Gönderen Konu: Finasteride kan testi  (Okunma sayısı 1584 defa)

sade_americano

• Sr. Member
Finasteride kan testi
« : 14 Ocak 2021, 04:38:20 »
Evet arkadaşlar bugün YouTube’da kanadalı bir arkadaştan gördüm, basit bir kan testi ile vücudun finasteride’e yan etki gösterip göstermeyeceği ve finasteride’den ne  kadar sonuç alınabileceği anlaşılabiliyormuş.

Bence de bu olması gereken bişeydi, bu test hakkında sanırım bizde daha bişey bilinmiyor. Olsa da korkmadan alabilsek finasteride

Lauri

• Hero Member
Ynt: Finasteride kan testi
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2021, 12:17:11 »
Evet arkadaşlar bugün YouTube’da kanadalı bir arkadaştan gördüm, basit bir kan testi ile vücudun finasteride’e yan etki gösterip göstermeyeceği ve finasteride’den ne  kadar sonuç alınabileceği anlaşılabiliyormuş.

Bence de bu olması gereken bişeydi, bu test hakkında sanırım bizde daha bişey bilinmiyor. Olsa da korkmadan alabilsek finasteride

Link verebilir misin?

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2021, 12:22:42 »

Dostum  kan testi onemli ama ben sana daha onemli bir sey soyliyeyim dediklerimden bir sonuc cıkar finasterid kanda yarılanması olsun vucuta atılması olsun  vucudun bu  ilacı tolereedilebilirligi olsun cok daha iyidir eger yan etki olayı bu ilactan cok goruyorsanız ilacları dusuk dozda atın zaten 0.25 mg bile gerekeni yapıyor sactaa ne kadar dusuk  dozda alırsanız o kadar yan etki olayı sizde az cıkarrr 
Yan etkileri varmı?   Evet var inkar edemem ama dostum millet finasterid nedir oyle ilaclar kullanıyorki bu forumda emin ol ostrojen alan erkek ler bile vardır daha agır ilaclarda kadın dogum habları alan bile vardır konustuklarımdan haric aldıgını gizleyenler vardır   finasterid bir nimettir bunların yanında emin ol  zararı daha azdır ama bak sana soyluyorum gidip gunde 1.25 mg dan fazla atmaya baslarsan yan etki daha fazla gorursun bu yuzden herzaman dusuk doz atacaksın   bu ilac guvenilir kullan sorun degil bir gun dudasterid kullanmak istersen sayet isler kotuye gitti kesinlikle haftada 1 allll vucutta birikiyor unutmaa bu dedigimi bak yan etki olayı insanları korkutmak istemem ama basınıza gelmeden dikkatli olun her seyi kafanıza gore atmayın  her seyi duzenli kullandıgınız surece hic bir sey olmaz  ama sacı vucuttan ustun bir organ gormeye baslarsanız o zaman isler cok kotu gitmeye baslar      FİNASTERİD  0.25  1.25 mgarası senin isini gorur kullanabilirsin.
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Ultraslan10

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2021, 23:31:24 »
HANGİ KAN TESTİYMİŞ  O ??? :)) ÜROLOJİ DOKTORU OLARAK BEN DE HASTALARIMA YAPIYIM :D

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 17 Ocak 2021, 16:58:29 »
Öyle bişey varmı ya kim nerde bilecek kan testiyle ileriye dönük bişey demek kan testini yaparsın başka bir hastalığın varmı karaciğerler ne durumda bunlar için yaparsın tabide finasa yan etki gösterir göstermez garanti veremez kimse zaten doktorların çoğu finas bile nedir bilmiyor biri evliysen kullan diyor zannediyorki cinsel gücü arttırıyor :D

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 17 Ocak 2021, 17:02:41 »
HANGİ KAN TESTİYMİŞ  O ??? :)) ÜROLOJİ DOKTORU OLARAK BEN DE HASTALARIMA YAPIYIM :D

hocam en iyi bunu siz bilirsiniz ,böyle bir test olduğunu bende sanmıyorum.
peki hocam sizi burda bulmuşken bir şey sormak istiyorum cevaplarsanız memnun olurum.
finasterid kullanırken dht test sonucuna göre hangi değerdeyken finasteridi bırakmak gerekir bunun bir sınırı yada değeri varmıdır.

sade_americano

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 19 Ocak 2021, 08:45:44 »

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Ocak 2021, 12:40:44 »
kardeşim bir endokrin uzmanına görünmeniz lazım kan testinde her hormon yok onların tespiti için ayrı methodlar ve bu sebeple daha fazla para ödüyorsunuz devlet karşılamıyor bazılarını

Facebook Twitter Instagram