Gönderen Konu: Hair Ajans Güven Baba Saç Ekimi Hakkında  (Okunma sayısı 21247 defa)

GÜVEN BABA

• Yeni üye
  • *
Hair Ajans Güven Baba Saç Ekimi Hakkında
« : 18 Ocak 2021, 19:35:33 »
HAİR AJANSGÜVEN BABA SAÇ EKİMİ

Merhaba Ben Nam-ı değer GÜVEN BABA. Hair Ajans Saç Ekimi Merkezi’nin sahibiyim. Benim saç ekimi konusunda sadece Türkiye’de değil, dünyada sadece bende olan bir özelliğim var. Benim saç açıklığım Konya Ovası gibi ve Havalimanı gibiydi. Yani bende keldim. Kendime kendi ekibim tarafımdan 2 gün üst üste mega seans ile 8200 greft ekim yapıldı. Türkiye’de saç ekimi konusunda en yüksek kök oranına sahip saç ekimi oldu. Yüzde 98 başarı oranı ile çalışan 17 yıllık bir firma olarak kendime yaptığım sam ekimi Türkiye’de ayrıca Dünya’da bir ilk olma özelliği taşıyordu. Çünkü bu kadar büyük açıklığa sahip olan bir kafanın tam sık şekilde ve ekildiği belli olmayacak şekilde kapanması gerekiyordu.

Ben saç ekimi konusunda ekim anı kadar ekimden sonraki sürecinde doğru planlanması gerektiği ve ekimden sonraki süreçte de saç ekimi hastasının doğru yönlendirmesi gerektiği konusunda kendimi geliştirmiş birisiyim. Bu yüzden saç ekimi kısmının ekim anını % 60, ekimden sonra ki sürecin ise % 40 olması gerektiğine inanan birisiyim. Çünkü saç köklerini besleyen kanın içindeki vitamin ve mineral oranlarını yükseltemediğin müddetçe ve hastanın saçlarını masaj yaparak yıkaması, kullanacağı şampuan, beslenmesi, su içimi, spor yapması, saçlarına yapacağı masaj egzersizleri, saç ekiminin üçüncü ayından sonra ay ay kullanacağı tarak kısmına kadar yüzde 40 lık kısmı doğru yönlendirmediğiniz müddetçe başarılı, mükemmel ve doğal bir sonuç alamazsınız.

Ben zoru başardım ve benim saç ekimi yaptığım hastalarım hem kendi saçıma yaptıklarım, eskiden havalimanı gibi çöl olan bir kafanın balta girmemiş ormana dönmesi ve ilk bana ulaştıklarından ekim anına ve ekimden sonraki doğru yönlendirmemden dolayı bana saç ekiminin babası yani GÜVEN BABA takısını koydular.

Ve şimdi bu yazıyı okuyorsan sana şunu söylüyorum.. Kendi saçım için yaptıklarım, senin saçın için yapacaklarımın teminatıdır.

Benim ekim yapıp yapmamam önemli değil, başka yerde ekim yaptırmış olsanız bile bana ulaşıp süreç ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

7-24 ulaşabileceğiniz
Tel : 0 533 155 1008

www.hairajans.com

facebook      : Hair Ajans Güven Baba Saç Ekimi
İnstagram    : hairajans

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Hair Ajans Güven Baba Saç Ekimi Hakkında
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2021, 19:41:58 »
 hocam ganj ovası gibi kafalara sakal gogus derken 15bin tane ekebilirmisiniz?o zaman size babaların babası deriz.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

GÜVEN BABA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2021, 19:49:34 »
merhaba

öncelikle şunu belirteyim daha iyi anlayacaksınız.
1. Göğüs kılı zaten bir işi yarayacak olsa göğüste uzar
2. sakal kısmı sert olduğu için ekimden sonra sizi yenge hanım fırça olarak kullanacaksa olur

yani ben kendi hastalarımda göğüs veya sakal çene altı kısmından alım yapmıyorum. 6 ay sonra ortaya çıkacak olan yalanı baştan anlatmanın bir anlamı yok.

Sadece göğüs çalışan firmalar var ve ben sayfamdan sürekli sesleniyorum..bir firma çıksın desin ki ense dışında vücutta şu bölgelerden aldımda şöyle güzel çıktı diye..

Yani güzel kardeşim, ense kısmın yeterli değilse saç ekiminden vazgeç paranı boşuna harcamış olursun..

Benden söylemesi..Ha bu kadar dürüstüne de bulamazsın.

Sevgiler
  • Ekim Tarihi: 9-10 ŞUBAT 2019
  • Ekim Merkezi ismi HAİR AJANS SAÇ EKİMİ
  • Greft Miktarı 8200
  • Yaşınız 43

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2021, 18:09:47 »
Baba senin meslek nedir doktormusun sağlıkçımısın ?:)
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #4 : 19 Ocak 2021, 23:46:46 »
😂

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 20 Ocak 2021, 00:20:09 »
Güven abi hoşgeldin ..sosyal medyadan tanıyorum..abi senin before after baktimda gerçekten iyi ..tek sac yok sıfırdan  iyi is abi doğruya doğru..hosgeldin abi
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

GÜVEN BABA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 20 Ocak 2021, 12:39:49 »
Sevgili Moderatör Hintell

Ben ne hastalarımız ile görüşürken ne de kendi sayfalarımda doktor veya sağlıkçı olmadığımı belirtiyorum. Çünkü saç ekiminde dürüstlük ve gerçekçilik konusunda mücadele ediyorum..

Doktor musun veya sağlıkçı mısın sorusundan sonra gülücük koymuşsun. Şunu söyleyeyim ekibim doktor ve sağlıkçılardan oluşmaktadır. Sağlık çalışanı olmayan hiç bir kimseyi ekibimde barındırmıyorum..

Ben saç ekimi konusunda kendimi ekim öncesi hazırlık ve ekimden sonraki süreçte neler yapılmalı ki saçlar daha iyi çıksın ve süreç sonucunda hastalar memnun kalsın konusunda kendimi geliştirmiş birisiiyim..

Ha bu arada ben GÜVEN ARİFOĞLU olarak Türkiye'de ilk sağlık programı yapımcısıyım. Ayrıca araştırmacı gazetecilik konusunda da bu güne kadar başta sağlık sektörü olmak üzere bir çok sektörde araştırmacı gazeteci olarak 3000 civarında haber dosyasına imza attım. Yapmış olduğum sağlık programlarında başta sağlık bakanları olmak üzere bir çok doktor ve akademisyeni konuk olarak ağırladım..

Ben sadece benim ekim yaptığım değil başka bir yerde bile ekim yaptırmış olsa saç ekiminden sonra sürecin nasıl olması gerektiği ile alakalı ücretsiz danışmanlıkta yapıyorum yüzlerce danışanıma..

Ben saç ekiminden önce hastalarımıza kan tahlili yaptırıp, saç kökleri için lazım olan kanın içinde ki kan oranlarının analizini yapan ve dermatolog ve diyetisyen sayesinde ekimden sonra ki süreçte hasta nasıl beslenmeli, saçlarını nasıl yıkamalı, yapacağı spordan kullanacağı şampuana kadar ve saç ekiminin 3. ayından sonra çıkmaya başlayacak olan saçların hangi tarak ile ay ay düzenli takip eden de birisiyim..

Hem kendime yapılan saç ekimi ve benim sürecimde ne yaptıysam saçlarımın çıkması ile alakalı bizim ektiğimiz veya beni takip eden insanlara yardımcı olduğum için ve 7-24 bana ulaştıkları anlayacakları tarzda yaklaşımım için bana BABA takısını takanda danışanlarım oldu.

Ben yapmış olduğum araştırmalar, katıldığım eğitimler ve gözlemlerimden sonra saç ekimi kısmının ekim sürecinin % 60
Geri kalan % 40 lık kısmın ise ekimden sonra ki sürecin nasıl olması gerektiği ve hastayı yalnız bırakmadan aylık olarak değişik takviyeler ve doğru bilgiler vererek sonucun başarıya ulaşmasını sağlayan birisiyim..

Ben sayfalarımda paylaştığım her bilgi ve video da saç ekiminin basit bir işlem olmadığını, bu işin ekim anının doktor ve sağlıkçılar tarafından yapılması gerektiğini ve bu işlemin hastane ortamında olması gerektiğinin altını çizen birisiyim..

Ayrıca saç ekiminin ekim anı hariç diğer süreçleri konusunda Türkiye'nin değil dünyanın en iyisiyim diyen doktoru ile tartışmaya da hazırım..

Sizin bir sayfanız var ve yüzlerce insan takip ediyor ve saygı duyduğum için bu sayfaya kendi bilgilerimi de paylaşmak istedim..

Siz benden memnun kalmazsanız sayfa sizin kaldırabilirsiniz. Sorduğunuz soru hoşuma gitti ama sonunda ki gülücük ifadesi dışında..

Çünkü ben bu sektöre fazlasıyla dürüst ve gerçekçi yaklaşan bir arkadaşınızım..

Sanırım kendimi ifade edebildim..

Son olarak bir futbol takımının başkanı futbolcu olmak zorunda değil, ama teknik direktör ve antrenörler futbolcu olmak zorunda. Kulüp başkanı futbolcu kökenli değil diye oynanan futbol veya federasyon hakkında konuşmuyor mu ? Benimkisi de kulüp başkanlığı öyle düşünün..

Sevgilerimle

GÜVEN BABA
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2021, 13:00:26 Gönderen: GÜVEN BABA »
  • Greft Miktarı 8200
  • Yaşınız 43

GÜVEN BABA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 20 Ocak 2021, 12:53:44 »
bogeyman teşekkür ederim kardeşim sağolasın
  • Greft Miktarı 8200
  • Yaşınız 43

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Ocak 2021, 17:57:03 »
Amladım güven baba umarım başarılı saç ekimleriniz olur
Sağlıkçı bile olmayanların saç ektiği bir piyasa istemiyoruz hak verirsiniz ki
Ama siz bu sekilde kişilerle çalışıyorsanız sorun yok.
Global Moderator

GÜVEN BABA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 20 Ocak 2021, 19:23:29 »
Sevgili Hintell

Benim de saç ekimi sektöründe amacım dürüst ve güvenilir olmak ve

sağlık sektöründe olmadan, sağlıkçı olmadan, doktor olmadan saç ekimi operasyonuna giren, forma ile sanki saç ekiyormuş diye görüntü veren

2-3 bin tl ye fiyat veren, sektörü karalayan merdiven altı kişiler ve firmalarla mücadele etmeye çalışıyorum..

Kendi sayfalarımda sürekli videolar çekerek deşifre etmeye çalışıyorum..

Çünkü saç ekimi konusunda Türkiye Avrupa'da 1., dünya genelinde 2. sırada
Bu güzel imajı kimsenin zedelemesine izin vermem.. Bir gazeteci olarak da izin vermem bir sağlık sekötürü iştirakçısı olarak da izin vermem..

Gazi Mustafa Kemal Atatük'ün dediği gibi

BENİ TÜRK DOKTORLARINA EMANET EDİN

Sevgi ile kalın..
  • Greft Miktarı 8200
  • Yaşınız 43

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Ocak 2021, 20:05:33 »
Sevgili Hintell

Benim de saç ekimi sektöründe amacım dürüst ve güvenilir olmak ve

sağlık sektöründe olmadan, sağlıkçı olmadan, doktor olmadan saç ekimi operasyonuna giren, forma ile sanki saç ekiyormuş diye görüntü veren

2-3 bin tl ye fiyat veren, sektörü karalayan merdiven altı kişiler ve firmalarla mücadele etmeye çalışıyorum..

Kendi sayfalarımda sürekli videolar çekerek deşifre etmeye çalışıyorum..

Çünkü saç ekimi konusunda Türkiye Avrupa'da 1., dünya genelinde 2. sırada
Bu güzel imajı kimsenin zedelemesine izin vermem.. Bir gazeteci olarak da izin vermem bir sağlık sekötürü iştirakçısı olarak da izin vermem..

Gazi Mustafa Kemal Atatük'ün dediği gibi

BENİ TÜRK DOKTORLARINA EMANET EDİN

Sevgi ile kalın..

Saol güven baba :) sevgiler saygılar
Global Moderator

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #11 : 22 Ocak 2021, 19:03:31 »
Güven abi sevdim seni, foruma biraz keskin giriş yapmıştın ama cümlelerin, tavrın çok güzel, cevaplar bilgilendirici.
İnşallah forumda hastalarınız paylaşımlarını çoğaltır, biz de takip ederiz. Başarılar dilerim.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 22 Ocak 2021, 19:20:45 »
 güven baba etkili sonuclar gormek istiyoruz hastalarına güzel indirimler yapıp babalığınızı gormek istiyoruz.müslüm baba varda güven baba olmazmı deyip atıldığını bu piyasada her alanda babalığınızı gormek istiyoruz
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #13 : 23 Ocak 2021, 00:28:53 »
Güven  baba   Form bulunma amacınız nedir? 

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 23 Ocak 2021, 18:24:02 »
Bu istatikleri nasıl takip ediyorsunuz?
Belçika’da 2.
Fransa’da 3. Olmuşsunuz hayırlı olsun.

Birde “Türkiye’de saç ekim sıralamasında diğer ülkerler arasında birinci olduğum ülkeler” cümlesi tam olarak nedemek? Ben cümleyi anlayamadım.

Instagramınızı inceledim devrim niteliğinde paylaşımlarımız mevcut.. 15 günde şampuanla saç çıkartmıssınız. Bu sampuan varken saç ekiminede gerek yok ki maşalla..

« Son Düzenleme: 23 Ocak 2021, 18:33:50 Gönderen: sloocer »

Facebook Twitter Instagram