Gönderen Konu: SAÇ DÖKÜLMESİ NEDENİMİ ARIYORUM VE KAN TESTİ SONUÇLARIM  (Okunma sayısı 513 defa)

Andrea

• Hero Member
MERHABA ABİLERİM VE YAŞITIM OLAN FORUMUN DEĞERLİ ÜYELERİ SAÇ DÖKÜLMESİ TEDAVİME BAŞLAMADAN ÖNCE KAN TESTİ YAPTIRDIM SONUÇLAR GEÇ ÇIKTI MALESEF DOKTORUMA DANIŞAMADIM AMELİYATHANEYE GİTMİŞTİ ÖZELİKKLE FORUMDAKİ TECRÜBELİ ARKADAŞLARIN YORUMLARINI BEKLİYORUM  KAN TESTİ SONUÇLARIM AŞAĞIDAKİ GİBİDİR SİZCE YAPTIRMAM GEREKN BAŞKA BİR TEST DAHA VAR MI TROİT HORMON TESTİ DE YAPTIRDIM DÖKÜLMEMIN SİZCE AŞAĞIDAKİ DEĞERLERLE BİR İLGİSİ OLABİLİR Mİ OLABİLİRSE NEDEN DOLAYI YORUMLARINI BEKLİYORUM ÇOK TEŞEKKÜRLER.

canımızıcıkaransaç

• Yeni üye
  • *
Ynt: SAÇ DÖKÜLMESİ NEDENİMİ ARIYORUM VE KAN TESTİ SONUÇLARIM
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2021, 11:10:12 »
TSH'ın tiroit hormonuyla bir ilgisi olduğunu biliyorum, o değerin normalin biraz üstünde saç dökülmesinde tiroit hormonunun etkisi olduğunu duymuştum doktora gitmelisin bence dostum

Andrea

• Hero Member
Ynt: SAÇ DÖKÜLMESİ NEDENİMİ ARIYORUM VE KAN TESTİ SONUÇLARIM
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2021, 22:39:58 »
Çok teşekkür ederim cevabın için bu hafta içi tekrardan mutlaka gideceğim geçen hafta da devlet hastanesinde bir cildiyeye gittim bana seberoik dermatit tanısı koymuş şimdi e nabız üzerinden gördüm mutlaka tedavilerime başlamadan önce bu işleri halledeceğim.

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Facebook Twitter Instagram