Gönderen Konu: DUDASTERİD ( AVADORT) BENDE ETKİLERİ  (Okunma sayısı 2842 defa)

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
DUDASTERİD ( AVADORT) BENDE ETKİLERİ
« : 22 Ocak 2021, 00:44:01 »
ARKADASLAR   sizin icin denemek amacıyla dudasterid avadort ilacını  aldım denemek icin burada cok ovuyorlardı bende nasıl bir yan etki olusturuyor diye denedim  1 yıl 4 .5ay finasterid kullanıyordum  bugun avadortun bir habını almıs bulunmaktayım   dedim bakayım nasıl birsey hep makalelerde  bilgisayarda internettegordugum seyler den ibaretti sizin icin ve bu ilacı oven arkadasların icin dedim bakayım bir deneyeyim sabah 7.30 da uyandıgımda 1 hap yuttum kahvaltıdan sonra ve unuveristeye gittim arastırma gorevlisiyim bakayım dedim acaba ne olacak cok meraklıyımdır kendimi sizin icin deneme tahtası yaptım  arkadaslar uc gun kullanacagım ust ustee  bakayım ne yasayacagım cunku ancak bu sekilde anlayabilirdim yan etkisini bunu leblebi gibi atanlar seker niyetine atanlar icin sizin hayatınız icin kullanıyorum neden sırf kullanayımda  kendimde gorduklerimi size aktarayım  finasteridi coktandır atıyorum onun etkisini biliyorum bakalım bunda ne olacak diye denedim  eger bir yan etki gormesem  sizede  kullanın bir sorun olusturmaz diye onerecektim  bu mesajları 3. günun sonunda toptan atacaktım ama bugun gordugum mesajlardan sonra dedim gun sonları paylasayım  arkadaslar bu sozlerimi cok ictenlikle yazıyorum yalan atmıyorum hic bir yan etki gormesem erkekce soylerdim gormedim diye ama ilk gunun bana getirdiklerini yazıyorum
İlk gun
arkadaslar vucudum o kadar agırlastıki  size anlatamam  bacak kemiklerim vucudumun kemikleri gun boyu sanki 50 yasındaki bir insanın gibi sızlıyordu  gozlerim sanki 70 yasındaki bir adamın gibi goz kapaklarım kapanıyor normalde saat gece 2 te yatıp sabah  06.30 kalkan insan 4 5 saat en fazla 5 saat uyuyan insan bugun saat 10.30 gozlerim kapanıyor cok da yorulmadım  unuversitede oturdum vucudum agırlasmıs ayaklarım o kadar agırlasmıski size anlatamam birazda testislerim agırdı  birde biraz beyin bunalıklasması yasadım yani sersem gibiydim      sık sık tuvalete cıktım  bugünun etkisi boylee sizin icin iki gun daha alacagımmm  saygılarımla bu yazdıklarımda hic bir soz kendi nefsimden cıkmamıstır sadece yasadıklarımı anlattım yarın bu saatde yine  yazacagımmm bir ilacı analiz etmek icin onu kullanmak lazımdı bende forum icin sizin icin kullandım bu sozlerime HİNTELL ABİM SALVADOR ABİMİN iki kelime yazmasını isterim..............   
  Bu arada abartmıyorum 1.5 yıldır zaten fin kullanıyorumm  dhtnin blocklamasında olusan yan etkileri biliyorum zaten ama bu baskaydı vucudum sanki dedemin vucudu gibi 70 yasında hissettim kendimi.... yarın gorusmek dilegiyle....

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: DUDASTERİD ( AVADORT) BENDE ETKİLERİ
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2021, 01:03:25 »
ben de findeyken beyin sisi yaşıyordum araba sürerken falan özellikle ama dut daha iyi konsantre olmamı sağlıyor gibi ya finin etkisi gittiği için böyle hissettim ya da dut iyi geldi , afiyet olsun reis kafana takma dut kullandığını fin içiyormuş gibi düşün ve unutma fin de ilk haftalarda yanetki yapıyor çoğu kişide sonra geçiyor 3 gün az bir süre bence

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2021, 01:11:42 »
ben de findeyken beyin sisi yaşıyordum araba sürerken falan özellikle ama dut daha iyi konsantre olmamı sağlıyor gibi ya finin etkisi gittiği için böyle hissettim ya da dut iyi geldi , afiyet olsun reis kafana takma dut kullandığını fin içiyormuş gibi düşün ve unutma fin de ilk haftalarda yanetki yapıyor çoğu kişide sonra geçiyor 3 gün az bir süre bence
   Vallaha ilk gun ben finde bunu yasasaydım hemen bırakırdım   helal sende ne bunye varrrr hic hissetmiyon beni cok uysal yaptı sadece uyumak istiyorum su anda  aynen beyin sisi yasadım bende  3 gunde belli eder yaa neden belli eder cunku cok agır bir ilac vucuttdan 3 ay atılmıyor yaa fin gibi degil 1 gunde atılsın  benim su  anda 3 ay bu ilac dokularımdan vucudumdan cıkmayacak  o yuzden etkisi 3 gun icerisinde anlasılır diyorum evet fin olsaydı bu sure 1 2 ay olabilirdi ama unutma agır ve vucutta biriken ilaclar etkisi cok kısa surede anlasılır  narkoz gibi dusun hemen insanı bayıltıyor ama verilen ilac vucutta kolay kolay atılmıyor  henuz erken bakalım yarın aksama kadar ne yasayacagımm   bu hala ilk gun   deneyecegim baskannnn  bakalım.
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Ocak 2021, 01:24:47 »
   Vallaha ilk gun ben finde bunu yasasaydım hemen bırakırdım   helal sende ne bunye varrrr hic hissetmiyon beni cok uysal yaptı sadece uyumak istiyorum su anda  aynen beyin sisi yasadım bende  3 gunde belli eder yaa neden belli eder cunku cok agır bir ilac vucuttdan 3 ay atılmıyor yaa fin gibi degil 1 gunde atılsın  benim su  anda 3 ay bu ilac dokularımdan vucudumdan cıkmayacak  o yuzden etkisi 3 gun icerisinde anlasılır diyorum evet fin olsaydı bu sure 1 2 ay olabilirdi ama unutma agır ve vucutta biriken ilaclar etkisi cok kısa surede anlasılır  narkoz gibi dusun hemen insanı bayıltıyor ama verilen ilac vucutta kolay kolay atılmıyor  henuz erken bakalım yarın aksama kadar ne yasayacagımm   bu hala ilk gun   deneyecegim baskannnn  bakalım.

aylarca zehir dedin , senin bize doğru söyleyeğinden eminim ama burda bahsederken bile denek diyorsun kendin için , istemeden de olsa büyük bir nocebo etkisi yaşayabilirsin umarım yaşamazsın , böyle bir etki varken aspirin de kötü hissettirir. kendi adıma dut kullandığım günler sporda daha enerjik ve pumplı olduğumu söyleyim belkide ben de plasebo etkisi yaşıyorum .

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 22 Ocak 2021, 01:36:10 »
aylarca zehir dedin , senin bize doğru söyleyeğinden eminim ama burda bahsederken bile denek diyorsun kendin için , istemeden de olsa büyük bir nocebo etkisi yaşayabilirsin umarım yaşamazsın , böyle bir etki varken aspirin de kötü hissettirir. kendi adıma dut kullandığım günler sporda daha enerjik ve pumplı olduğumu söyleyim belkide ben de plasebo etkisi yaşıyorum .
vallaha kardeşim zehir olduğunu arastırmalarıma dayanarak söyledim ama şimdi tecrübe ediyorum asıl şimdi belli olacak nasıl bir ilac olduğu evet şu Anda kendim deneğim forumdaki insanlar için eğer normal kullanmak isteseydim her gün almazdım haftada1alırdım çünkü hergün almak çok zararlı  gerçekten ben bugün çok halsizim  ama ben su anda ilacı 3gün boyunca deneyeceğim ne gibi etki yapıyor diye  bak sana yazarken bile kollarımda damarlarda sızı alıyorum bu bende hiç yoktu kemik damar sızısı bak ben bu yazımı 3gün sonra paylasacaktım ama gün gün yazmak dahaiyi sana bu ilaç doping etkisi yapıyor vallaha senin vücut çok saglam demek.. Hayırlı geceler uyumam lazım çok kötü uykum geliyor beni halsizleştirdi
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Ocak 2021, 04:01:07 »
ya bunları okudukça yuh diyorum :D 1.5 sene finasterid kullandım keyfi bıraktım yan etki hiç görmedim ama bunları okudukça.sanki etki görmüş gibi hissediyorum sonrasında karı kız görünce erekte oluyorum ve diyorum ki bu mu yan etki :D

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 22 Ocak 2021, 11:15:51 »
ya bunları okudukça yuh diyorum :D 1.5 sene finasterid kullandım keyfi bıraktım yan etki hiç görmedim ama bunları okudukça.sanki etki görmüş gibi hissediyorum sonrasında karı kız görünce erekte oluyorum ve diyorum ki bu mu yan etki :D
kardesim sen olayı yanlıs anlamıssın ben finasterid kullanıcısıyım biz baska ilactan bahsediyoruz yanetki gormek istiyorsan  digerini almalısın isyan etmemelisin finasta yan etki cok dusuk ... kullan yani    2. habı bugun 8.30 da aldım
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2021, 11:24:36 Gönderen: M.ali32(şükrederek yasıyorum ) »
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 22 Ocak 2021, 12:14:51 »
dutasteridi biliyorum hocam ama bir türlü cesaret edemiyorum. bazen diyorum 16 gün fin 1 gün dut alayım ama yan etkileri okuyunca korkuyorum

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 22 Ocak 2021, 12:18:51 »
abiler bakın ben kimseye dut kullan demiyorum ama şunu çok gördüm finden duta geçince yanetkiden kurtulan insanları ki ben de öyle olduğunu düşünüyorum . dut korktuğunuz kadar kötü bir şey değil  kendi fikrim finden daha iyi herkesin kendi kararı tabi

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 23 Ocak 2021, 00:08:37 »
Bir günde duttan etkilendip yaşadığın şeylere bak. Birşeyler yazacağım da sonra bana bulaşma lauri diyeceksin yine. Ama ben yine de yazayım.

Yine saçma sapan şeyler yazmışsın Ali. Haaa dutasterid böyle şeyler yapıyor olabilir, onu demiyorum. Ama birkaç günde bu kadar yamultmaz. 1,5 yıldır %70 dhtni bloklarken, 1 günde %20 daha ilave bloklaması bu kadar etki yaşatmaz. Göz kapaklaını kapatmaz, tuvalete sık çıkartmaz. Kaldı ki ilk haptan %90 dht bloklamaz bu ilaç. Saçma sapan insanları yanıltan bir başlık olmuş. Ayrıca tek günde aldığın ilacın yarılanma ömrü 5 hafta değildir. O miktardaki ilaç birkaç gün içinde sisteminden atılmış olacaktır. 5 hafta yarılanma ömrü aylarca düzenli kullanım sonrasında oluyor ancak. Dokuda birikmesi lazım. Orası da yanlış.

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 23 Ocak 2021, 01:20:39 »
Bir günde duttan etkilendip yaşadığın şeylere bak. Birşeyler yazacağım da sonra bana bulaşma lauri diyeceksin yine. Ama ben yine de yazayım.

Yine saçma sapan şeyler yazmışsın Ali. Haaa dutasterid böyle şeyler yapıyor olabilir, onu demiyorum. Ama birkaç günde bu kadar yamultmaz. 1,5 yıldır %70 dhtni bloklarken, 1 günde %20 daha ilave bloklaması bu kadar etki yaşatmaz. Göz kapaklaını kapatmaz, tuvalete sık çıkartmaz. Kaldı ki ilk haptan %90 dht bloklamaz bu ilaç. Saçma sapan insanları yanıltan bir başlık olmuş. Ayrıca tek günde aldığın ilacın yarılanma ömrü 5 hafta değildir. O miktardaki ilaç birkaç gün içinde sisteminden atılmış olacaktır. 5 hafta yarılanma ömrü aylarca düzenli kullanım sonrasında oluyor ancak. Dokuda birikmesi lazım. Orası da yanlış.
  Lan o zaman ben yalan atıyorum  ben uyduruyorum insanları korkutuyorum  hic bunları yasamadım kendi kıcımdan uyduruyorum pekkiii gozunu seveyim LAURİ bunun bana ne karı var bunun bana ne getirisi var soylesene  ben milleti korkutarak elime ne gececek zaten kullanan cokk soyle bana ne geceecek elime oyle seyler yazıyorsun ya bizi yalancı durumuna yada ahmak esek durumuna dusuruyorsun Lauri ben sana ne diyeyim simdi defalarca sana diyorum bana bulasma  resmen arkamdan kuyumu kazan yılan gibi yeri zamanı geldiginde ortaya cıkıyorsun ben sana ne diyeyim  bugun yazmadım neden cunku yarın da ilacı kullanıp  genel olarak yazmak istiyorum 2 gun icin yazacagımmm .....
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 23 Ocak 2021, 15:18:08 »
  Lan o zaman ben yalan atıyorum  ben uyduruyorum insanları korkutuyorum  hic bunları yasamadım kendi kıcımdan uyduruyorum pekkiii gozunu seveyim LAURİ bunun bana ne karı var bunun bana ne getirisi var soylesene  ben milleti korkutarak elime ne gececek zaten kullanan cokk soyle bana ne geceecek elime oyle seyler yazıyorsun ya bizi yalancı durumuna yada ahmak esek durumuna dusuruyorsun Lauri ben sana ne diyeyim simdi defalarca sana diyorum bana bulasma  resmen arkamdan kuyumu kazan yılan gibi yeri zamanı geldiginde ortaya cıkıyorsun ben sana ne diyeyim  bugun yazmadım neden cunku yarın da ilacı kullanıp  genel olarak yazmak istiyorum 2 gun icin yazacagımmm .....

İnan bana senle etkileşime geçmemek için ben de çok efor sarfediyorum. Ama saçma sapan, akılla mantıkla uyuşmayacak, insanları etkileyecek şeyler yazdığında dayanamıyorum. Maksat senin kuyunu kazmak falan değil. Ortada kuyuyu kazacak birşey de yok. Ben buraya gelip yazdıklarını okuyacak olumsuz etkilenecek adamları uyarmak adına bunları yazıyorum. Seni hizaya getirmek içim ümidimi zaten çoktan kaybettim. :)

Yaşadıkların yalandır, yalan söylüuorsun demiyorum. Konuyu şöyle bağlayacağım.
Bu ilaç evet senin tabirinle bir nevi zehir olabilir, ama bir günde tek bir hapla bu hale getirmez adamı. Bunu hangi uzmana sorarsan sor, placebo ekisi olduğunu söylerdi.
Senin de böyle düşünmen gerekirdi, bu yaşadıklarım placebo etkisidir. İnsanları yanıltır bu yazdıklrım diye düşünmen gerekirdi. Bir de sanki amme hizmeti olarak kendini bu teste sokmuşsun gibi bir görev edinmişsin kendincr. Ne gerek varsa. Hadi eyvallah, ben bunu deneyeceğim, insanlara gözlemlerimi ileteceğim dedin, böyle bir işe giriştin. Ama ilk günde bunları yaşadıysan, bunu akıl süzgecinden geçirip, bunun placebo olabileceğini, gerçeği yansıtmayacağını anlaman gerekirdi.

Bu foruma geldiğinden beri yazdıklarına yüzde yüz karşı değilim. Ama ne yazdığına, neyi nasıl ilettiğine hiç dikkat etmiyorsun. Çoğu yazdığın şey saçma sapan konular. Bunlara karşı geldiğimde de, benle laf yarışına giremiyorsun. Ben istiyorum ki bir argüman üret bana karşı veya başkasına karşı, o da sana karşı bir fikir söylesin. Böyle böyle tartışalım ama mümkün olmuyor hiç.

İnsanlar her konu altında senin yazdılarını gördükçe sanki her söylediiğin doğruymuş gbi bir algıya kapılacak. Ona kızıyorum.

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 23 Ocak 2021, 19:05:30 »
Ben senin benimle etkilesime gecmemek icin cok efor sarfettigi dusunmuyorum neden cunku bana hep sen yazıyorsun bende hep kendimi mudafa ediyorum  yani bana bulasan sensin ben degil bu birinci yalanın  sen bunu  buraya gelipte okuyacak insanlar icin yazmıyorsun sen bizzat beni hedef alıyorsun bu 2 .yalanın  senin gibileri beni hizaya getirecek potansiyelde degil   fakirinde bir umudu olur ama zengin vurur kırbacı sen ne dedigimi anladın umudunu yitirmen  beni hic alaka etmez ben senin  kullanıcı ismini bile anmaya tenezur etmiyorum bulasıcı hastalık gibi corona oldun bana yapıstın lan..

Acıktan yalan soyledigimi soyluyorsun zaten dediklerin o anlama geliyor bunu kastediyorsun yani  ancak istee yumusak bir dille yazayımda bunu nasıl  durdurabilirim ama sen zaten yalancı oldugumu sozlerinden soyluyorsun ancak kendini kandırırsın  evet benim tabirim le zehir iste ben  yeri geldiginde o zehri  insanlar icin deneyen tecrube edenenlerdenim neden boyle bir sey yaptım biri bana bunu sorabilirdi sen bu ilacı kullandınmı ki zehir diyorsun benim bildiklerim kagıttan internetten alıntı ama ben merak ettigim icin  deneyeyim test edeyim hem bana deneyim olsun hem foruma bilgi olsun kotu bir niyet yok bunda  tek bir habın insanda neler neler yapacagını soylesem aklın hayalin yetmez  bir hap seni bayıltır oldurur vucudunu zehirler hemde sadece  20 dakika icinde seni etkiler o gun bir ornek verdim en basitinden  narkoz ilacı adama damara verdigi anda 15 saniye icinde insanı bayıltır agır ilaclar vucuda daha erken etki eder ve bunuda unutma agır ilaclar eger birde vucuttan gec atılma suresi olursa  etki suresi daha da kısalır.
Bunu hangi uzmana sorsaydım plasebo degil nasebo soylerlerdi  bilgin okadar zayıfki ben senle nasıl  munakasa edeyimki benim seviyemde degilsinki  sayfalarca sana yazı yazmısım daha bıktım senden her yazdıgını bilgilerini curuttum ustelik tonlarca lafda saydırdım sana hala cabalıyorsun yenilen pehlivan gurese doymaz derler yaaa haa tam sen oylesin ooo sayfalarca sana yazdıgımı okuyan kesim tek tusla gorebilir yazılarımı okusunlarr  ben bu yuzden 2 gun daha bekledim bugun ilacın 3. u gunu ve bir yazı paylasacagım  daha sana yaza yaza bıktım evet belki dikkat etmiyor olabilirim yazdıklarımdan neden dikkat edeyimki buradan bir paramı kazanıyorum yok  yazdıgım kisiler hepsi saygın kisilermi yok sokak agzıyla benimle konusuyorlar bende ona gore bu agızla cevap veriyorum yoksa senin gibilerle ben bu agızdan konusmasaydım nasıl bas edecektim dinsizin hakkından imansız gelir haa buda sokak agzı sana gelsin siz fikir tartısmaya gelemezsiniz neden cunku siz ancak insanlara bilgisiz cahil hadsiz soylersiniz bende bu yuzden sizinle tartısmaya girmem  fikir alısverisini asla yapmam  her soyledigim   normal bir vatandas insan  bir ailenin oglu olarak yazıyorum ve asla icimden bir kotuluk gecmiyor benim bir cıkarım yok bu iste insanlarında bana inanması guvenmesi gayet dogal  bunun kanıtı ise sayfalarca ozelden mesaj alıyorum   cok onemli degil senin bakıs acın  benim gozumde  cunku bu yazdıklarım sana son mesajım bir daaha LAURİ İSMİYLE bir kullanıcıya mesaj atmıyacagım istedigin hakareti edebilirsin oda senin acizligin olur  bu yazımıda herkes gorsun haa bu arada    ben insanlara sacları olan kisilere 20 li yaslara hep oneride bulunuyorum neden cunku bu insanların hala sacı var sen ise 30 u asmıs  sacları norward6 7 seviyesinde sacına her seyi kullanıp sac cıkarmasını istiyorsun senin sacına spro ne bulursan surmen bende mantıksız degil ama 20 li yaslarda adamlara bunları kullanamayın dedigimde elbet bir bildigimin oldugunu biliyorsun senin baska caren yok vursam ne olacak zaten yok belki sacıma iyi gelir 10 tel cıkarır anlayısıyla kullanıyorsun ama bu insanlara kendi kulllandıklarını onermen yanlıs bunu soylememin sebebi sen onceki konudada bu tropikal icin bana bulastın burada acıkladım sen kullanabilirsin hatta deterjan bile dok dene sac cıkması icin ama insanlara saclı olanlara kafalarına kimyasal onerme senin haddin bilgin ve vasfın buna yetmez hadi yinee rezilligini al ve gittt bana birdaha bulasmaa cunku sana yazmaktan yoruldum ben nerede ne yaptıgımı gayet iyi biliyorum  ......   Ornek Misal vermekten anlamayana ne anlatsan fayda edermi benim dediklerim  sadece ornek  gercekle karsılastırmak ne acizlik     what Can I say       
Unfortunately
you are a strange person     
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2021, 20:30:40 Gönderen: M.ali32(şükrederek yasıyorum ) »
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 23 Ocak 2021, 20:03:48 »
Yahu kardeşm, bu ilaçla nasıl narkoz verilirken kullanılan ilacı karşılaştırabiliyorsun? Yuh artık. Ne alaka?  Bu ilaç finasteridden daha tehlikelidir eyvallah, ama 1 hapta senin yukarıda yazdıklarını yapmaz. Haa bunu kusura bakmayın, nocebo yerine placebo demişim. Ne demek istediğimi anlar zaten bunu okuyan adam. Sırf bu terim hatasından benim bilgisiz olduğumu çıkartamazsın. Kaldı ki ben bilgili olduğumu bu işi çözdüğümü fln da iddia etmiyorum senin gibi. Ben birkaç yıldır agresif dökülmemi toparlamaya çalışıyorum. Bu yolda da onlarca şey denedim. Bunlardan edindiğim tecrübeleri, yaşadıklarımı da elimden geldiğince paylaşmaya çalışıyorum. Haaa başarılı olup olmamam benim günahım değil. Bünye böyle demek ki.

İkincisi, ben nadir adama oral antiandrojen veya miracle losyon gibi şeyleri önermişimdir. Ki onu da çok az görürsün. Tutup da kimseye, oral spiro al, dut al da dememişimdir. Çoğu önerim, bunların topikal kullanılmasıdır. Kapiş?

Üçüncüsü de benim sana hakaret ettiğim bir mesajımı göremezsin, boşuna acitasyon yapma. Böyle bir şey yapmam da, tarzım değil. Lakin senin onlarca mesajın var bana direkt küfrettiğin, hakaret ettiğin. Bir sürü mesajını silmiştir Hintell.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 23 Ocak 2021, 20:06:27 »
Haa arada atlamışım, beni hangi konuda çürütmüşsün? Hiç hatırlayamadım haNgi konuydu o? Senle hiç karşılıklı fikir yarıştırabildiğimizi hatırlamıyorum. Bi yerde küfürden öteye gitmemişti.

Şimdi bir de 3 günlük dutas kullanımınla, forumda atıp tutacaksın, bakalım neler yazacaksın.

Facebook Twitter Instagram