsun özelliği içinde iyice emicek böylece kaybolmayacak.
Anladım reis. Peki bunu günlük mü yapıcaz dışarıda durursa bozulurmu dolapta veya soğuk Bi ortamda mı kalması lazım?

hairgrowthman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #18 : 10 Ocak 2021, 21:53:25 »
Lavanta çayını yıkanma olayına bağlı temiz saça yapılacak sadece, bide saçın duştan çıktıktan sonra nemli kalacak şekilde havluyla kurula sonra hemen hazırladığın lavantayı başından aşağı yavaşca ve ovalayarak dök bunu yapmanın amacı açılan gözeneklerden içeriye lavantanın daha rahat girmesi hayluyu başına sar 10 dakika beklet sonra kurut bu kadar basit ben başıma yağ sürdüğüm günler bu kürü yapıyorum daha çok o günlere denk getiriyorum Bide alpecin şampuanı kullanıyorum bu da dht hormonunu biraz baskılıyor. Aldığın Kurutulmuş lavantayı da cam kavanoza koy

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 10 Ocak 2021, 22:05:57 »
 |-onayisareti-|
Fotolarda fark var hakketen.işe yarasa bile 2 haftada tüylenmeler olması ilginç. Neler sürdük kafamıza lavantayı da deneriz  :D.
Dermaroller veya dermastamp kullanmıyosan tasviye ederim o da işe yarıyor

hairgrowthman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #20 : 10 Ocak 2021, 22:17:57 »
|-onayisareti-|
Fotolarda fark var hakketen.işe yarasa bile 2 haftada tüylenmeler olması ilginç. Neler sürdük kafamıza lavantayı da deneriz  :D.
Dermaroller veya dermastamp kullanmıyosan tasviye ederim o da işe yarıyor
kardeşim dermaroller kullandım ancak mikrop kapma gibi durumlar var onda ne kadar dezenfekte etsende. Kafada hafif bi yara ya da sivilce olduğunda etrafa yayıyo mikrobunu o yüzden kullanmayı bıraktım. Bir de o iğnelerinin kırılma olayı var.

hairgrowthman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #21 : 13 Ocak 2021, 18:31:28 »
Merhaba arkadaşlar aradan 3 gün geçti bu üçgünde saçım inanılmaz uzadı ön kısımdaki sarı tüyler biraz daha kalınlaşıp gözükmeye başladı ufaktan masajın süresini uzattım ve forumda bulduğum scalp masaj videosunda sıkma ve esnetme egzersizlerini ekledim toplam 6 dakika kadar yapmaya başladım masajı günde 3 kere birde keçiboynuzu özü aldım bugün saçı daha hızlı uzatıyormuş. FOTOĞRAFI FLAŞLA ÇEKTİM BU SEFER ÖNLERDE DİPTEN ÇIKAN SAÇLARI GÖRMENİZ İÇİN.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 13 Ocak 2021, 18:33:05 »
1 ayda 7cm uzama reklamları gibisin valla :)

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

hairgrowthman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #23 : 13 Ocak 2021, 18:34:35 »
1 ayda 7cm uzama reklamları gibisin valla :)
Hocam heyecan yaptım valla :)

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 13 Ocak 2021, 23:43:20 »
Lavanta bu mu hocam evde buldum bunu dün akşam kokusu benziyo lavantaya da emin olamadım

hairgrowthman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #25 : 14 Ocak 2021, 01:28:49 »
Lavanta bu mu hocam evde buldum bunu dün akşam kokusu benziyo lavantaya da emin olamadım
Aynen lavanta ama masajı da mutlaka yap unutma en etkili olanı masaj

Souvenir

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #26 : 14 Ocak 2021, 02:30:19 »
Bende sadece masaj ile bitkiyle durdurulacağını düşünmeyenlerdenim ama yapıyorum yine de biraz sabır ve düzenli yapmak lazım onun icin 1 sene süre verdim bakalım.

Bu arada öndeki ufak tüylerde kalınlaşmalar olursa ilk haline oranla gercekten ilerleme katetmiş olacaksın.

Bu ne biçim dert(saç)

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 15 Ocak 2021, 00:04:22 »
Merhaba arkadaşlar aradan 3 gün geçti bu üçgünde saçım inanılmaz uzadı ön kısımdaki sarı tüyler biraz daha kalınlaşıp gözükmeye başladı ufaktan masajın süresini uzattım ve forumda bulduğum scalp masaj videosunda sıkma ve esnetme egzersizlerini ekledim toplam 6 dakika kadar yapmaya başladım masajı günde 3 kere birde keçiboynuzu özü aldım bugün saçı daha hızlı uzatıyormuş. FOTOĞRAFI FLAŞLA ÇEKTİM BU SEFER ÖNLERDE DİPTEN ÇIKAN SAÇLARI GÖRMENİZ İÇİN.
Merhaba elinizi saçınızın arasına attığınızda minyatür saçlar parmağınıza batıyor gibi oluyor mu normal saçınıza oranla daha küçük saçları hissediyor musunuz
Bıttım sabunu
Zeytinyağı-sarımsak suyu duştan önce
Çinko her gün

hairgrowthman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #28 : 15 Ocak 2021, 00:47:17 »
Merhaba elinizi saçınızın arasına attığınızda minyatür saçlar parmağınıza batıyor gibi oluyor mu normal saçınıza oranla daha küçük saçları hissediyor musunuz
Evet başımın hemen hemen  her yerinde var ense dahil özellikle şakak bölgesinde çok fazla elime batıyor

Bu ne biçim dert(saç)

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #29 : 15 Ocak 2021, 18:43:19 »
Evet başımın hemen hemen  her yerinde var ense dahil özellikle şakak bölgesinde çok fazla elime batıyor
Şuan aynı minyatür saçlae bende de var ve dökülme sadece onlarda oluyor ben tam çözemedim minyatürün iyi mi kötü mü olduğunu
Bıttım sabunu
Zeytinyağı-sarımsak suyu duştan önce
Çinko her gün

Facebook Twitter Instagram