Gönderen Konu: Prozinc plus saclarimi daha fazla döktü  (Okunma sayısı 3385 defa)

miyawex

• Yeni üye
  • *
Prozinc plus saclarimi daha fazla döktü
« : 15 Eylül 2020, 16:14:35 »
Arkadaslar 3 haftadir prozinc plus kullanmaktayim,ancak dokulmeyi durdurmasi bir yana,sac dokulmemi iyice arttirdi.iyice seyrelmeye başladı saclarim,basina boyle bir durum gelen var mi acaba?

GaMe10

• Hero Member
Ynt: Prozinc plus saclarimi daha fazla döktü
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2020, 17:57:45 »
Ben ortalama 3 aydır kullanıyorum Prozinc Plus şampuan ama saçlarımı düzenli olarak 0'a vurdum hep bu yüzden dökülmeyi kestiremiyorum ne kadar. Zaten başka tedaviler de uyguluyorum

Senin dökülmen genetik değilse ozaman başka şampuan denesen bakalım nasıl olacak seçenek çok piyasada

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Eylül 2020, 18:09:21 »
3 haftada ne kadar dokuldu ki seyrekligi farkedebiliyorsun? Ne kullanirsan kullan 3 haftda gozle gorulur bir fark olusmaz
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 15 Eylül 2020, 18:10:41 »
Şampuan değişimlerinde dökülme olabilir . Ama ince ve zayıf olanlar dökülüyodur?

@kaiserss gelince yorum yapsın:)
Onun hissedar olduğu şirket neticede prozinc:p
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

miyawex

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2020, 20:19:48 »
Şampuan değişimlerinde dökülme olabilir . Ama ince ve zayıf olanlar dökülüyodur?

@kaiserss gelince yorum yapsın:)
Onun hissedar olduğu şirket neticede prozinc:p

Hakli olabilirsiniz cunku yaklasik 2 senedir sampuan degisimi yapmamistim,umarim dokulenlerin yerine yenileri cikar

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 15 Eylül 2020, 20:27:17 »
şampuan öyle ahım şahım dökülme yapmaz genetik dökülmeniz varsa bunu şampuana baglıyor olabilirsiniz bende at şampuanı kullanırken sizin gibi düşünüyordum sonradan jeton düştü

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 15 Eylül 2020, 22:25:58 »
İster inanın ister inanmayın ama benimde saçımı döküp inceltmişti.İyi şampuan saç dökmez.Ama kötüyse saçın içine eder ki bu Prozinc Plus hiç övüldüğü kadar değil.Saçın dibini bir kere aşırı kurutuyor.SLSde içeriyor.Bu forumda çok öven var tamamen balon.Saçınızda bekletin ibaresi yazan hiç bir ürünü almayın.Dökülmeyi şampuan durdurmaz fakat ekstradan dökmez.Tavsiye ederim OGX güzel.Keza schwarkopft, kerastase, vichy felanda iyi.Ama sls içeriyorlar.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 15 Eylül 2020, 22:33:46 »
İster inanın ister inanmayın ama benimde saçımı döküp inceltmişti.İyi şampuan saç dökmez.Ama kötüyse saçın içine eder ki bu Prozinc Plus hiç övüldüğü kadar değil.Saçın dibini bir kere aşırı kurutuyor.SLSde içeriyor.Bu forumda çok öven var tamamen balon.Saçınızda bekletin ibaresi yazan hiç bir ürünü almayın.Dökülmeyi şampuan durdurmaz fakat ekstradan dökmez.Tavsiye ederim OGX güzel.Keza schwarkopft, kerastase, vichy felanda iyi.Ama sls içeriyorlar.

Şu saçının fotosunu koyma imkanın var mı çok merak ediyorum

Genetik dökülmeden mi kaybettin, şampuan mı vs yaptı az çok fikir verir.

Edit : Şimdi gördüm saçını ama en kısa halini koymuşun net fikir yürütmek çok zor. Benim fotoda gördüğüm ön çizgin baya bozulmuş ve yaşın genç
Genetik değil mi şimdi bu?

Ki şunu da yazmışın : Benim saçım doğuştan ince telli, seyrek ve düz yapıda
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2020, 23:01:24 Gönderen: Beach »

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 15 Eylül 2020, 23:51:25 »
Şu saçının fotosunu koyma imkanın var mı çok merak ediyorum

Genetik dökülmeden mi kaybettin, şampuan mı vs yaptı az çok fikir verir.

Edit : Şimdi gördüm saçını ama en kısa halini koymuşun net fikir yürütmek çok zor. Benim fotoda gördüğüm ön çizgin baya bozulmuş ve yaşın genç
Genetik değil mi şimdi bu?

Ki şunu da yazmışın : Benim saçım doğuştan ince telli, seyrek ve düz yapıda

Bendeki zaten genetik dökülme.Şampuandan kaynaklı değil.Fakat kullandığım bazı şampuanlar ekstra döktü.Fotoları bulmuşsun.Aynen önlerde sıkıntı var gerçi hep vardı bu kadar değildi.Yaşımda 24.Saçım hep ince telli ve seyrekti sık değildi.Bu kadar dökülmemişti tek.Şimdi hal böyle oluncada anlayamıyorum genetikmi değilmi diye.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

miyawex

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 15 Eylül 2020, 23:51:44 »

Teşekkürler cevabiniz icin,acikcasi burada kullanan arkadaslar memnun kaldigi icin bende prozinc almistim ancak bende daha fazla dokmekten baska bir ise yaramadi,vichy veya kerastase de iyi deniyor forumda ancak yine ayni sekilde onlarinda dokmesinde korkuyorum

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 15 Eylül 2020, 23:58:52 »
Bendeki zaten genetik dökülme.Şampuandan kaynaklı değil.Fakat kullandığım bazı şampuanlar ekstra döktü.Fotoları bulmuşsun.Aynen önlerde sıkıntı var gerçi hep vardı bu kadar değildi.Yaşımda 24.Saçım hep ince telli ve seyrekti sık değildi.Bu kadar dökülmemişti tek.Şimdi hal böyle oluncada anlayamıyorum genetikmi değilmi diye.

Saçları uzatıp bir süre gözlemle sonra gerekirse forumda düşünceleri alırsın yine öyle konu açıp

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 16 Eylül 2020, 00:50:18 »
Saçları uzatıp bir süre gözlemle sonra gerekirse forumda düşünceleri alırsın yine öyle konu açıp

Gelecek cevap hep belli finansterid+minoxil.
Uzayınca tekrar atarım.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Aykut Baş

• Full Member
« Yanıtla #12 : 14 Ocak 2021, 23:35:18 »
Saçımı dökmedi ama çok kuruttu şahsen beğenmedim

Facebook Twitter Instagram