Gönderen Konu: DR. Serkan AYGIN - ASMED Clinic.  (Okunma sayısı 1424 defa)

Soner Yldrm

• Yeni üye
  • *
DR. Serkan AYGIN - ASMED Clinic.
« : 25 Ocak 2021, 15:18:01 »
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır kafama takılan bir şey var ; Şimdi saç ekimi konusunda bu iki klinik çok iyi olduğunu biliyorum. Ancak fiyatlara bakınca  aralarında epey bir fark var.
Asmed : 1,5 - 2,5 euro( kur 6 tl)

Serkan aygın : 10.000- 12.000 tl

sizce de Koray hocanın fiyatları çok pahalı değil mi ? yani ne kadar kur 6 tl olsada türk vatandaşlar için baya bi fazla, ama yurt dışından gelenler için çok pahalı değil.
 sizce bu klinik bu fiyatı hak ediyor mu, hak ediyorsa eğer Serkan aygından ek olarak ne gibi avantajları ve farkları var.
ekim sonuçlarına göre ?

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DR. Serkan AYGIN - ASMED Clinic.
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2021, 15:59:58 »
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır kafama takılan bir şey var ; Şimdi saç ekimi konusunda bu iki klinik çok iyi olduğunu biliyorum. Ancak fiyatlara bakınca  aralarında epey bir fark var.
Asmed : 1,5 - 2,5 euro( kur 6 tl)

Serkan aygın : 10.000- 12.000 tl

sizce de Koray hocanın fiyatları çok pahalı değil mi ? yani ne kadar kur 6 tl olsada türk vatandaşlar için baya bi fazla, ama yurt dışından gelenler için çok pahalı değil.
 sizce bu klinik bu fiyatı hak ediyor mu, hak ediyorsa eğer Serkan aygından ek olarak ne gibi avantajları ve farkları var.
ekim sonuçlarına göre ?

Hocam her merkez veya doktor kendi fiyat politikası var . Burada eleştirmek bence bir çözüme ulaştırmaz bizi . Sizce her iki ekim merkezi de çok iyi ve kaliteliyse ucuz olanını seçebilirsiniz .  Bana göre ciddi farklar var 2 merkez arasında  ona göre de fiyat farkı var .

İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Soner Yldrm

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2021, 16:04:16 »

Hocam her merkez veya doktor kendi fiyat politikası var . Burada eleştirmek bence bir çözüme ulaştırmaz bizi . Sizce her iki ekim merkezi de çok iyi ve kaliteliyse ucuz olanını seçebilirsiniz .  Bana göre ciddi farklar var 2 merkez arasında  ona göre de fiyat farkı var .

eleştirmek değil, siz farklar var diyorsunuz, nedir farklar onu merak ediyorum sadece.

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2021, 16:19:23 »
eleştirmek değil, siz farklar var diyorsunuz, nedir farklar onu merak ediyorum sadece.

İşletme giderleri, marka değeri, yaptıkları işe göre biçtikleri bedel... Fiyat farklarını genelde bu gibi parametreler belirliyor. Özellikle Asmed'in işletme giderleri çok yüksek. Bunu bir şekilde finanse edebilmeleri gerekiyor. Bu da fiyatlandırmaya yansıyor.

Asmed'in şu anki fiyatları pandemi nedeniyle çok uygun. Bu illet sona erdiğinde şimdiki fiyatlarla Asmed'e ulaşmak daha zor olacaktır.

Soner Yldrm

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 25 Ocak 2021, 16:31:47 »
İşletme giderleri, marka değeri, yaptıkları işe göre biçtikleri bedel... Fiyat farklarını genelde bu gibi parametreler belirliyor. Özellikle Asmed'in işletme giderleri çok yüksek. Bunu bir şekilde finanse edebilmeleri gerekiyor. Bu da fiyatlandırmaya yansıyor.

Asmed'in şu anki fiyatları pandemi nedeniyle çok uygun. Bu illet sona erdiğinde şimdiki fiyatlarla Asmed'e ulaşmak daha zor olacaktır.

50- 60 bin tl civarı bir fiyata değermi acaba karşılığı, Asmed ' de herkez ekim yapmak ister ancak. şimdi teknolojilerine bakıyorum gerçekten çok iyi, ancak sonuçlar arasında serkan aygın ve diğer tanınmış doktorlardan çokta fazla bir fark görmedim. bu konuyu açmamım sebebi saç gerçekten çok önemli, gerçekten bu parayı verince mutsuz olma gibi bir riskimiz yoksa değer. ama birazda şans işi bu ekim olayı. risklimi acaba bu parayı vermek. sen olsan hangisini seçerdin.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Ocak 2021, 16:45:43 »

Hocam Serkan aygın son dönemin popüler ekim merkezleri arasında . Çok fazla ektiren arkadaş var ve sonuçlarını tam görmek iyi veya kötü demek için yaklaşık 1 yıl beklemek şart . Belki 1-2 sene sonra Asmedden daha iyi olacaklar bunu bilemeyiz .

Asmed yıllardır kendini ispat etmiş bir merkez. Yukarıda yazıldığı gibi işletme giderleri vs fazlaca . Saç analizi , kullanılan teknoji , yapılan testler , kullanılan teknik , müşteri mutlu etme yüzdesi , revizyon ekim sayısı ,ekimin yapan  kişilerin doktor olması vb. farklar var .

Sizin fikrinize göre ekimler arasında fark yoksa evet haklısın o kadar para vermeye gerek yok .  Sakal destekli bir ekim düşünüyorsan zaten asmed yapmıyor , Serkan aygını bu sebeple tercih edersin . 

Forumda yüzlerce ekim var incele , bak , araştır , 2 merkeze de foto yolla  ona göre en doğru kararı sen verirsin ...

Bazen  senin dökülme şekline , donör kapasitene göre bile tercih yapman gerekebilir.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Soner Yldrm

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 25 Ocak 2021, 17:08:32 »
Hocam Serkan aygın son dönemin popüler ekim merkezleri arasında . Çok fazla ektiren arkadaş var ve sonuçlarını tam görmek iyi veya kötü demek için yaklaşık 1 yıl beklemek şart . Belki 1-2 sene sonra Asmedden daha iyi olacaklar bunu bilemeyiz .

Asmed yıllardır kendini ispat etmiş bir merkez. Yukarıda yazıldığı gibi işletme giderleri vs fazlaca . Saç analizi , kullanılan teknoji , yapılan testler , kullanılan teknik , müşteri mutlu etme yüzdesi , revizyon ekim sayısı ,ekimin yapan  kişilerin doktor olması vb. farklar var .

Sizin fikrinize göre ekimler arasında fark yoksa evet haklısın o kadar para vermeye gerek yok .  Sakal destekli bir ekim düşünüyorsan zaten asmed yapmıyor , Serkan aygını bu sebeple tercih edersin . 

Forumda yüzlerce ekim var incele , bak , araştır , 2 merkeze de foto yolla  ona göre en doğru kararı sen verirsin ...

Bazen  senin dökülme şekline , donör kapasitene göre bile tercih yapman gerekebilir.

eyvallah kardeşim çok güzel açıkladın.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 25 Ocak 2021, 17:35:33 »
Önemli olan sizin neyi beğendiğiniz ve bu doğrultuda bütçe her iki merkezinde başarılı ve başarısız sonuçları olabilir fiyatlarda tercih beklenti araştırma beğeni istek olarak değişir.

Siz araştırmanızı bütçenize göre yapmak durumundasınız
Hangisi size uygun ise araştırıp kararınızı verin.

Bütçe uymadıktan sonra farkları konuşmak yersiz olur

Global Moderator

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 29 Ocak 2021, 22:53:52 »
50- 60 bin tl civarı bir fiyata değermi acaba karşılığı, Asmed ' de herkez ekim yapmak ister ancak. şimdi teknolojilerine bakıyorum gerçekten çok iyi, ancak sonuçlar arasında serkan aygın ve diğer tanınmış doktorlardan çokta fazla bir fark görmedim. bu konuyu açmamım sebebi saç gerçekten çok önemli, gerçekten bu parayı verince mutsuz olma gibi bir riskimiz yoksa değer. ama birazda şans işi bu ekim olayı. risklimi acaba bu parayı vermek. sen olsan hangisini seçerdin.

50-60bin lira gibi fiyata değip değmeyeceği çok kişisel bir durum. Bir hasta için bu fiyata değebilir başka bir hasta için değmez. Eğer sizin için iki merkezin sonuçları arasında kayda değer bir fark yoksa, fark yoktur. Yalnız şunu da unutmayın; saç ekim operasyonu bir estetik operasyondur. Dolayısıyla fiyat/performans gibi bir bakış açısı doğru değildir. Geçireceğiniz operasyon tüm hayatınızı etkileyecektir. Mesela araba alıyor olsaydınız fiyat/performans açısından tercih yapabilirdiniz. Çünkü gün gelir arabanızı satarak hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Ancak saç ekimi operasyonunuzun sonucunu veya yıpranan donör bölgenizi arabanız gibi yenileyemezsiniz.

Ekim merkezinizi seçerken dökülme tipinize en uygun merkez, ekimden beklentiniz, bütçeniz, ekim sonrası ulaşılabilirlik gibi bir takım parametreler belirleyin. Tercihinizi belirlediğiniz parametrelere en uygun yere göre yapın. Ben kendi parametrelerim çerçevesinde tercihimi iki merkezden yana da kullanmadım. Bu demek değildir ki benim gittiğim merkez Asmed'den ya da Serkan Aygın Clinic'ten daha iyi. Tamamen şahsi durumum ve beklentilerim benim için iki merkezi de cazip hale getirmemişti.

Acele karar vermeyin. İnce eleyip sık dokuyun. Ben üye olarak forumda yeni olsam da uzun bir dönem hem buradan hem de yabancı forumlardan inceleyerek kendi tercihimi yapmıştım. Size de benzer bir yol izlemenizi öneririm. Dilerim hakkınızda en güzeli olur.

Facebook Twitter Instagram