Gönderen Konu: DUDASTERİD FİNASTERİDE GORE DAHA FAZLA HORMON DALGASI YAPARMI  (Okunma sayısı 990 defa)

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
Dostum hormon dalgalanması finde yasanıyormusta dutta yasanmıyormus size boyle bir mantık yuruteyim dudasterid dun aldın mesela bugun etkisi birazdaha azalır digersi gun biraz daha  dun dht %10 testo %152 bugun dht %30 testo %102 yarın  %35 dht test0 %85 sacta miktarı diyorum bunları simdi bu hormon dalgası degilmi ben bilimsel konusuyorum yani dudasteridte hormon dalgası yapar finasteridde yapar biri yarılanma suresi (gencte diyorum  6 saat digeri 4hafta )  jinokamasti her ikiside yapar biri 1 yıl icinde digeri 4 ay icinde kesinlikle yapar ama zamanla daha cok belirmeye baslar yani buradan cıkan sonuc dudasterid  finasteride gore dahacok hormon dalgalanması yapar finasteride gore kendimizi kandırmayalım kandaki degerini soylemiyorum bile siz kandaki degerlere gore turk mantıgınca diyorsunuzki 4  5 hafta dht sadece %10 anasını aglattım hepsini blockladım ama sacta biri duserken testo artıyor her gun farklı bir deger artıp cıkıyor kandaki degere gore degil sactaki degere gore analiz edelim ben finasteridi yorumlarken bile sacta dht miktarını referans alıyorum % 38 her gun aldıgımız icin  blocklanıyor dudaterid aldıgınız gun %52 sonraki gun %45 sonraki gun % 36 gittikce dusuyor zararlarını soylemiyorum bile yani dudasteriddde hormon dalgalanması kesinlikle yapar veher gun yapar  sadece finasterid yapmaz yani

Today

• Jr. Member
  • **
Ynt: DUDASTERİD FİNASTERİDE GORE DAHA FAZLA HORMON DALGASI YAPARMI
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2020, 17:03:30 »
Duta falan gerek yok abartmadan kullanılması sorun olmaz diye düşünüyorum. Yarım propecia alıyorum günlük 0 yan etki. Söylenilen yan etkilerin tersine libidoda yükselm bile yaptı. Önceden bilinçsizce kullandığım için jinekomasti yapmıştı bende. Ameliyat oldum sonra

Today

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2020, 17:13:53 »
İnanmayanlar icin buda ameliyat izi. Çok fazla ağır ilaçlar kullanıp hormonlarınızı bozmayın. Abartmadan kullanırsanz sorun olmaz.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2020, 17:24:17 »
 fda onaylı fin tartışılırken dut ağır geliyor bana.sonucta ilaç olarak çıkıcakken calısmaları durduruldu.sağlıklı olsa bu kadar para donen sektorde her firma bir dut ilacı çıkartırdı.tabi karar kullananların.ama fin daha mantıklı.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 28 Aralık 2020, 17:42:44 »
Soyle soyliyeyim dutasterid zararlarını anlayasın simdi ben bunu yazıyorum bizim insanlarımız nasıl anlıyor zararları goz ardı edip lan bu dahada etkiliymis sac icin hemen buna baslıyorum aklındalar bizim turk insanalrında bunu yasadım hatta cocugum olmasın sacım olsun diyenler bile cokkk
neden kaldırıldı onu soyliyeyim  finasterid gecici kısırlık yapar mesela 2 yıl kullanmıs adam bıraksa bu ilac  4 ay icinde bu adamın vucudunda neredeyse sıfır konuma geliyor ama bakıyolar dud ilacı  yıllarca depolanıp kalıyor sperm hucrelerini olduruyor zamanla daima kısırlık yaratıyorve ustelik karaciger vebobrekte  5 yıl kullananlarda iltihaplanma ve beynin sinir hucrelerini sinapsların calısmasında algılama boyutunda ciddi derecede zarar ugratıyor beyin kalp sistemlerinin duzgun calısmasını etkiliyor bu yuzden onaylanamadı sakın ama sakın evlenecekseniz cocuk sahibi olmak isterseniz bu ilacı 6 ay once bırakın sonra cocuk yapın cunku o cocugun hayatıyla oynarsınız direk sperm hucresinde gorulmus ve etkisini azaltıyor bir erkek gunde 4 7 milyon arası sperm uretir  iste bunu engelliyor zamanla evet bazı hastalarda kısırlık yasanmıyor ama peki o piyango size vurrarsa yarın cocuguna ne anlatacaksın ben boyle bir ilac kullandım senin penisin gelismedi diyecekmisiniz boyle kalıtımsal seylerde saglıyor bazılarında olmuyor biliyorum ama onunda hayatında halusinasyonlar algılama gucu anlama konusmada bozukluk kalpte sorunlar yarattıgı kesin ama tabiki zamanlaaa oluyor finasterid varken    xpecia varken multivitamnler varken cwesitli bitkisel ilaclar varken neden orgazm olma cocugumuz olmama penisimiz kalkmama boyle turlu seyler yasayalım degilmi ...
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 30 Aralık 2020, 03:30:54 »
Arkadaşlar size dudasterid kullanmanızı tavsiye etmediğimi önceden belirtmiştim  uzun uzun belirttim üst tarafta sizin kendi vicdanınıza bırakıyorum sizin hayatınız sizin geleceğiniz olsun istiyorum Pişmanlığınız değil bu forumda olan hiç kimseyi tanımam  etmem sadece araştırmalarım sonucunda bu kanıya vardım en azından kullananlar için ilacın etkisini minimize etmesi için şunu oneriyorum benim soylememle bırakmayacaksınız son tavsiyem olsun sizlere ilacı haftada 1 kere alın diğersi gunler dht yi inhibe eden yöntemler ilaçlar var onlara başvurun bu ilaçlar hepinizin anasını ağlatmadan bu önerim kulak verin sakız gibi atmayın ağıza testis kucultmesinden tut kısırlığa anlamaozurlulugunden tut kalp krizine yuz yaşlanmasından kemik hastalıklarına zamanla beyin timorlerine prostat testis kanserine her turlu seyi tetikliyor saç yapayım derken goz çıkarmayın lan her gun dudasterid alan psikopatlar var bu forumda bu ne saç sevdasıdır bir tanesi yazmıs sabah fin aksam dut alıyorum fin ile dutu reklam yapanlar bile var uzuluyorum Bo o ölenlerden birine birşey olsa olse yarın ahirette o kisinasıl hesap verecek karsısına cıksa sen kimsin seni tanımam etmem diyecek lan bura saç ekimi yeri sitesi enfazla saç ekersiniz erkeksiniz erkek aşagı taraf çalışmasa kızlar sizinle 1dakika durmaz aynı sekilde cocugunuz olmasa bu ilaçları kullansanız bile 40tan sonra diger androjen ler devreye girip saçınızıyine becerecek gerçekler bunlar her türlü seyden olacaksınız  lan bu forumda nice manyaklar var moralim bozuldu adam sanki şeker agzına atıyor yav  çok uzun oldu ama insanlar yoksa anlamıyor  kardeşim surdan herkese sesleniyorum bu ilaçları içiyorsanız dudasterid gibi bir ilacı onermeyin insanlara yazık kendiniz kullanın saygım sonsuz ama başkasının hayatıyla oynamayın tehlikeli ben bunları soyledim bir tanesi bana ters setler yazmıs onun sinirini bu forumdan bosalttım hayat önemli saç değil.... 🤚
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Mehmetali32

• Hero Member
 Bu konumu ozelden yazan arkadaslar gormuyordu admin engelledi neee bu yuzden tekrardan paylasayım dedim gorsunler adamlar durmadan soruyorlar  bu konumu okusunlar  ozelden anlatmak zor oluyordu ..... konu burada....
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bu konumu ozelden yazan arkadaslar gormuyordu admin engelledi neee bu yuzden tekrardan paylasayım dedim gorsunler adamlar durmadan soruyorlar  bu konumu okusunlar  ozelden anlatmak zor oluyordu ..... konu burada....

Neyi engelledim anlamadım?
Global Moderator

Mehmetali32

• Hero Member
Neyi engelledim anlamadım?
vallaha  HİNTELL  su ana kadar uc kisi diyor  senin paylastıklarını sonradan siliyor diye bunlardan biri Lauri    zaten ben bu dudasterid hakkındada senden bilgi paylasmanı istemistim  iki uc defa hic bir sey yazmadın  hayır   yada biilmiyorum bile yazmadın  bende supheleniyorum artık acaba gercekten siliyormu diye bu yuzden boyle bir imada bulunuyorum .
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Facebook Twitter Instagram