Gönderen Konu: Sizce saç küsmesimi ?Bilgisi olan varmı ?  (Okunma sayısı 250 defa)

Quaresma19

• Kel Oğlan
  • *
Sizce saç küsmesimi ?Bilgisi olan varmı ?
« : 16 Ocak 2021, 21:24:36 »
Merhaba arkadaşlar .17.gün donör fotoğrafları bunlar .Baya beyaz tenliyim onunlada alakalı olabilir ama sizce saç küsmesimi bu ?

loess

• Rutinim
  • Full Member
Ynt: Sizce saç küsmesimi ?Bilgisi olan varmı ?
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2021, 22:25:12 »
3 aya kalmaz çok rahat toparlar. Siz hırpalanmış donör görmemişsiniz herhalde çok güzel şekilde olucaktır zamanla birlikte.
Haftanın '5' Günü (Finasterid) '1' Günü (Dutasterid) Haftasonu hap alımı yok. Haftanın '7' Günü Sabah-Akşam (AGA-B) tablet. Gün aşırı Biotin(Solgar)&Deve dikeni dönüşümlü. Her gün Balık yağı (Möllers). Ek olarak '' D vitamini,karadut özü, iyot, çinko( 3 günde '1') . Avesin Şampuan&Trichos Losyon.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2021, 23:06:27 »
Küsme değilde, galiba donör zayıfmış ve aynı zamanda homojen alım, % 100 yapılamamış, ama Ekim sonrası çok daha seyrek kalıpta 2-3 aya toparlayan yerler Gördük, sıkıntı olmaz, biraz zaman lazım işte, hatta, 3-4 hafta sonra makineyle olabildiğince kısaltırsın, görüntü rahatsız etmez en azından.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi: ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı: 4.800
  • Yaşınız: 36

Quaresma19

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #3 : 16 Ocak 2021, 23:15:50 »
Teşekkürler düşünceleriniz için.5000 hatta daha fazla greft alındı oradan :) Peki şuan dermaroller uygulamalı mıyım sizce ?.losyon sürüp sert masaj yapıyorum suanlık

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #4 : 16 Ocak 2021, 23:35:11 »
Teşekkürler düşünceleriniz için.5000 hatta daha fazla greft alındı oradan :) Peki şuan dermaroller uygulamalı mıyım sizce ?.losyon sürüp sert masaj yapıyorum suanlık

Valla, bu dermaroller ve dermastamp da var, Bunların olayını pek bilmiyorum, forumda bi araştır bence.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi: ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı: 4.800
  • Yaşınız: 36

Facebook Twitter Instagram