Gönderen Konu: Topikal MINOX + FINASTERIDE  (Okunma sayısı 5575 defa)

Ezel07

• Jr. Member
  • **
  • asuman hair saç ekimi
Topikal MINOX + FINASTERIDE
« : 20 Ocak 2021, 15:33:54 »
Arkadaşlar aranizda topikal Finasteride (minoxsuz) veya ikili karişimi kullanan oldu mu var mi ? Serkan aygin vs diger hocalarda alabilirseniz alin türkiye de yok ama çok çok iyi demişlerdi ve oral'in yan etkilerden dolayi bazi arkadaşlar almak istemediğin biliyorum, topikal la yan etki olayi en düşük seviye de mi ?

Topikal Finasteride :
( Essengen-F )

Essengen-F, yalnızca finasterid topikal bir üründür (minoksidil içermeyen). Bu ürün, 0.5 ml çözelti başına 1 mg finasteride eşdeğer %0.2 finasterid içerir.
Bir birim 2 oz'dur (60ml), günlük kullanımla birlikte 4 aylık tedarik için yeterlidir (uygulama başına 0.5ml) Hızlı kuruyan, yağsız topikal bir üründür. Dakikalar içinde kurur.

Bu ürün aynı zamanda günde 1 mg'dan fazla finasterid almak isteyenler için de uygundur.
İşte hacim / doz değişim oranı.
0,5 mL: 1 mg finasterid
1.0 mL: 2 mg finasterid
2,0 mL: 4 mg finasterid

ETKİLİ İÇERİKLER :
% 0.2 finasterid (1 ml'de 2 mg finasterid).

AKTİF OLMAYAN İÇERİKLER :
Su, alkol, propilen glikol (az miktarda), DMI (dimetilizosorbit), polisorbat 20

NASIL KULLANILIR :
Ürünle birlikte verilen damlalığı kullanarak, günde bir kez 0,5 ml'ye kadar Essengen-F'yi doğrudan saç dökülmesi bölgesinde kafa derisine uygulayın.

Topikal Minox + Finasteride :
( Essengen-6 Plus)

Essengen-6 Plus, iki FDA onaylı bileşeni tek bir çözümde birleştirir. % 6 minoksidil ve% 0.05 finasterid içerir.

Kirkland veya Rogaine solüsyonu gibi normal topikal% 5 minoksidil solüsyonlarından çok daha hızlı kurumaya yardımcı olmak ve yağı azaltmak için azaltılmış miktarda propilen glikol ile yapılır. Ayrıca bazı insanlarda propilen glikolün neden olduğu kaşıntılı kafa derisinin rahatlamasına yardımcı olur.

Minoxidil ve Finasteride, en iyi saç büyümesini sağlamak için sinerjik olarak çalışır: Minoksidil saç büyümesini uyarırken, Finasteride saç dökülmesini önlemek ve saç dökülmesine izin vermek için kafa derisinin saç köklerinde DHT oluşumunu engeller. saç normal uzar.

Essengen-6 Plus'ın temel avantajları:
✔ Hem Minoksidil hem de Finasterid içerir. ✔ Çok çabuk kurur.
✔ Oral finasterid almaya gerek yok.
Tek Minoxidil veya tek finasteride dan çok daha iyi çalışır.

AKTİF İÇERİK :
Minoksidil % 6
Finasterid % 0,05 (ml başına 0,5 mg. Günde iki uygulama ile 1,0 mg, her biri 1 ml)

Su, propilen glikol (PG) (az miktarda), alkol, aloe jel.

NASIL KULLANILIR :
Ürünle birlikte verilen damlalığı kullanarak saç dökülmesi olan saç derinize bu üründen 1 ml'ye kadar uygulayın; iki uygulama arasında en az 8 saat aralıklarla günde iki kez.

Topikal Minox + Finasteride :
( Maxogen-X )

✔ ÜSTÜN KOLAYLIĞA SAHİP ÜSTÜN ÇÖZÜM: Maxogen-X, FDA onaylı bileşenleri tek bir çözümde birleştirerek son derece kullanışlı ve maksimum tüy uzaması sağlar. Ürün günde sadece bir uygulama gerektirir. Yağsız, temiz, kokusuz ve çabuk kuruyan bir çözümdür.
✔ Bir Çözümde ve Daha Fazlasında FDA Onaylı İki Bileşen: Finasteride (% 0.15) ile Minoksidil (% 7.0), Azelaik Asit (% 1.5) ile Geliştirilmiş, Retinoik Asit (0 , 25) ve kafein.
✔ Finasterid hapı satın almaya gerek yok: Şu anda günde 1 mg finasterid hapı alıyorsanız, bu topikal solüsyonu kullanırken hapı almaya devam etmenize gerek yoktur.
✔ Maxogen-X'i kimler kullanabilir: Hafif veya ileri düzeyde saç dökülmesi, önden ve / veya tepe noktasında saç dökülmesi veya genel incelmesi olan herhangi bir erkek.
✔ Cilt dostu: propilen glikol içermez (PG veya PPG). PG, minoksidil ürünlerinin diğer markalarının çoğunda görülen kafa derisi tahrişine neden olan suçludur.

TEMEL İÇERİKLER :
Minoksidil % 7.0 (70 mg *)
Finasterid % 0.15 (1.5 mg *)
Azelaik asit % 1.5 (15 mg *)
ABN ComplexTM % 0,8 (8,0 mg *)
Retinoik asit (aka, tretinoin) % 0,025
(0,25 mg *)
Fluosinolon % 0.01 (0.1 mg *)
Kafein: % 0.001 (0.01 mg *)
(* her mililitrede miktar (ML))

Su, alkol, gliserin, DMI (dimetilizosorbit), polisorbat 20

NASIL KULLANILIR :
Tercihen akşamları olmak üzere ürünle birlikte verilen damlalığı kullanarak saç dökülmesi olan bölgeye saç derinize 1 ml'ye kadar Maxogen-X uygulayın.
Çoğu insan için günde bir kez yeterli olacaktır. Her seferinde 1 ml'den fazla kullanmayın. Sadece kel / inceltme alanınızı ince bir solüsyon filmiyle kaplayacak kadar kullanmanız gerekir. Masaj gerekmez. Çözeltiyi dağıtmak için parmak ucunuzu veya damlalığın ucunu (dahil) kullanabilirsiniz. Solüsyonu doğrudan saç derinize uygulamak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve saçınızı ayırın. Aksi takdirde ürünü saçınıza israf edersiniz ve kuruması daha uzun sürer.

Ve daha fazla ürün var hepsi de amerikan mali sahté falan deyil gibi çunku amerikanin saç ekim forumunden buldum,,
hatta ispanya da bile Mezoterapi dutasteride destekli yaptiklarini ve çok güzel sonuclar verdigini soyluyolar 2-6 seans sonra.

• Ekim Tarihi: 06/01/2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 3000
  • Yaşınız 27
Asuman Hair Transplant
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18943.0
Xpecia ( Sabah - Akşam )
Finastéride ( günlük 0.5 mg )
Şampuan ( Sawpoo Şampo- Mossi London )
Serum Dercos Aminexil Clinical
Dermastamp / dermaroller
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: Topikal MINOX + FINASTERIDE
« Yanıtla #1 : 20 Ocak 2021, 15:42:07 »
Türkiyede var mı ki ?

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Ezel07

• Jr. Member
  • **
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2021, 15:44:49 »
Türkiyede var mı ki ?

Yok heralde, amerikanlilar ve international forumlarda daha çok konu var bunlara ilgili kullananda çok. Ama o kadar ürün var ki, hangisini alacagini bile bilmiyor insan..
  • Greft Miktarı 3000
  • Yaşınız 27
Asuman Hair Transplant
Xpecia ( Sabah - Akşam )
Dermastamp / dermaroller

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 20 Ocak 2021, 15:55:46 »
Yok heralde, amerikanlilar ve international forumlarda daha çok konu var bunlara ilgili kullananda çok. Ama o kadar ürün var ki, hangisini alacagini bile bilmiyor insan..

şu son ürün iyiymiş,  dutla yapsalar ve kafeini en azından yüzde 1 yapsalar çok çok etkili bir ürün olur

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Ezel07

• Jr. Member
  • **
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #4 : 20 Ocak 2021, 16:18:07 »
şu son ürün iyiymiş,  dutla yapsalar ve kafeini en azından yüzde 1 yapsalar çok çok etkili bir ürün olur

Amerikada yapiyolar içerigini istediklerini sen belirleyip onlar hazirliyolar gonderiyolar,,  gonderdigim sitede malesef topikal dut yokki ama bi ara gordum ama sadece minox %5 ve 0,1 dut vardi caféine ve diğer seyler yoktur
  • Greft Miktarı 3000
  • Yaşınız 27
Asuman Hair Transplant
Xpecia ( Sabah - Akşam )
Dermastamp / dermaroller

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Ocak 2021, 16:30:47 »
spiro krem de var sitelerinde baya hoş ürünler var ama nabarsın tr burası :)

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Ezel07

• Jr. Member
  • **
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #6 : 20 Ocak 2021, 16:36:16 »
spiro krem de var sitelerinde baya hoş ürünler var ama nabarsın tr burası :)

Aynen okudum onuda ama çok pis kokuyormuş... birde tam olarak ne işe yaradigini bilmiyorum,, ama bana kalirsa en iyisi minox, dutas ve finas, sitelerinde sadece minox %5 olan yağsız falan filan hic bişeysiz kaşinti kizariklik yapmamasi için alerji yapanlara ozelikle uretilmiş..
  • Greft Miktarı 3000
  • Yaşınız 27
Asuman Hair Transplant
Xpecia ( Sabah - Akşam )
Dermastamp / dermaroller

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 20 Ocak 2021, 16:44:48 »
Aynen okudum onuda ama çok pis kokuyormuş... birde tam olarak ne işe yaradigini bilmiyorum,, ama bana kalirsa en iyisi minox, dutas ve finas, sitelerinde sadece minox %5 olan yağsız falan filan hic bişeysiz kaşinti kizariklik yapmamasi için alerji yapanlara ozelikle uretilmiş..

yok orda kastedilen normalde öyle olur ama bunların ürettiği güzel kokuluymuş burda da nane yağı katıyorlar kokusu düzelsin diye ama krem her türlü 10 kat iyidir losyondan , ulaşabilsem bunu kullanırdım kesinlikle. ama fiyatlar malum 45 dolar kargosu falan düşünemiyorum kaç olacağını , düşünsene 45 liraya bunu alabildiğini gerçekten üzücü şartlar.

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Ezel07

• Jr. Member
  • **
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #8 : 20 Ocak 2021, 17:12:23 »
yok orda kastedilen normalde öyle olur ama bunların ürettiği güzel kokuluymuş burda da nane yağı katıyorlar kokusu düzelsin diye ama krem her türlü 10 kat iyidir losyondan , ulaşabilsem bunu kullanırdım kesinlikle. ama fiyatlar malum 45 dolar kargosu falan düşünemiyorum kaç olacağını , düşünsene 45 liraya bunu alabildiğini gerçekten üzücü şartlar.

Doğru diyorsun kardeşim çok uzucu bi durum sizin için, ben yurt dişinda kaldigim için anliyabiliyorum sizleri,, 45 dollars dusunsene sana maliyeti 500-600 dolara gelcek... 1 maaşin 6/1,,, burda 1 maaşin 40-50/1.. dicek soz bulamiyorum... yapacak bisey yok elimizden ne gelsin...
  • Greft Miktarı 3000
  • Yaşınız 27
Asuman Hair Transplant
Xpecia ( Sabah - Akşam )
Dermastamp / dermaroller

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 20 Ocak 2021, 18:11:24 »
Doğru diyorsun kardeşim çok uzucu bi durum sizin için, ben yurt dişinda kaldigim için anliyabiliyorum sizleri,, 45 dollars dusunsene sana maliyeti 500-600 dolara gelcek... 1 maaşin 6/1,,, burda 1 maaşin 40-50/1.. dicek soz bulamiyorum... yapacak bisey yok elimizden ne gelsin...

Serkan Aygının yakınındaki bir eczane jel formu üretiyormuş. Geçenlerde forumda paylaşılmıştı. Forumda bi ara, fiyatı 400 lira gibi birşeydi galiba. Emin değilim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 20 Ocak 2021, 19:22:34 »
 dncde minoxidile bir suru yan destek konuldu yeni japon saç uzatma ajanlarından sawpalmettoya kadar aminexilden vitaminlere kadar şu bu ama normel minoxtan çok işe yaramadı.bir aralar yüzde 10 minoxidil çıktı oda tutmadı.saf minox bence daha iyi.dnc divineskimn hazırladı dev firma o bile tutmadı.spiroya nane yağı katarsanız  koku sorununu çozersiniz
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Ezel07

• Jr. Member
  • **
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #11 : 20 Ocak 2021, 19:45:15 »
Açikcasi minoxidil kullanıcisi deyilim kullansam bile saça yapmam,, sakala yaparim kalinlaşmasi ve boşluklar için...
Şu an günlük oral 0.5 mg finasteride kullaniyorum yaninada topikal bisey ariyorum ama hangisi bulamadim sadece topikal dutasteride olur mu ignelemeyle beraber veya
RU58841 nasil ? Olurmu
  • Greft Miktarı 3000
  • Yaşınız 27
Asuman Hair Transplant
Xpecia ( Sabah - Akşam )
Dermastamp / dermaroller

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 21 Ocak 2021, 07:47:45 »
Bir ürünün çabuk kuruması neden avantaj? Geç kuruyup kafa derisinde uzun süre kalması daha mantıklı geliyor bana, normal standart minoksidil ortalama 2 saat sonra kuruyor zaten, çabuk kurumasının dezavantaj olduğunu düşünüyorum.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

dusk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 31 Ekim 2021, 12:54:11 »
Bu ürünü kargosunu falan karşılayıp sipariş versek gümrüğe takılır heralde değil mi ? İlaç kategorisine mi giriyor acaba
  • Ekim Tarihi: 28.01.21
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın Klinik
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Propecia, zma, omega 3

karakafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 20 Ocak 2024, 10:58:10 »
sac karisimlarini yapan 3. nesil eczaci cerrahpasa nur eczanesi whatsapp hattina yazinca butun listeyi fiyatlariyla paylasirlar sizinle.klasik karisimlar otesinde lipozomal formlari ve kisiye ozel yapilan formulleri de bulmaniz mumkun.ayrica karisimlarin icine 6 cesit yagda ekliyorlar.bilginiz olsun

Facebook Twitter Instagram